TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Nicole23 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 28 - 65 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
pentru prima data in acest joc...romanii au castigat locul 1 la ganguri , cu mici pareri de rau am pierdut locul 1 la individual...ca deh..nu se poate sa le faci pe toate deodata ...bafta multa si sa vedem locul 1la individual si locul 1 la ganguri in viitor 
[img=http://img56.imageshack.us/img56/4836/crims5ot.jpg]
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
  
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
multumim la toti care ne-au ajutat da am luat tzeapa spre sfarsit.... se mai intampla 
Modificat de grasuxx (acum 20 ani)
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sensation
PraetoR
 Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
cand esti lacom asa se intampla! totusi o surpriza frumoasa venita pe merit de la niste jucatori activi apoape non-stop lucru care e mult mai de apreciat decat atunci cand victoria vine de la niste polaci umflati care prind radacini in covor. una peste alta de apreciat primul loc in ganguri dar mai ales locul 2 la romani...probabil ca si voua va vine sa scuipati pe monitor si sa spargeti tastatura cum imi venea mie sa fac acum 2 runde fiindca toata lumea stie doar locul 1 conteaza,dar important este ca romanii demonstreaza ca raman in top.
VIATA LUNGA MAFIOTILOR!
_______________________________________ BLESS THIS HOUSE
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
sensation a scris:
cand esti lacom asa se intampla! totusi o surpriza frumoasa venita pe merit de la niste jucatori activi apoape non-stop lucru care e mult mai de apreciat decat atunci cand victoria vine de la niste polaci umflati care prind radacini in covor. una peste alta de apreciat primul loc in ganguri dar mai ales locul 2 la romani...probabil ca si voua va vine sa scuipati pe monitor si sa spargeti tastatura cum imi venea mie sa fac acum 2 runde fiindca toata lumea stie doar locul 1 conteaza,dar important este ca romanii demonstreaza ca raman in top.
VIATA LUNGA MAFIOTILOR! |
nush ce vrei sa zici tu prin lacomie .....oricum sunt fericit pt locu 1 la ganguri lucru pe care nu l-a mai reusit nimeni pana acu ... romani sau straini ... au fost doar ganguri de polaci pe primele locuri si da monitoru meu cam tre curatzat ...
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sensation
PraetoR
 Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
lacom am zis ca daca nu tineau mai multi jucatori din brigada voastra la respect puteati sa castigati...dar oricum pentru efort e bun si locul 2. oare ce frumos era sa fie grecii in locul romanilor in clasament-in primele 7 locuri numai romani...sa speram ca o sa prindem si ziua aia cand va mai castiga din nou la single un roman nu conteaza cine.
PANA ATUNCI,$UCCE$!
_______________________________________ BLESS THIS HOUSE
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
sensation dupa cum stii sau ai auzit grecii au folosit un fel de bug mestere...si nu consumau din bilete...cel putin asa am inteles...asa ca e mare lucru ce am reusit sa facem...frate aici nu a fost vorba de lacomie sau ceva ...pur si simplu ghinion pe final...se intampla si la case mai mari
ps: Most respected gang: [ Furor Teutonicus ] Members: 117 Total respect: 153788483 chiar as vrea sa mai vad un gang majoritar cu romani pe locul 1 si in rundele viitoare...    
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
coastavlad
Gangster
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
|
|
da dar romani care nu tradeaza...sa ei ga in ultimele 5 min...
_______________________________________ Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sensation
PraetoR
 Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
frate bug,nebug au jucat cu voi in gang recunoasteti ca v-au luat prin surprindere...2 se cearta al 3 castiga
_______________________________________ BLESS THIS HOUSE
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
vlad s-au unit toti si ne`au dat ga...si au pierdut:P...si dupa aia s`au lasat pagubasi si si-au vazut de joc 
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
C0C0
oltean10%
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 10
|
|
Bai baietzi ce sa zic FELICITARI, cu o mica exceptzie .. ma ce draq andersen alergi de unul singur si iesi pe locul 2 DDDD
_______________________________________ [img]http://www.danasoft.com/sig/ucraiova.jpg[/img]
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
sensation am aflat de el in ultima zi frate...asta e 
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
si pentru aia foarte curiosi sa dezvaluim si skillurile...
peace 
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
digital_hp
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
|
|
dar de ce asha putzina inteligentza???
