TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: crazygirl la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Buzau cauta Barbat 26 - 80 ani |
|
PiratulXXX
Padrino
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 361
|
|
Ink odata romanii au dem k sunt buni la crims!!!!!!
27.5KB
_______________________________________ [img]http://www.mydesktophelp.com/sig/piratuxxx.png[/img]
|
|
| pus acum 20 ani |
|
GangstaGirl
Spargator
 Din: heaven ;)
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 81
|
|
Felictitari 
_______________________________________ Unii mor in picioare...altii traiesc in genunchi ...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
coastavlad
Gangster
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
|
|
felicitari pt noi este o victorie!!! deoarece iar am luptat impotriva tuturor )
_______________________________________ Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sensation
PraetoR
 Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
stie toata lumea in ce conditii s-au jucat si cate ghinioane am avut...dar una peste alta a iesit frumos si pe aceasta cale tin sa le multumesc sincer tuturor celor din RA si de asemenea celor care au ajutat la cresterea userului R0Alliance...cei care ne contesta nu le doresc decat sa invete sa joace si ciocu mic ca e a III-a oara cand suntem in top.
I LOVE YOU BOYS
_______________________________________ BLESS THIS HOUSE
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bobbyk98
Bobobc
 Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
|
|
FELICITARI bravo... ...
_______________________________________ **~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Bv baieti...o performanta mare in aceasta runda   
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
m1ha1nho
Padrino
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
|
|
Felicitari! o performanta extraordinara avand in vedere piedicile puse! 
_______________________________________ Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom BARÇA, BARÇA, BARÇA.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
stii de ce o avut aproape 24 milioane? lo ajutat toti din saints! ork e prea de tot...so respectul
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
gangsta sa fie asa cum zici tu...
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))
 Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
|
|
waaa felicitari da itzi vine satzi bagi **** in el de joc cand vezi ce respect a avut ala.... sincer 
_______________________________________ PANA LA MOARTE !!! steaua !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
FwoRD
Administrator
 Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
|
|
felicitari baieti ! ati aratat inca o data ca stiti sa jucati ca niste profesionisti !
_______________________________________ Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
SiriaQuijote a scris:
stii de ce o avut aproape 24 milioane? lo ajutat toti din saints! ork e prea de tot...so respectul |
Cred ca l-au ajutat burgerii aia pe care-i mananca...nu ati vazut cum arata?pig polish  
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
SiriaQuijote a scris:
gangsta sa fie asa cum zici tu... |
nu se va intampla niciodata asta... e deja un cliseu faza asta cu " sa ii rupem pe polonezi " ... ei au reusit de mai multe ori sa aduca un user si un gang pe locul 1... noi doar de 2 ori si doar userul... ma rog... poate knd o sa avem si noi vreo 2-3 admini intr-un gang... vom avea o sansa...
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Deci fetele Va Bucuretzi de NIMIk plm atzi Luat Un mare MAGAR in primire sa vedetzi cand o incepe din Nou ce o sa mai Luatzi Plm intra MAGAROSO peste Voii in casa Bag MAGARU in Premiu vostru adik in NIMIK Labagiilor
31.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Nu stiti de cat sa va laudatzii ATAT ce mare Lucru atzi Facut? si toti astia de va pupa`n cur mai Prosti ca voi in lok sa ai batezi pe Polaci aia Bastarzii va Multumitzi sa ,statzi In CURU lor plm de Taranii Bastarzi
5.8KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bAgAbOnT
Boboc
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
|
|
felicitari
21.4KB
_______________________________________ 7 ! m 3 t 0 K ! l L
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
cine e terminatu` ala de divizion?? bai nene ciocu` mic... can o sa ajungi si tu la skill de forex atunci mai vb...   
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
coastavlad
Gangster
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
|
|
bah nebunule date jos din capsun!!!
