TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
alexxandra
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
26 - 59 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Ridicati ochii la cer, priviti o stea: ROALLIANCE! / Ridicati ochii la cer priviti o stea R0Alliance !!! Moderat de FwoRD, Moderator, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
PiratulXXX
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 361
Ink odata romanii au dem k sunt buni la crims!!!!!!

ridicati ochii cer priviti stea r0alliance !!! ink odata romanii dem sunt buni

27.5KB


_______________________________________
[img]http://www.mydesktophelp.com/sig/piratuxxx.png[/img]

pus acum 20 ani
   
GangstaGirl
Spargator

Din: heaven ;)
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 81
  Felictitari

_______________________________________
Unii mor in picioare...altii traiesc in genunchi ...

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
felicitari pt noi este o victorie!!! deoarece iar am luptat impotriva tuturor)

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
stie toata lumea in ce conditii s-au jucat si cate ghinioane am avut...dar una peste alta a iesit frumos si pe aceasta cale tin sa le multumesc sincer tuturor celor din RA si de asemenea celor care au ajutat la cresterea userului R0Alliance...cei care ne contesta nu le doresc decat sa invete sa joace si ciocu mic ca e a III-a oara cand suntem in top.

I LOVE YOU BOYS


_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
FELICITARI bravo... ...

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Bv baieti...o performanta mare in aceasta runda

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
m1ha1nho
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
Felicitari! o performanta extraordinara avand in vedere piedicile puse!

_______________________________________
Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom
BARÇA, BARÇA, BARÇA.

pus acum 20 ani
   
Radookoo
sexy girl

Din: la dracu'n praznic!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 262
jos palaria...tot ma oftic k nu e primul loc
dar sa nu credetzi k nu ma bucur...


_______________________________________
Of every thing i've lost, i miss my mind the most

pus acum 20 ani
   
Luciblue
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6

TITUSSILVER a scris:

antonescule,nu ai inteles nik:RA nu a vrut niciodata sa duca 2 useri in top,de la locul 1 in jos nu inseamna performanta,...


si uite asa locu doi devine brusc o performanta de invidiat rotfl

Ridicati ochii la cer, priviti o stea: PlastninjaN1

ps: Marius Tudor (11/02/2006 16.21.04): o sa vezi 1. R0Alliance

felicitarri


pus acum 20 ani
   
Radookoo
sexy girl

Din: la dracu'n praznic!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 262

da oricum locul 2 este in top....

Modificat de Radookoo (acum 20 ani)


_______________________________________
Of every thing i've lost, i miss my mind the most

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
iar a luat polacu` locu 1... dupa ce k abea aparea in top 10 (asta din ce am vazut io k intram 1 data la 2 zile :rolleyes a ajuns la sfarsit sa aiba aproape dublu decat R0Alliance... lasa k runda viitoare ii rupem...

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
stii de ce o avut aproape 24 milioane? lo ajutat toti din saints! ork e prea de tot...so respectul

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326

Luciblue a scris:


TITUSSILVER a scris:

antonescule,nu ai inteles nik:RA nu a vrut niciodata sa duca 2 useri in top,de la locul 1 in jos nu inseamna performanta,...


si uite asa locu doi devine brusc o performanta de invidiat rotfl

Ridicati ochii la cer, priviti o stea: PlastninjaN1

ps: Marius Tudor (11/02/2006 16.21.04): o sa vezi 1. R0Alliance

felicitarri

mi-a placut
oricum bravo e bine si atat decat nimik


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
gangsta sa fie asa cum zici tu...

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
waaa felicitari da itzi vine satzi bagi **** in el de joc cand vezi ce respect a avut ala.... sincer

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
felicitari baieti ! ati aratat inca o data ca stiti sa jucati ca niste profesionisti !

