TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
luiza69 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 75 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Subiecte vechi / Ce ganguri vor fii runda viitoare liderii de ganguri aratati va Moderat de FwoRD, Moderator, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
vreu sa stiu si io userele liderilor de gasti runda viitoare sa nu tot strig pe strada ca nebunu

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
yo cred

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
demon66
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 29
caut si eu un gang serios cum dau de el ?

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
eu am un gagn foarte foarte serios dar kre nu accepta pe nimeni

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
ZaRat
Spargator

Din: Galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 89
ce rai sunteti...

_______________________________________
Bahus sa fie cu voi...!!!

pus acum 20 ani
   
GangstaGirl
Spargator

Din: heaven ;)
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 81
si eu vreau un gang..... sunt fata ascultatoare si chiar vreau intru`un gang serios....oferte?

_______________________________________
Unii mor in picioare...altii traiesc in genunchi ...

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Marfa de avatar.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
GangstaGirl
Spargator

Din: heaven ;)
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 81

RobertMS(DaJackal) a scris:

Marfa de avatar.



uhh mersi mersi


_______________________________________
Unii mor in picioare...altii traiesc in genunchi ...

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
ba da cind am scris topicu am crezut ca se baga lideri sa se arate nu toti astai care nau ce face numa sa vb intre ei

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
sau zicetimi voi niste lideri din gastile astea mai cunoscute de ale romanilor

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
vrei sa-zi zic un lider ? bine c0sta

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
hahaha c0sta lider la un gang de pe locu 30 nu ms  mii bine in phoenix  care o terminat pe 3

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
Hai ca va zic si eu unul: Arcibald e lider in PHOENIX

Dar de fapt, el nu e lider in PHOENIX.. e LIDER punct

Szukam gangu, Arcibald, ma mai iei?


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
animaluleeee dak nu ai intzeles itzi explic iope limba p..... 1.dak te uitai mai atent vedeai vreo 3 waspuri  2.multzi membri wasp au fsot plektzi prin alte ganguri iar 3. la sfarshit knd trebuia sa unim waspurile am fost f multzi banatzi dar runda viitoare va fi altfel > > shi crede-ma e un lider f bun f organizat shi are shi simtzu umorului

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
hhhh ok am inteles bobby W.A.S.P RULEZ

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
ARCIBALD IL STIU E LIDERU MEU PREFERAT

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
merci pt wasp rulez ......baiat deshtept

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
demon66
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 29
ok ok si pana la urma doar atati lideri sunt in jocul asta? =D

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
sunt mult mai multzi dar nu vor sa posteze ...poate k le e lene paote nu vor ...numai ei shtiu

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
lideri va asteptam  nu vreti sa va faceti publicitate asa un pic la gangu carel aveti?

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
cum imi pun si eu avatar?

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
emyhotu
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 63


pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
lol n-ai ce posta empyhotu ??simplu animale te duci sus la profil shi aoclo tzilschimbi

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
evilundercover
Vizitator



nu o sa faceti gang-uri bune .... va asigur .. bine ca yo nu mai jok .. o sa luati numai ga-uri 100%

Modificat de evilundercover (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
dar de ce nu mai joci mai evi l ? faceai shi u jocu mai interesant

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
evilundercover
Vizitator



nu mai jok frate dar wasp tot va lua ga ...

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
wasp va lau gang atack shi va cashtiga...................................

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
evilundercover da de ce nu o sa mai joci? amu ca te stie toata lumea sa terminat crimsu pt tine probabil

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
crimsu nu s-a temriant pt el...ink

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
evilundercover
Vizitator



animal0 vezi-ti de treaba ta frate ca poate te mai omor odata lasa-ne ..... lasa-ne .....

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
dediktzie speicala de la evilundercover pentru naimal0 lasa-neeee lasa-neee k ne-ai plictisit..lasa-neee lasa-neeee k te-am omorat.... frumoasa dediktzie

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
cucurigu
Spargator

Din: curtea lu bunica
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 90
gangagirl ... PREA TARE AVATARUL TAU !! MA JUR !!

_______________________________________
I Believe In Anarchy!!

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
ce vera sa insemne nu pune mana pe....sau nu strange tare ...

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
imtheshade
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
fac eu gang. care vretzi sa intratzi dati IM pe mess k deja am catziva recrutati si ink negociez cu unii

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
evil simti tu ca mai omorat in runda asta  io nush de asa ceva

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
poate e-a omorat are multe usere , animal0 .... o intrebare : nrg-u nu face recrutari ?

Modificat de bobbyk98 (acum 20 ani)


_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
bobby ma intrebi pe mine de nrg.? de unde vrei sa stiu

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la