_______________________________________ Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sh0b0lanu
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Luciblue a scris:
PiratulXXX a scris:
Luciblue a scris:
si uite asa locu doi devine brusc o performanta de invidiat rotfl
Ridicati ochii la cer, priviti o stea: PlastninjaN1
ps: Marius Tudor (11/02/2006 16.21.04): o sa vezi 1. R0Alliance 
     felicitarri   |
Da este o performanta avand in vedere k ei joak u 2 admini in gang iar noua ne sunt furati banii ( RoAlliance a vandut la vapot drogri de 8 miliarde kand a vrut sa cumpere droguri pt urmatorul vapor cele 8 miliarde au disparut)nu primim bani kand vindem la vapor ( la primul vapor din runda cel de amfetamina am vandutla vapor si bani...pauza) iar ei jok u adminii in gang si profita de fiecare bug. Kand afla si ceilanti de bug brusk se repara...mai sa fie adminii isi dau seama dupa ce sfintii au folosit bug ul de s-au saturat!!! V-ati intrebat de ce la inceput sfintii nu sunt in top?? Raspunsul e simplu nu apuk sa profite de nici un bug !!!!
Deci pt noi ramane o performanta!!!! Am reusit de 3 ori sa ducem un user in top trecand peste multe piedici !!!! ` Felicitari RoAlliance!!!! |
 nu abera, majoritatea nu cunosc jocul si poate kiar cred in prostiile pe care le scrii. am jucat 6 runde in saints si nu am primit nici un ajutor de la admini dimpotriva. runda asta au fost banati unii dintre cei mai avansati jucatori printre care si kamysia care in ziua 100 avea 160k skill (ban permanent), daia nu eram de la inceput in top, din cauza "ajutorului" adminilor. ai vazut admini in gang pentru ca erau acolo sa controleze daca acuzatiile unor n00bs de nivelu tau sunt adevarate si s-au convins ca nu sunt. bugu cu vaporul jucatorii "profesionisti" ca voi ar trebui sa-l stie, deray a pierdut 9mlrd de pain  Raspunsul e simplu: u're just a silly noob crying, fara nice o offensa. |
Queensis, Kamysia n-a primit ban pt ca avea 160 k skill! A primit pt ca s-a certat cu nookies! A fost o rafuiala personala ... Cat despre buggeri ? Ati avut gang de 94 de iepuri cu peste 500 k carisma pe care l-ati asaltat pana am raportat noi bugul! Eu nu ma plang! Daca n-a fost locul 1, pentru mine nu inseamna nimic locul 2! Faptul ca Scorpow este admin, asta nu stie multa lume...a ramas 10 runde la stadiul de banuiala. Cat despre Deray ... el a fost VIRTUAL donatorul meu runda asta ! Cand era bugul cu iepuri de 1 stat noi dadeam cu d-aia de 50 si ne bucuram pt 5 forta la capone, voi luati cate 400! Totusi 5 milioane carisma e prea mult pt jocul asta daca joci corect (adunat tot ce-ati avut)! Sunt multe care ar trebui spuse si nu se spun! Totusi raman cele 2 locuri 1 de pana acum si sa nu-mi spui ca asta nu inseamna nimic! Faptul ca plecati cu avantaj nu mai e nici o noutate! Adminii stau in gang cu voi, dar asta nu inseamna ca nu poti trisa in afara gangului! Ce am scris, n-am scris sa acuz pe cineva! Nu e o noutate ca Saints sunt mai buni ca RA, dar altii care sa se bata cu ei nu exista! Cu asta am incheiat! Multa bafta tuturor!
_______________________________________ always RA member!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sh0b0lanu
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
DivizionJoHn a scris:
Nu stiti de cat sa va laudatzii ATAT ce mare Lucru atzi Facut? si toti astia de va pupa`n cur mai Prosti ca voi in lok sa ai batezi pe Polaci aia Bastarzii va Multumitzi sa ,statzi In CURU lor plm de Taranii Bastarzi |
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!
_______________________________________ always RA member!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sh0b0lanu
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Iata si skillurile R0Alliance! Mult prea putin in comparatie cu sfintii, dar mai cu cap!
