TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
morena28 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bistrita Nasaud
cauta Barbat
27 - 52 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Albumul de familie / Intr-o zi cu soare....in Bucuresti...pe undeva prin Tineretului;) Moderat de FwoRD, Moderator, Tanita, Terente, hallowman, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Sunteti toti niste nazdravani !!

intr-o undeva prin sunteti toti niste nazdravani

34.1KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
irina intr-un  moment de tandrete )

intr-o undeva prin irina moment tandrete

39.6KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
leanaLuPartzag , alias JanVAlJAn!!venise cu tancul la intalnire

intr-o undeva prin alias tancul intalnire

31.2KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
eheeeee..ce avem noi aici!!!Piulitza..in stanga..si Jock3ritza..adica iubita lui Thejock3r dreapta

intr-o undeva prin avem noi stanga..si iubita lui thejock3r dreapta

33.1KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
lumeeee...sensei ROTIGER!!!mare om ...mare caracter..respect!!

intr-o undeva prin ...mare

25.5KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
ce avem aici!!hmm Thejock3r...adica EU si jock3ritza lui e posibil sa se apuce si ea de crims :P!promite!!!

intr-o undeva prin avem aici!!hmm jock3ritza lui posibil apuce crims

33.9KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Mda..n-am ce zice!!Piulitza..adica Monicutza noastra iubita!!}{Stii ca te iubesc,nu?ups...

intr-o undeva prin mda..n-am monicutza noastra

23.9KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
criss..stanga..mijloc iubitul ei..dreapta sense ROTIGER

intr-o undeva prin iubitul sense rotiger

36.2KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
hmm..perechi ..perechi..perechi!! Rotiger , Monica , jock3ritza si thejock3r...

pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
fratele meu!!!janvaljan si JE..adica thejock3r!!ne iubim mai...recunoasc)

intr-o undeva prin fratele je..adica iubim

33.4KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
jumate din fatza mea , nenea dushmanu(JAn)..o amica..dragutza foc..si iubita Dushmanului...nice

intr-o undeva prin jumate din fatza mea nenea foc..si iubita

34.3KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Sensei ROTIGER..cu sotia Monica,ambii jucatori de crims!!hmm..ma gandesc ce se intampla in casa daca le pica netul

intr-o undeva prin sensei sotia jucatori gandesc intampla casa daca pica netul

40.9KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
doar ne pupa))..ca de obicei..Moni la inaltime)cu pupicurile!!si noi o pupam}{}{}{

intr-o undeva prin doar pupa))..ca noi

32KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
DoruB..putin intarziat..dar a meritat!!!Respect!!!

intr-o undeva prin

20KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
thejock3r (eu) si Dushmanu(JAN)..calculam cu cat ne-au tzepuit chelnerii)))))))))

intr-o undeva prin thejock3r (eu) cat ne-au tzepuit

29.4KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
My love!!!jock3ritza!!!poate un viitor lider de gang! o fi bine sa ramai la mana ei?

intr-o undeva prin viitor lider gang! bine ramai mana ei?

34.4KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
thejock3r , Miezu(poate un viitor jucator de crims), betty...IDEM...3 frumosi...sau mi se pare?

intr-o undeva prin thejock3r viitor jucator crims), pare?

38.9KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
criss cu prietenul...2 finutzi!ne pare rau ca ati plecat mai devreme!!la fel si ptr dushmanu!!!dar v-am inteles!!!poate data viitoare stati mai mult!!

intr-o undeva prin criss finutzi!ne pare rau ati plecat mai fel ptr v-am data viitoare stati mai

38.3KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
rotiger...monitza..si iubi meu!!!

intr-o undeva prin iubi meu!!!

34.7KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Sensei rotiger , moni , jock3ritza si thejock3r!!parca suntem dragutzi, nu?

intr-o undeva prin sensei rotiger moni jock3ritza suntem dragutzi, nu?

40.8KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Si la final , cum era de asteptat...NOOOTAAA DEEEEE PLAAAATTAAAAAA

intr-o undeva prin final cum era deeeee

42.8KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
COMENTATI????)chiar va rog!!!:|

pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Trebuie sa mentionez ca toti cei prezenti sunt din Gangul Romanian Team!!ptr cei care nu au venit la intalnire...poate reusiti sa atasati nijte poze!!

pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50

semaca24 a scris:

ANIRI..stanga..mijloc iubitul ei..dreapta sense ROTIGER


pus acum 20 ani
   
JeanValjean
Boboc

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
si doar ti-am zis jokere sa nu ma pui si pe mine ... nu vezi ca e forumu voalat???

pus acum 20 ani
   
flaky
Dreamer 4 life

Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
foarte tare frate. tineti-o tot asa. simt un entuziasm care era si intr-o gasca pana acum ceva timp....