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
m1ha1nho
Padrino
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
|
|
gangstasnowman a scris:
pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P |
Au dat ga.............? 
_______________________________________ Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom BARÇA, BARÇA, BARÇA.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
coastavlad
Gangster
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
|
|
cata productie de heroina aveati pe zi ???
_______________________________________ Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
pai 30k donatziile le-am facut cu 2 zile inainte de sf deci nu am mai cumparat fabricii 
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
digital_hp
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
|
|
de ce aveai pushk cu luneta shi nu distrugatorul???
Modificat de digital_hp (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
digital_hp a scris:
de ce aveai pushk cu luneta shi nu distrugatorul??? |
pt k la 2mil si ceva strenght... inca 50 nu mai contau... 
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
m1ha1nho a scris:
gangstasnowman a scris:
pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P |
Au dat ga.............?  |
pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu...
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
felicitari,este intr-adevar o realizare mare locul 1 la ganguri...
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
gangstasnowman a scris:
m1ha1nho a scris:
gangstasnowman a scris:
pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P |
Au dat ga.............?  |
pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu... |
cum sa ia mah numai 1000 skill la un ga??? glumesti... poa sa ia si peste 20.000 la un ga cand ai 2.000.000 skill
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
TITUSSILVER a scris:
gangstasnowman a scris:
m1ha1nho a scris:
Au dat ga.............?  |
pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu... |
cum sa ia mah numai 1000 skill la un ga??? glumesti... poa sa ia si peste 20.000 la un ga cand ai 2.000.000 skill |
  lasa-i ca sunt mici 
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
pacat doar k asta nu a fost o runda de skill....
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
daca era runda de skill nu vedeai nici un grec in top au avut toti maxim 40k
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
grasuxx a scris:
daca era runda de skill nu vedeai nici un grec in top au avut toti maxim 40k |
trebuie totusi sa recunoastem k grecii au jucat k la carte,bravo lor,era frumos sa fii terminat 1 roman pe locul 1,dar e bine si asa,decit saints...
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
TITUSSILVER a scris:
grasuxx a scris:
daca era runda de skill nu vedeai nici un grec in top au avut toti maxim 40k |
trebuie totusi sa recunoastem k grecii au jucat k la carte,bravo lor,era frumos sa fii terminat 1 roman pe locul 1,dar e bine si asa,decit saints... |
da oarecum totusi daca erau oameni nu plecau din gang la sf... de frica sa nu isi ia ga
Modificat de grasuxx (acum 20 ani)
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
don_cosy
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
felicitari ,ati jucat bine .in runda 12 FurorTeutonicus va mai face gang mare ???
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
parerea mea personala este k Furor e doar un gang de conjuctura,asa se explica si faptul k grecii au parasit pe final gangul.Desigur,asta nu stirbeste cu nimic din meritele gangului,locul 1 ramane,dar relatzia intre membrii sai lasa mult de dorit.
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
grecii au parasit gangul pentru ca au jucat doar pentru ei si nu pentru gang...nu i-a interesat nimic niciodata...si acu ma gandesc cu parere de rau cand se rugau de noi sa dea pf in trecut...da in fine...fiecare face cum stie...ala xarris se credea zeu )
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
este remarcabil totusi faptul k a stat pe primul loc 3/4 runda!