6.9KB
_______________________________________ always RA member!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Radookoo
sexy girl
 Din: la dracu'n praznic!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 262
|
|
   
_______________________________________ Of every thing i've lost, i miss my mind the most
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
cata carisma pe roalliance...frate....  
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
ei kakat gangsta lasa ca vin eu si castig runda ...eh glumesc...da asa-i cum spui tu...nah ce sa le faci.....orkm daca ar fi pe bune jocul adica fara admini si fara ajutor....cred ca as paria pe romani...
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
sh0b0lanu a scris:
Iata si skillurile R0Alliance! Mult prea putin in comparatie cu sfintii, dar mai cu cap! |
sunt skilluri in proportie perfecta... numai k nu neaparat facute pe bune... dar orikm mai greu decat ale polacului... pt kre s-au sacrificat altii k sa poata sa ia locu` 1 cu un lvl de 2 ori mai mare decat al lui R0Alliance... ma rog... acum nu mai conteaza... vb runda viitoare 
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laurean
Bobobc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
celor care mai ataca ganguri romanesti 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laurean
Bobobc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
bafta sezonu 11 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laurean
Bobobc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laurean
Bobobc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laurean
Bobobc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
coastavlad
Gangster
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
|
|
da bah ce tare esti u am inebunit!!!
_______________________________________ Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
de plictiseala au aparut iepurii pe forum... un spammer infect... 
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
AlacelfaraMila
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 26
|
|
intai felicitari ptr locul 2 ,sunt sigur ca daca nu ar fi fost siguri ca un polac castiga ar fi dat ban,asa rezolva admini problema romaneasca , este evident ca jocul nu este corect,nu sunt asigurate sanse egale ptr toti.Ma bucur ca m-am retras ,bafta la retrageri ps: poate mai apare viraseri
_______________________________________ Moartea, numai moartea Ne este cea mai scumpa nunta dintre nunti, Pentru sfânta cruce, pentru tara Înfrângem codrii si supunem munti; Nu-i temnita sa ne-nspaimânte, Nici chin, nici viforul dusman; De cadem cu toti, izbiti în frunte, Ni-i draga moartea !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
Vreau sa zic felicitari ROALLIANCE and AllBandits . Cat pt cei care nu au inteles asta-i un joc de echipa iar daca-n joc nu ai o echipa pe care te poti baza si care sa te ajute de unul singur nu poti castiga Cat despre plastin el a avut o echipa mai mare de sprijin care aveau majoritatea 100-150k skill ROA a fost ajutat dar de maxim 5-6 oameni ce aveau skill peste 100 iar ALLBandits nu cred ca sa fi avut vreo unu din cei ce l-au ajutat peste 100k dar a terminat bine si melita si el felicitari. Locul 2 stiu ca va lasa un gust amar in gura ca pt voi exista loc doar pt locul 1 dar oricum este bine si locul 2 si acol la statistici v-a aparea tot timpul ROAlliance cu 3 podiumuri .TOATA STIAMA PT RO SI PT ECHIPA RA CAT SI PT al nostru Andersen . Bafta-n continuare see you next time .
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Iar nu se da pagina 
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Animal0
Gangster
 Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
|
|
ba voi vedeti skilurile lui RoALLIANCE unde lea postat shobo eu nu le vad pls mai postatile cineva cas tare curios 
_______________________________________ I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Animal0
Gangster
 Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
|
|
amu le vad my bad si numi merge modificarea
_______________________________________ I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|

_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
gangsta mai zi si tu ceva....=D
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
ceva...   nushtu ce sa mai zic... astept sa inceapa runda asta mai rpd k sa joc si io k de 2 runde o ard aiurea pe bara... cel putin runda trecuta nu am jucat absolut deloc...
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
poate o sa jucam impreuna..... 
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
d c nu ... am planuri facute cu niste prieteni dar pe parcursul rundei poate prindem si noi cateva GA-uri impreuna... asa de dorul vremurilor trecute   
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
runda asta nici eu nu am jucat...putin am avut ...
