TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Anna281
Femeie
24 ani
Iasi
cauta Barbat
26 - 45 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Subiecte vechi / Bilete .... nu primesc niciun bilet pe zi in runda asta noua ..... Moderat de FwoRD, Moderator, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
8Ball
Gangster

Din: Dupa usa !!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
e bug sau ce e ?

_______________________________________
You don't like me I don't like you !!!
RA&D Rullz !!!
Just Click here if you wanna learn something lunatic !!!

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
cred k e bug tre sa primeshti 10 bilete pe zi dak ramai cu unu in zia anterioara  vei avea 11 bielte :p se aduna k shi runda trecuta

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
8Ball
Gangster

Din: Dupa usa !!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
aha .... ok ms ..... shtiam ca primejti mai mult .... poate nu observam diferenta de la 10 ...

_______________________________________
You don't like me I don't like you !!!
RA&D Rullz !!!
Just Click here if you wanna learn something lunatic !!!

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la