_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334

SiriaQuijote a scris:

stii de ce o avut aproape 24 milioane? lo ajutat toti din saints! ork e prea de tot...so respectul

Cred ca l-au ajutat burgerii aia pe care-i mananca...nu ati vazut cum arata?pig polish


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620

SiriaQuijote a scris:

gangsta sa fie asa cum zici tu...


nu se va intampla niciodata asta... e deja un cliseu faza asta cu " sa ii rupem pe polonezi " ... ei au reusit de mai multe ori sa aduca un user si un gang pe locul 1... noi doar de 2 ori si doar userul... ma rog... poate knd o sa avem si noi vreo 2-3 admini intr-un gang... vom avea o sansa...


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
PiratulXXX
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 361

Luciblue a scris:


TITUSSILVER a scris:

antonescule,nu ai inteles nik:RA nu a vrut niciodata sa duca 2 useri in top,de la locul 1 in jos nu inseamna performanta,...


si uite asa locu doi devine brusc o performanta de invidiat rotfl

Ridicati ochii la cer, priviti o stea: PlastninjaN1

ps: Marius Tudor (11/02/2006 16.21.04): o sa vezi 1. R0Alliance

felicitarri

Da este o performanta avand in vedere k ei joak u 2 admini in gang iar noua ne sunt furati banii ( RoAlliance a vandut la vapot drogri de 8 miliarde kand a vrut sa cumpere droguri pt urmatorul vapor cele 8 miliarde au disparut)nu primim bani kand vindem la vapor ( la primul vapor din runda cel de amfetamina am vandutla vapor si bani...pauza) iar ei jok u adminii in gang si profita de fiecare bug. Kand afla si ceilanti de bug brusk se repara...mai sa fie adminii isi dau seama dupa ce sfintii au folosit bug ul de s-au saturat!!! V-ati intrebat de ce la inceput sfintii nu sunt in top?? Raspunsul e simplu nu apuk sa profite de nici un bug !!!!

Deci pt noi ramane o performanta!!!! Am reusit de 3 ori sa ducem un user in top  trecand peste multe piedici !!!!
`                                       Felicitari RoAlliance!!!!


_______________________________________
[img]http://www.mydesktophelp.com/sig/piratuxxx.png[/img]

pus acum 20 ani
   
DivizionJoHn
Vizitator



Deci fetele Va Bucuretzi de NIMIk plm atzi Luat Un mare MAGAR in primire sa vedetzi cand o incepe din Nou ce o sa mai Luatzi Plm intra MAGAROSO peste Voii in casa Bag MAGARU in Premiu vostru adik in NIMIK Labagiilor

ridicati ochii cer priviti stea r0alliance !!! deci fetele bucuretzi nimik plm atzi luat mare magar

31.4KB


pus acum 20 ani
   
DivizionJoHn
Vizitator



Nu stiti de cat sa va laudatzii ATAT ce mare Lucru atzi Facut? si toti astia de va pupa`n cur mai Prosti ca voi in lok sa ai batezi pe Polaci aia Bastarzii va Multumitzi sa ,statzi In CURU lor plm de Taranii Bastarzi

ridicati ochii cer priviti stea r0alliance !!! stiti cat laudatzii atat mare lucru atzi facut? toti

5.8KB


pus acum 20 ani
   
bAgAbOnT
Boboc

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
felicitari

ridicati ochii cer priviti stea r0alliance !!! felicitari

21.4KB


_______________________________________
7 ! m 3 t 0 K ! l L

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
cine e terminatu` ala de divizion?? bai nene ciocu` mic... can o sa ajungi si tu la skill de forex atunci mai vb...