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
da da..... O sa vedem......
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
sa am timp acum...ca pe la mijlocul lui martie am niste probleme si nah...orkm lasa...jucam noi odata si odata impreuna...
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
pai si io cu scoala cu astea... da ma descurc io... tre sa prindem cateva zile impreuna hai k ne dau ban pt off-topic...
acum on-topic... ziceati k dak nu luati locul 1 RA... va retrageti definitiv (pt a nushtu cata oara ) acum ce faceti??
Modificat de gangstasnowman (acum 20 ani)
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
m1ha1nho da ce faci si tu te apuci sa joci thecirms? corect gangsta ....sa nu deviem de la subiect
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
Felicitari RoAlliance.......orkm suntem cei mai tari.....  
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DivizionJoHn
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!
deci...Nus Andersen AMICE si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DivizionJoHn
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!
deci...Nus Andersen AMICE si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pasreaza Linistea
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DivizionJoHn
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!
deci...Nus Andersen AMICE si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pastreaza Linistea
5.8KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Radookoo
sexy girl
 Din: la dracu'n praznic!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 262
|
|
deci de ce a trebuit deci sa postezi de 2 ori jumate deci acelas lucu????
Modificat de Radookoo (acum 20 ani)
_______________________________________ Of every thing i've lost, i miss my mind the most
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sh0b0lanu
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
DivizionJoHn a scris:
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!
deci...Nus Andersen AMICE si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pastreaza Linistea |
 
_______________________________________ always RA member!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
hallowman
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 167
|
|
DivizionJoHn a scris:
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!
deci...Nus Andersen AMICE si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pastreaza Linistea |
omule nu ne lua cu vrajeli din astea proaste k nu suntem fraieri asa cum crezi tu. Sa stii k moderatorii pot vedea ip-urile iar al tau esti identic cu al lui andersen  Sa inteleg k iti e rusine, andersen, sa postezi cu userul tau? Ai ajuns sa faci iepuri pana si pe forum 
ps: macar dak vrei sa ne injuri injura si tu cu userul tau sa se convinga lumea ce caracter ai.
Modificat de hallowman (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
    
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Noradon
Vagabond
 Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
|
|
Felicitari RoAlliance, felicitari RA ptr ca a-ti adus atat de sus un user! Ne vedem runda viitoare daca o sa mai jucati!
_______________________________________ Cand te simti mic, nefolositor, deprimat si crezi ca nu esti bun de nimic, gandeste-te ca cel putin odata in viata ta ai fost cel mai rapid si mai de succes din grupul tau: atunci cand erai spermatozoid!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Pud3l
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 75
|
|
mai lasati-ma cu roaliance-u vostru numa despre asta e vorba sunt ganguri mult mai bune...ce a fost a fost atunci acu e acu
_______________________________________ Poli Poli Poli din Copou!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Ce stiu tu de roalliance?Iti spun yo:nimic     
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sensation
PraetoR
 Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
renule oi fi si tu vreo valoare???ia zi ce gang ai???
_______________________________________ BLESS THIS HOUSE
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
messenger
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
mai exista pana la urma roalliance(gangul)?vreau sa join.mie imi place sa joc cinstit fiindca joc din placere si nu ma la**resc de pomana
|
|
| pus acum 20 ani |
|
No9
Gangster
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 101
|
|
bv la RO Alliance..si bravo tuturor gangurilor romanesti care fac de veste pe tot site`ul asta crims in lung si in lat  
_______________________________________ Ete na!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))
 Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
|
|
bravo baietzi sunt bucuros ca am participat la RoAlliance si am fost pe locul 11 in cele din urma dupa marii jucatori daca trageam mai tare puteam fi departe dar... scoala asta oricum felicitari si cand o fi de bauta sai datzi lu phunkreas la pachet pentru mine :*:* va pupa tati 
_______________________________________ PANA LA MOARTE !!! steaua !
|
|
| pus acum 20 ani |
|