TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
roxigirl85
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 46 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Subiecte vechi / Revelionu Crims-cum lam petrecut noi impreuna stiti care sunteti Moderat de FwoRD, Moderator, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
cei care au fost pe conferinta in seara de revelion sunt rugati sa posteze aici sa stie toata lumea ce fain ii sa petreci revu  cu baietii din crims

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Yo am fost in conferinta...pe ruta Busuioaca-Bergenbier-Garrone-Sampanie...plm...vorbeam de nebun ca nimeni nu avea microfon...

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
m1ha1nho
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
ba da voi la party`uri n`ati fost?

_______________________________________
Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom
BARÇA, BARÇA, BARÇA.

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
ma asta cam asa e... ce dreq ati stat pe conferinte de rev??

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
io unu am fsot a fost super marfa ruta mea a fost shampanie - shampanie - shampanie - alexandrion shi vinu n-am mai reushit sa-l beau ... m-am facut mai rau de manga... oricum a fost super marfa

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Terente
Veteran crims-retired

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
uni din RA au fost la munte de revelion. impreuna.....

_______________________________________
Nu aveti nici o semnatura salvata.

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587

Terente a scris:

uni din RA au fost la munte de revelion. impreuna.....


si poze ceva? :P


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
CisCo
Gangster

Din: Buzunaru tau :)
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 118
ce ma doare capuuuuuuuuu ... nu mai beaau ..nu mai beau ... jur ca nu mai beau ... !! hm ..asta pana la urmatorul party .. kre va fi ziulik mea )

Modificat de CisCo (acum 20 ani)


_______________________________________
Da da da ... am mai auzit faza asta :-@

pus acum 20 ani
   
sick0fuck
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
...dap , poi nu mai eram in stare sa ... aaaa... nu mai jtu ce vroiam sa fac...anyway, sper acolo in adancuri k odat shi odat sa o facem totzi lata indiferent de apartenentza "politica".

revelionu crims-cum lam petrecut noi impreuna stiti care sunteti ...dap poi mai eram stare ...

23.5KB


_______________________________________
---------------------------------------------------
Semnatura este un mic text care va fi atasat fiecarui post al dumneavoastra. Aici puteti adauga orice doriti. Probabil veti dori sa introduceti maxima prefereata. Depinde de dumneavoastra.
---------------------------------------------------

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la