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
Luciblue
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6

PiratulXXX a scris:


Luciblue a scris:


TITUSSILVER a scris:

antonescule,nu ai inteles nik:RA nu a vrut niciodata sa duca 2 useri in top,de la locul 1 in jos nu inseamna performanta,...


si uite asa locu doi devine brusc o performanta de invidiat rotfl

Ridicati ochii la cer, priviti o stea: PlastninjaN1

ps: Marius Tudor (11/02/2006 16.21.04): o sa vezi 1. R0Alliance

felicitarri

Da este o performanta avand in vedere k ei joak u 2 admini in gang iar noua ne sunt furati banii ( RoAlliance a vandut la vapot drogri de 8 miliarde kand a vrut sa cumpere droguri pt urmatorul vapor cele 8 miliarde au disparut)nu primim bani kand vindem la vapor ( la primul vapor din runda cel de amfetamina am vandutla vapor si bani...pauza) iar ei jok u adminii in gang si profita de fiecare bug. Kand afla si ceilanti de bug brusk se repara...mai sa fie adminii isi dau seama dupa ce sfintii au folosit bug ul de s-au saturat!!! V-ati intrebat de ce la inceput sfintii nu sunt in top?? Raspunsul e simplu nu apuk sa profite de nici un bug !!!!

Deci pt noi ramane o performanta!!!! Am reusit de 3 ori sa ducem un user in top  trecand peste multe piedici !!!!
`                                       Felicitari RoAlliance!!!!



nu abera, majoritatea nu cunosc jocul si poate kiar cred in prostiile pe care le scrii.
am jucat 6 runde in saints si nu am primit nici un ajutor de la admini dimpotriva. runda asta au fost banati unii dintre cei mai avansati jucatori printre care si kamysia care in ziua 100 avea 160k skill (ban permanent), daia nu eram de la inceput in top, din cauza "ajutorului" adminilor. ai vazut admini in gang pentru ca erau acolo sa controleze daca acuzatiile unor n00bs de nivelu tau sunt adevarate si s-au convins ca nu sunt. bugu cu vaporul jucatorii "profesionisti" ca voi ar trebui sa-l stie, deray a pierdut 9mlrd de pain
Raspunsul e simplu: u're just a silly noob crying, fara nice o offensa.


pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
bah nebunule date jos din capsun!!!

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

Luciblue a scris:


PiratulXXX a scris:


Luciblue a scris:



si uite asa locu doi devine brusc o performanta de invidiat rotfl

Ridicati ochii la cer, priviti o stea: PlastninjaN1

ps: Marius Tudor (11/02/2006 16.21.04): o sa vezi 1. R0Alliance

felicitarri

Da este o performanta avand in vedere k ei joak u 2 admini in gang iar noua ne sunt furati banii ( RoAlliance a vandut la vapot drogri de 8 miliarde kand a vrut sa cumpere droguri pt urmatorul vapor cele 8 miliarde au disparut)nu primim bani kand vindem la vapor ( la primul vapor din runda cel de amfetamina am vandutla vapor si bani...pauza) iar ei jok u adminii in gang si profita de fiecare bug. Kand afla si ceilanti de bug brusk se repara...mai sa fie adminii isi dau seama dupa ce sfintii au folosit bug ul de s-au saturat!!! V-ati intrebat de ce la inceput sfintii nu sunt in top?? Raspunsul e simplu nu apuk sa profite de nici un bug !!!!

Deci pt noi ramane o performanta!!!! Am reusit de 3 ori sa ducem un user in top  trecand peste multe piedici !!!!
`                                       Felicitari RoAlliance!!!!



nu abera, majoritatea nu cunosc jocul si poate kiar cred in prostiile pe care le scrii.
am jucat 6 runde in saints si nu am primit nici un ajutor de la admini dimpotriva. runda asta au fost banati unii dintre cei mai avansati jucatori printre care si kamysia care in ziua 100 avea 160k skill (ban permanent), daia nu eram de la inceput in top, din cauza "ajutorului" adminilor. ai vazut admini in gang pentru ca erau acolo sa controleze daca acuzatiile unor n00bs de nivelu tau sunt adevarate si s-au convins ca nu sunt. bugu cu vaporul jucatorii "profesionisti" ca voi ar trebui sa-l stie, deray a pierdut 9mlrd de pain
Raspunsul e simplu: u're just a silly noob crying, fara nice o offensa.