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
se spune k sa te feresti de greci si atunci cand fac daruri,dar bag seama k ei s-au ferit de voi 
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
nu prea s-au ferit doar xaris ala de pe primu a inebunit cand s-a vazut in top )
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
grasuxx a scris:
TITUSSILVER a scris:
gangstasnowman a scris:
pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu... |
cum sa ia mah numai 1000 skill la un ga??? glumesti... poa sa ia si peste 20.000 la un ga cand ai 2.000.000 skill |
  lasa-i ca sunt mici  |
bai dupa cum zicea si titus... io stiam k asta nu e runda de skill... ma rog io nici nu am jucat si nu prea am fost la curent cu ce s-a intamplat... 
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
pai nu e runda de skill da ce conteaza asta cu cat iti creste skillu? oricum skillu ridica respecut asa ca fapt divers si deja de la 400k iei intre 5 10 k respect daca nu ma insel pe ga
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
tare... asta nu shtiam pt k nu am ajuns niciodata la 400k skill.. cu toate k am jucat mult dar am jucat individual... adik nu o ekipa intreaga... orikm felicitari... si sper k runda viitoare sa fie luat locu 1 si la individual si la ganguri.... app... mai jucati runda viitoare da?
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
nu se stie 
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Cred ca e cel mai tare skill de runda asta...bag mana in foc ca grecul nu a avut mai mult de 300 k
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
a avut 30k 
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sh0b0lanu
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
t3rorist a scris:
pentru prima data in acest joc...romanii au castigat locul 1 la ganguri , cu mici pareri de rau am pierdut locul 1 la individual...ca deh..nu se poate sa le faci pe toate deodata ...bafta multa si sa vedem locul 1la individual si locul 1 la ganguri in viitor 
[img=http://img56.imageshack.us/img56/4836/crims5ot.jpg] |
Felicitari! Meritati 1 la individual 1 la ganguri! Se pare ca la individual a devenit o nuca prea tare pentru romani! Mereu apare cate ceva imprezivibil! Felicitari si lui Andersen! Candva locul 1 va fi al romanilor, suntem destul de aproape si totusi prea departe! Bafta gladiatorilor!
_______________________________________ always RA member!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))
 Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
|
|
bai nu tre sa uitatzi ca suntem pe cale de disparitzie... astia care mai jucam ... pai daka eram astia de acu 2-3 runde ... erau mortzi grecii ... ar trebui sa jucam numai noi romanii fara straini ... unitzi ) da se mai gaseste unu care se ... pe el pentru nijte credite sau skille oricum saints au luat 
_______________________________________ PANA LA MOARTE !!! steaua !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
grasuxx
Padrino
 Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
|
|
daca se mai gaseste unu ca nickradu ala imbarligat de alte persoane da atunci se poate duce p... de suflet 
_______________________________________ Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Ionea
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
|
|
Dar totusi imi poate explica si mie cu s-a ajuns ca furorteutonicus sa aiba 5000 inteligenta si restul skillurilor peste 2 mil???? Deoarece la un ga se da cam 20k sa zicem dar la toate skillurile, insa se pare ca la el a primit doar la forta, carisma si toleranta, nu si la inteligenta!!! Pls explicati-mi un pic!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
Ionea a scris:
Dar totusi imi poate explica si mie cu s-a ajuns ca furorteutonicus sa aiba 5000 inteligenta si restul skillurilor peste 2 mil???? Deoarece la un ga se da cam 20k sa zicem dar la toate skillurile, insa se pare ca la el a primit doar la forta, carisma si toleranta, nu si la inteligenta!!! Pls explicati-mi un pic!!! |
pai se vede ca nu prea stii mersu trenurilor baiete....la ga (gang assault) iti cresc doar cele 3 mentionate mai sus(forta, toleranta si carisma)...inteligenta la fel ca si in realitate...nu poate sa iti creasca cand te bati...     
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
digital_hp
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
|
|
am si yo o intrebare:In runda a 13-a se fac selectii pt furor?Daca da ce cerinte tre sa indeplinim adica incat timp tre sa avem de fk si alte alea 
|
|
| pus acum 20 ani |
|