TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: roxigirl85
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 30 - 46 ani |
|
Animal0
Gangster
 Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
|
|
cei care au fost pe conferinta in seara de revelion sunt rugati sa posteze aici sa stie toata lumea ce fain ii sa petreci revu cu baietii din crims   
_______________________________________ I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Yo am fost in conferinta...pe ruta Busuioaca-Bergenbier-Garrone-Sampanie...plm...vorbeam de nebun ca nimeni nu avea microfon...    
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
m1ha1nho
Padrino
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
|
|
ba da voi la party`uri n`ati fost?  
_______________________________________ Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom BARÇA, BARÇA, BARÇA.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
ma asta cam asa e... ce dreq ati stat pe conferinte de rev??
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bobbyk98
Bobobc
 Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
|
|
io unu am fsot a fost super marfa ruta mea a fost shampanie - shampanie - shampanie - alexandrion shi vinu n-am mai reushit sa-l beau ... m-am facut mai rau de manga... oricum a fost super marfa
_______________________________________ **~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
uni din RA au fost la munte de revelion. impreuna.....
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
Terente a scris:
uni din RA au fost la munte de revelion. impreuna..... |
si poze ceva? :P
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CisCo
Gangster
 Din: Buzunaru tau :)
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 118
|
|
ce ma doare capuuuuuuuuu ... nu mai beaau ..nu mai beau ... jur ca nu mai beau ... !! hm ..asta pana la urmatorul party .. kre va fi ziulik mea )
Modificat de CisCo (acum 20 ani)
_______________________________________ Da da da ... am mai auzit faza asta :-@
|
|
| pus acum 20 ani |
|