Queensis, Kamysia n-a primit ban pt ca avea 160 k skill! A primit pt ca s-a certat cu nookies! A fost o rafuiala personala ... Cat despre buggeri ? Ati avut gang de 94 de iepuri cu peste 500 k carisma pe care l-ati asaltat pana am raportat noi bugul! Eu nu ma plang! Daca n-a fost locul 1, pentru mine nu inseamna nimic locul 2! Faptul ca Scorpow este admin, asta nu stie multa lume...a ramas 10 runde la stadiul de banuiala. Cat despre Deray ... el a fost VIRTUAL donatorul meu runda asta ! Cand era bugul cu iepuri de 1 stat noi dadeam cu d-aia de 50 si ne bucuram pt 5 forta la capone, voi luati cate 400! Totusi 5 milioane carisma e prea mult pt jocul asta daca joci corect (adunat tot ce-ati avut)! Sunt multe care ar trebui spuse si nu se spun! Totusi raman cele 2 locuri 1 de pana acum si sa nu-mi spui ca asta nu inseamna nimic! Faptul ca plecati cu avantaj nu mai e nici o noutate! Adminii stau in gang cu voi, dar asta nu inseamna ca nu poti trisa in afara gangului! Ce am scris, n-am scris sa acuz pe cineva! Nu e o noutate ca Saints sunt mai buni ca RA, dar altii care sa se bata cu ei nu exista! Cu asta am incheiat! Multa bafta tuturor!


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

DivizionJoHn a scris:

Nu stiti de cat sa va laudatzii ATAT ce mare Lucru atzi Facut? si toti astia de va pupa`n cur mai Prosti ca voi in lok sa ai batezi pe Polaci aia Bastarzii va Multumitzi sa ,statzi In CURU lor plm de Taranii Bastarzi

Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Iata si skillurile R0Alliance! Mult prea putin in comparatie cu sfintii, dar mai cu cap!

ridicati ochii cer priviti stea r0alliance !!! iata skillurile mult prea putin comparatie sfintii,

6.9KB


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
Radookoo
sexy girl

Din: la dracu'n praznic!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 262


_______________________________________
Of every thing i've lost, i miss my mind the most

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334

sh0b0lanu a scris:

Iata si skillurile R0Alliance! Mult prea putin in comparatie cu sfintii, dar mai cu cap!

V-am luat la inteligenta


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
cata carisma pe roalliance...frate....

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
ei kakat gangsta lasa ca vin eu si castig runda ...eh glumesc...da asa-i cum spui tu...nah ce sa le faci.....orkm daca ar fi pe bune jocul adica fara admini si fara ajutor....cred ca as paria pe romani...

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620

sh0b0lanu a scris:

Iata si skillurile R0Alliance! Mult prea putin in comparatie cu sfintii, dar mai cu cap!


sunt skilluri in proportie perfecta... numai k nu neaparat facute pe bune... dar orikm mai greu decat ale polacului... pt kre s-au sacrificat altii k sa poata sa ia locu` 1 cu un lvl de 2 ori mai mare decat al lui R0Alliance... ma rog... acum nu mai conteaza... vb runda viitoare


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
laurean
Bobobc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
celor care mai ataca ganguri romanesti

pus acum 20 ani
   
laurean
Bobobc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
bafta sezonu 11

pus acum 20 ani
   
laurean
Bobobc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8


pus acum 20 ani
   
laurean
Bobobc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8


pus acum 20 ani
   
laurean
Bobobc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8


ridicati ochii cer priviti stea r0alliance !!! Bobobc

32.3KB


pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
da bah ce tare esti u am inebunit!!!

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
de plictiseala au aparut iepurii pe forum... un spammer infect...

