TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: morena28 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bistrita Nasaud cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Sunteti toti niste nazdravani  !!
34.1KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
irina intr-un moment de tandrete )
39.6KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
leanaLuPartzag , alias JanVAlJAn!!venise cu tancul la intalnire
31.2KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
eheeeee..ce avem noi aici!!!Piulitza..in stanga..si Jock3ritza..adica iubita lui Thejock3r dreapta  
33.1KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
 lumeeee...sensei ROTIGER!!!mare om ...mare caracter..respect!!
25.5KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
ce avem aici!!hmm Thejock3r...adica EU si jock3ritza lui e posibil sa se apuce si ea de crims :P!promite!!!
33.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Mda..n-am ce zice!!Piulitza..adica Monicutza noastra iubita!!}{Stii ca te iubesc,nu?ups...
23.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
criss..stanga..mijloc iubitul ei..dreapta sense ROTIGER 
36.2KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
hmm..perechi ..perechi..perechi!! Rotiger , Monica , jock3ritza si thejock3r...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
fratele meu!!!janvaljan si JE..adica thejock3r!!ne iubim mai...recunoasc )
33.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
jumate din fatza mea , nenea dushmanu(JAn)..o amica ..dragutza foc..si iubita Dushmanului...nice 
34.3KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
doar ne pupa ))..ca de obicei..Moni la inaltime )cu pupicurile!!si noi o pupam}{}{}{
32KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
DoruB..putin intarziat..dar a meritat!!!Respect!!!
20KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
thejock3r (eu) si Dushmanu(JAN)..calculam cu cat ne-au tzepuit chelnerii )))))))))
29.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
My love!!!jock3ritza!!!poate un viitor lider de gang! o fi bine sa ramai la mana ei?  
34.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
thejock3r , Miezu(poate un viitor jucator de crims), betty...IDEM...3 frumosi...sau mi se pare?  
38.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
criss cu prietenul...2 finutzi!ne pare rau ca ati plecat mai devreme!!la fel si ptr dushmanu!!! dar v-am inteles!!!poate data viitoare stati mai mult!!
38.3KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
rotiger...monitza..si iubi meu!!!
34.7KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Sensei rotiger , moni , jock3ritza si thejock3r!! parca suntem dragutzi, nu?
40.8KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
COMENTATI???? )chiar va rog!!!:|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Trebuie sa mentionez ca toti cei prezenti sunt din Gangul Romanian Team!!ptr cei care nu au venit la intalnire...poate reusiti sa atasati nijte poze!! 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
semaca24 a scris:
ANIRI..stanga..mijloc iubitul ei..dreapta sense ROTIGER  |
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
JeanValjean
Boboc
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
si doar ti-am zis jokere sa nu ma pui si pe mine ... nu vezi ca e forumu voalat???
|
|
| pus acum 20 ani |
|
flaky
Dreamer 4 life
 Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
|
|
foarte tare frate. tineti-o tot asa. simt un entuziasm care era si intr-o gasca pana acum ceva timp....
Modificat de flaky (acum 20 ani)
_______________________________________ TARA ESTE NUMAI UNA
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DoruB
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
|
|
salutare joker...din pacate am fost bagat la inaintare de catre un rahat pe nume andrey sergiu ....probabil ca stii povestea...oricum nu e nimic adevarat.... nu v-am tradat si nici nu o sa fac asta....ma bucur ca ai pus pozele din buc de la intalnire(stiam inca de atunci ca ai de gand)....oricum m-am simtit extraordinar cu voi,ma bucur ca am putut sa vin si cine stie poate ne vom vedea vreoadata printr-un alt gang sau poate la o bere......pacat ca l-ati crezut pe andrey.......repet nu am stiut nimic despre acea chestie...bafta multa
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ancutza8nov
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
|
|
cumva pozele sunt facute la "La Bucur" ?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DoruB
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
|
|
nu stiu exact cum ii spune la local pt ca eu nu sunt din bucuresti....
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DoruB
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
|
|
da am aflat...pozele sunt facute " La Bucur"
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
rotiger
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
da frumoasa zi trebuie sa o mai repetam
 
bafta
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DoruB
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
|
|
salve bogdane...ar fi o chestie faina sa mai tragem o poveste...sper sa ne putem vedea cat de curand
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
aniri
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
dap , o zi superba cu soare , sper sa mai avem parte de zile superbe , si in ca o speranta de adaugat............sa fim mai multi data viitoare !!!!!!!!!!!!!!!! PS : am lasat mesaj 
21.7KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
si daca nu a avut cum sa ne onoreze cu prezenta..FELINA..cea mai iubita fata din gang si joc a avut placerea de a asi arata frumoasa fatza pe forum...pup u....
27.7KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
felinutza,singura persoana din crims care m-a ajutat sa mai cresc.felinutza cu ursul in spate asa ca nu da-ti 1 vs 1 cu ea ca e de belea..isi ia saraca bulau..si voi spital...NORMAL
42.5KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
naspa la bucur 
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
DoruB
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
|
|
heheheehhe joker mare nebunatic esti...daca vrei te pot ajuta si eu cu ceva poze de la .....ghici cine este?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bobbyk98
Bobobc
 Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
|
|
frumoasa nota.. sa v*o arat shi pe*a mea....d*acum o saptamana    
35.4KB
_______________________________________ **~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bobbyk98
Bobobc
 Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
|
|
apropo...aia sunt lei noi..
_______________________________________ **~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**
|
|
| pus acum 20 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
FwoRD
Administrator
 Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
|
|
Respect Jock3r.. Imo aici la datorie (de a proteja forumu :p )
_______________________________________ Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
condaru
Boboc
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2
|
|
DoruB a scris:
da am aflat...pozele sunt facute " La Bucur" |
hehe sal all RC..i am a new and a happy RC player..
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
condaru
Boboc
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
:*:*:* RESPECT IMO :*:* ...:*:*:*:* ptr cei care ma cunosc.  
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
vrummmmmmm vrummmmmmmmm...am plecat ))) Thejock3rRA here
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
capat la prima noastra intalnire cool boy
21.6KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
detxyz
26.8KB
Modificat de semaca24 (acum 19 ani)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Thejock3RA and Sansei ROTIGER  
57.6KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Am avut placerea de al cunoaste pe CARNIVOR and D-NA CARNIVOARA ..super TARE frate 
38.8KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Me (thejock3rRA) And Jockeritza ne sta bine? 
28KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Brice  
16.2KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
DoruB
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
|
|
cosmine vad ca ai facut treaba buna pe aici cu pozele...continua tot asa....sper sa ne vedem la o berica cat de curand
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
ehh..macar din poze sa jtie lumea care sunt astia mai buni..ai crimsului 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
si in rest..ROMANIAN ALLIANCE forever  
|
|
| pus acum 19 ani |
|
semaca24
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
DORUB . ... . . .. . dand ceva de supt la dujmani..muhahahahaha! GG bro  
37.3KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|