Modificat de flaky (acum 20 ani)


_______________________________________
TARA ESTE NUMAI UNA

pus acum 20 ani
   
DoruB
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
salutare joker...din pacate am fost bagat la inaintare de catre un rahat pe nume andrey sergiu ....probabil ca stii povestea...oricum nu e nimic adevarat.... nu v-am tradat si nici nu o sa fac asta....ma bucur ca ai pus pozele din buc de la intalnire(stiam inca de atunci ca ai de gand)....oricum m-am simtit extraordinar cu voi,ma bucur ca am putut sa vin si cine stie poate ne vom vedea vreoadata printr-un alt gang sau poate la o bere......pacat ca l-ati crezut pe andrey.......repet nu am stiut nimic despre acea chestie...bafta multa

pus acum 20 ani
   
ancutza8nov
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
cumva pozele sunt facute la "La Bucur" ?

pus acum 20 ani
   
DoruB
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
nu stiu exact cum ii spune la local pt ca eu nu sunt din bucuresti....

pus acum 20 ani
   
DoruB
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
da am aflat...pozele sunt facute " La Bucur"

pus acum 20 ani
   
rotiger
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
da frumoasa zi trebuie sa o mai repetam





bafta


pus acum 20 ani
   
DoruB
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
salve bogdane...ar fi o chestie faina sa mai tragem o poveste...sper sa ne putem vedea cat de curand

pus acum 20 ani
   
aniri
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
dap , o zi superba cu soare , sper sa mai avem parte de zile superbe , si in ca o speranta de adaugat............sa fim mai multi data viitoare !!!!!!!!!!!!!!!! PS : am lasat mesaj

intr-o undeva prin dap superba soare sper mai avem parte zile superbe speranta fim mai multi data

21.7KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
si daca nu a avut cum sa ne onoreze cu prezenta..FELINA..cea mai iubita fata din gang si joc a avut placerea de a asi arata frumoasa fatza pe forum...pup u....

intr-o undeva prin daca avut cum onoreze mai iubita fata din gang joc avut placerea asi arata

27.7KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
felina..imblanzitoarea de lei si de lideri de ganguri :

intr-o undeva prin lei lideri ganguri

50.7KB


pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
felinutza,singura persoana din crims care m-a ajutat sa mai cresc.felinutza cu ursul in spate asa ca nu da-ti 1 vs 1 cu ea ca e de belea..isi ia saraca bulau..si voi spital...NORMAL

intr-o undeva prin persoana din crims care m-a ajutat mai ursul spate asa da-ti belea..isi saraca

42.5KB


pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
naspa la bucur

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
DoruB
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
heheheehhe joker mare nebunatic esti...daca vrei te pot ajuta si eu cu ceva poze de la .....ghici cine este?

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
frumoasa nota.. sa v*o arat shi pe*a mea....d*acum o saptamana

intr-o undeva prin frumoasa nota.. v*o arat shi pe*a saptamana Bobobc

35.4KB


_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
apropo...aia sunt lei noi..

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
bobby e urat ) )

pus acum 19 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
Respect Jock3r.. Imo aici la datorie (de a proteja forumu :p )

_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 19 ani
   
condaru
Boboc

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2

DoruB a scris:

da am aflat...pozele sunt facute " La Bucur"

hehe sal all RC..i am a new and a happy RC player..


pus acum 19 ani
   
condaru
Boboc

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2


intr-o undeva prin

25.6KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
:*:*:*   RESPECT  IMO :*:*...:*:*:*:* ptr cei care ma cunosc.

pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
vrummmmmmm vrummmmmmmmm...am plecat ))) Thejock3rRA here

pus acum 19 ani
   
roostrets
Vagabond

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
the joc3r nu am ce zice tare nota de plata

pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
capat la prima noastra intalnire cool boy

intr-o undeva prin capat prima noastra intalnire cool boy

21.6KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
detxyz

intr-o undeva prin detxyz

26.8KB

Modificat de semaca24 (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
microsys & microsysa

intr-o undeva prin microsys & microsysa

17.8KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
pff..lume multa )asadar..IN ORDINEA NUMERELOR DUPA TRICOU ))

FLORISS , ROTIGER,MICROSYS , FELINA , DETXYZ AND MY PIUPIU :d

PIULITA) ..SUNT MANDRU DE VOI

intr-o undeva prin pff..lume multa ordinea numerelor dupa tricou ))floriss felina detxyz and piupiu

28.7KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Thejock3RA and Sansei ROTIGER

intr-o undeva prin thejock3ra and sansei rotiger

57.6KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Am avut placerea de al cunoaste pe CARNIVOR and D-NA CARNIVOARA ..super TARE frate

intr-o undeva prin avut placerea cunoaste carnivor and d-na carnivoara ..super tare frate

38.8KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Me (thejock3rRA) And Jockeritza ne sta bine?

intr-o undeva prin and jockeritza sta bine?

28KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
vecina..vroia sa -mi arate ca poate sa zboare

intr-o undeva prin -mi arate poate zboare

17.1KB

Modificat de semaca24 (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
detxyz avec pasadino oameni cuminti..f cuminti

intr-o undeva prin detxyz avec pasadino oameni cuminti..f cuminti

33.5KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Brice

intr-o undeva prin brice

16.2KB


pus acum 19 ani
   
DoruB
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
cosmine vad ca ai facut treaba buna pe aici cu pozele...continua tot asa....sper sa ne vedem la o berica cat de curand

pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
ehh..macar din poze sa jtie lumea care sunt astia mai buni..ai crimsului

pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
BATUHAAAANNN Super de gashka .

intr-o undeva prin super gashka

31.2KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
VORPHALAK SI ATAT

intr-o undeva prin vorphalak atat

27KB


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
MARII FOTBALIATORI SHADOWX , BATUHAN + un SillentAssasin ( NICK RADU )

intr-o undeva prin marii shadowx batuhan nick radu

28.5KB

Modificat de semaca24 (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
si in rest..ROMANIAN ALLIANCE forever

pus acum 19 ani
   
semaca24
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
DORUB . ... . .  .. . dand ceva de supt la dujmani..muhahahahaha! GG bro

intr-o undeva prin dorub ... .  dand ceva supt bro

37.3KB


pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la