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
AlacelfaraMila
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 26
intai felicitari ptr locul 2 ,sunt sigur ca daca nu ar fi fost siguri ca un polac castiga ar fi dat ban,asa rezolva admini problema romaneasca , este evident ca jocul nu este corect,nu sunt asigurate sanse egale ptr toti.Ma bucur ca m-am retras ,bafta la retrageri 
ps: poate mai apare viraseri


_______________________________________
Moartea, numai moartea Ne este cea mai scumpa nunta dintre nunti, Pentru sfânta cruce, pentru tara Înfrângem codrii si supunem munti; Nu-i temnita sa ne-nspaimânte, Nici chin, nici viforul dusman; De cadem cu toti, izbiti în frunte, Ni-i draga moartea !

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
Vreau sa zic felicitari ROALLIANCE and AllBandits . Cat pt cei care nu au inteles asta-i un joc de echipa iar daca-n joc nu ai o echipa pe care te poti baza si care sa te ajute de unul singur nu poti castiga Cat despre plastin el a avut o echipa mai mare de sprijin care aveau majoritatea 100-150k skill ROA a fost ajutat dar de maxim 5-6 oameni ce aveau skill peste 100 iar ALLBandits nu cred ca sa fi avut vreo unu din cei ce l-au ajutat peste 100k dar a terminat bine si melita si el felicitari. Locul 2 stiu ca va lasa un gust amar in gura ca pt voi exista loc doar pt locul 1 dar oricum este bine si locul 2 si acol la statistici v-a aparea tot timpul ROAlliance cu 3 podiumuri .TOATA STIAMA PT RO SI PT ECHIPA RA CAT SI PT al nostru Andersen . Bafta-n continuare see you next time .

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Iar nu se da pagina

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
ba voi vedeti skilurile lui RoALLIANCE   unde lea postat shobo eu nu le vad pls mai postatile cineva cas tare curios

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
amu le vad my bad si numi merge modificarea

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221


_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
gangsta mai zi si tu ceva....=D

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
ceva... nushtu ce sa mai zic... astept sa inceapa runda asta mai rpd k sa joc si io k de 2 runde o ard aiurea pe bara... cel putin runda trecuta nu am jucat absolut deloc...

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
poate o sa jucam impreuna.....

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
d c nu ... am planuri facute cu niste prieteni dar pe parcursul rundei poate prindem si noi cateva GA-uri impreuna... asa de dorul vremurilor trecute

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
runda asta nici eu nu am jucat...putin am avut ...

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
da da..... O sa vedem......

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
sa am timp acum...ca pe la mijlocul lui martie am niste probleme si nah...orkm lasa...jucam noi odata si odata impreuna...

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
pai si io cu scoala cu astea... da ma descurc io... tre sa prindem cateva zile impreuna hai k ne dau ban pt off-topic...

acum on-topic... ziceati k dak nu luati locul 1 RA... va retrageti definitiv (pt a nushtu cata oara ) acum ce faceti??

Modificat de gangstasnowman (acum 20 ani)


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
m1ha1nho
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376

gangstasnowman a scris:

d c nu ... am planuri facute cu niste prieteni dar pe parcursul rundei poate prindem si noi cateva GA-uri impreuna... asa de dorul vremurilor trecute


si tu vrei sa joci toata runda cu ai tai prieteni?


_______________________________________
Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom
BARÇA, BARÇA, BARÇA.

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
m1ha1nho da ce faci si tu te apuci sa joci thecirms? corect gangsta ....sa nu deviem de la subiect

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
Felicitari RoAlliance.......orkm suntem cei mai tari.....

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620

m1ha1nho a scris:


gangstasnowman a scris:

d c nu ... am planuri facute cu niste prieteni dar pe parcursul rundei poate prindem si noi cateva GA-uri impreuna... asa de dorul vremurilor trecute


si tu vrei sa joci toata runda cu ai tai prieteni?


aproximativ... depinde de ei cat timp au... dc?? vrei sa joci cu noi??


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
mai gangsta mai vb......de gang...... Si inca odata ROMANII sunt cei mai TARI!!!! ! ! saints !

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
DivizionJoHn
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!

  deci...Nus Andersen AMICE  si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii


pus acum 20 ani
   
DivizionJoHn
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!

  deci...Nus Andersen AMICE  si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pasreaza Linistea


pus acum 20 ani
   
DivizionJoHn
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!

  deci...Nus Andersen AMICE  si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pastreaza Linistea

ridicati ochii cer priviti stea r0alliance !!! cat despre tine esti andersen invidios (chiar el).

5.8KB


pus acum 20 ani
   
Radookoo
sexy girl

Din: la dracu'n praznic!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 262
deci de ce a trebuit deci sa postezi de 2 ori jumate deci acelas lucu????

Modificat de Radookoo (acum 20 ani)


_______________________________________
Of every thing i've lost, i miss my mind the most

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

DivizionJoHn a scris:

Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!

  deci...Nus Andersen AMICE  si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pastreaza Linistea




_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
hallowman
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 167

DivizionJoHn a scris:

Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!

  deci...Nus Andersen AMICE  si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pastreaza Linistea



omule nu ne lua cu vrajeli din astea proaste k nu suntem fraieri asa cum crezi tu.
Sa stii k moderatorii pot vedea ip-urile iar al tau esti identic cu al lui andersen
Sa inteleg k iti e rusine, andersen, sa postezi cu userul tau? Ai ajuns sa faci iepuri pana si pe forum

ps: macar dak vrei sa ne injuri injura si tu cu userul tau sa se convinga lumea ce caracter ai.

Modificat de hallowman (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

hallowman a scris:


DivizionJoHn a scris:

Cat despre tine DivizionJohn, esti un Andersen invidios (chiar el). Ai demonstrat ca esti nimic in jocul asta! Poate pe viitor o sa faci mai multe! Tu si banditii tai!

  deci...Nus Andersen AMICE  si cred ca am Dreptate dar voii Taranii nu avetzi cums a intelegetzi Ca asha suntetzi Voii Bastarzii Deci Pastreaza Linistea



omule nu ne lua cu vrajeli din astea proaste k nu suntem fraieri asa cum crezi tu.
Sa stii k moderatorii pot vedea ip-urile iar al tau esti identic cu al lui andersen
Sa inteleg k iti e rusine, andersen, sa postezi cu userul tau? Ai ajuns sa faci iepuri pana si pe forum

ps: macar dak vrei sa ne injuri injura si tu cu userul tau sa se convinga lumea ce caracter ai.


O fi frasu`


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
Noradon
Vagabond

Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
Felicitari RoAlliance, felicitari RA ptr ca a-ti adus atat de sus un user! Ne vedem runda viitoare daca o sa mai jucati!

_______________________________________
Cand te simti mic, nefolositor, deprimat si crezi ca nu esti bun de nimic, gandeste-te ca cel putin odata in viata ta ai fost cel mai rapid si
mai de succes din grupul tau: atunci cand erai spermatozoid!!!

pus acum 20 ani
   
Pud3l
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 75
mai lasati-ma cu roaliance-u vostru numa despre asta e vorba sunt ganguri mult mai bune...ce a fost a fost atunci acu e acu

_______________________________________
Poli Poli Poli din Copou!!!

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Ce stiu tu de roalliance?Iti spun yo:nimic

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
renule oi fi si tu vreo valoare???ia zi ce gang ai???

_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
messenger
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
mai exista pana la urma roalliance(gangul)?vreau sa join.mie imi place sa joc cinstit fiindca joc din placere si nu ma la**resc de pomana

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
buhahahaha

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
No9
Gangster

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 101
bv la RO Alliance..si bravo tuturor gangurilor romanesti care fac de veste pe tot site`ul asta crims in lung si in lat 

_______________________________________
Ete na!

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
bravo baietzi sunt bucuros ca am participat la RoAlliance si am fost pe locul 11 in cele din urma dupa marii jucatori daca trageam mai tare puteam fi departe dar... scoala asta oricum felicitari si cand o fi de bauta sai datzi lu phunkreas la pachet pentru mine :*:* va pupa tati

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la