TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea_K pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Caras Severin
cauta Barbat
30 - 49 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Ridicati ochii la cer, priviti o stea: ROALLIANCE! / ridicatzi ochii la cer...priviti inca o stea FurorTeutonicus Moderat de FwoRD, Moderator, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
pentru prima data in acest joc...romanii au castigat locul 1 la ganguri , cu mici pareri de rau am pierdut locul 1 la individual...ca deh..nu se poate sa le faci pe toate deodata ...bafta multa si sa vedem locul 1la individual si locul 1 la ganguri in viitor

[img=http://img56.imageshack.us/img56/4836/crims5ot.jpg]


_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155




_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Nu a fost un gang numai de romani...da conteaza ca am fost
Felicitari lui pularulzz


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
multumim la toti care ne-au ajutat da am luat tzeapa spre sfarsit.... se mai intampla

Modificat de grasuxx (acum 20 ani)


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
cand esti lacom asa se intampla!
totusi o surpriza frumoasa venita pe merit de la niste jucatori activi apoape non-stop lucru care e mult mai de apreciat decat atunci cand victoria vine de la niste polaci umflati care prind radacini in covor.
una peste alta de apreciat primul loc in ganguri dar mai ales locul 2 la romani...probabil ca si voua va vine sa scuipati pe monitor si sa spargeti tastatura cum imi venea mie sa fac acum 2 runde fiindca toata lumea stie doar locul 1 conteaza,dar important este ca romanii demonstreaza ca raman in top.

VIATA LUNGA MAFIOTILOR!


_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
Radookoo
sexy girl

Din: la dracu'n praznic!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 262
well furor..rai sau buni felicitari si sa va vedem si de acum inaine in top!!

_______________________________________
Of every thing i've lost, i miss my mind the most

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326

sensation a scris:

cand esti lacom asa se intampla!
totusi o surpriza frumoasa venita pe merit de la niste jucatori activi apoape non-stop lucru care e mult mai de apreciat decat atunci cand victoria vine de la niste polaci umflati care prind radacini in covor.
una peste alta de apreciat primul loc in ganguri dar mai ales locul 2 la romani...probabil ca si voua va vine sa scuipati pe monitor si sa spargeti tastatura cum imi venea mie sa fac acum 2 runde fiindca toata lumea stie doar locul 1 conteaza,dar important este ca romanii demonstreaza ca raman in top.

VIATA LUNGA MAFIOTILOR!


nush ce vrei sa zici tu prin lacomie .....oricum sunt fericit pt locu 1 la ganguri lucru pe care nu l-a mai reusit nimeni pana acu ... romani sau straini ... au fost doar ganguri de polaci pe primele locuri si da monitoru meu cam tre curatzat ...


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
lacom am zis ca daca nu tineau mai multi jucatori din brigada voastra la respect puteati sa castigati...dar oricum pentru efort e bun si locul 2.
oare ce frumos era sa fie grecii in locul romanilor in clasament-in primele 7 locuri numai romani...sa speram ca o sa prindem si ziua aia cand va mai castiga din nou la single un roman nu conteaza cine.

PANA ATUNCI,$UCCE$!


_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
sensation dupa cum stii sau ai auzit grecii au folosit un fel de bug mestere...si nu consumau din bilete...cel putin asa am inteles...asa ca e mare lucru ce am reusit sa facem...frate aici nu a fost vorba de lacomie sau ceva ...pur si simplu ghinion pe final...se intampla si la case mai mari

ps: Most respected gang:
[ Furor Teutonicus ]
Members: 117
Total respect: 153788483
chiar as vrea sa mai vad un gang majoritar cu romani pe locul 1 si in rundele viitoare...


_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
da dar romani care nu tradeaza...sa ei ga in ultimele 5 min...

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
frate bug,nebug au jucat cu voi in gang recunoasteti ca v-au luat prin surprindere...2 se cearta al 3 castiga

_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
vlad s-au unit toti si ne`au dat ga...si au pierdut:P...si dupa aia s`au lasat pagubasi si  si-au vazut de joc

_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
C0C0
oltean10%

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 10
Bai baietzi ce sa zic FELICITARI, cu o mica exceptzie .. ma ce draq andersen alergi de unul singur si iesi pe locul 2 DDDD

_______________________________________
[img]http://www.danasoft.com/sig/ucraiova.jpg[/img]

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
sensation am aflat de el in ultima zi frate...asta e

_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
si pentru aia foarte curiosi sa dezvaluim si skillurile...



peace


_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
hmm..n`a mers din prima...incercam acu
[img=http://img236.imageshack.us/img236/2742/scor26lg.jpg]

ridicatzi ochii inca stea hmm..n`a mers din acu

16.4KB


_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
digital_hp
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
dar de ce asha putzina inteligentza???

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
m1ha1nho
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376

gangstasnowman a scris:

pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P


Au dat ga.............?


_______________________________________
Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom
BARÇA, BARÇA, BARÇA.

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
cata productie de heroina aveati pe zi ???

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
pai 30k donatziile le-am facut cu 2 zile inainte de sf deci nu am mai cumparat fabricii

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
digital_hp
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
de ce aveai pushk cu luneta shi nu distrugatorul???

Modificat de digital_hp (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620

digital_hp a scris:

de ce aveai pushk cu luneta shi nu distrugatorul???



pt k la 2mil si ceva strenght... inca 50 nu mai contau...


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620

m1ha1nho a scris:


gangstasnowman a scris:

pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P


Au dat ga.............?


pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu...


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
felicitari,este intr-adevar o realizare mare locul 1 la ganguri...

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90

gangstasnowman a scris:


m1ha1nho a scris:


gangstasnowman a scris:

pt k nu iti trebuie intel decat 5000... si cum ati ajuns la skillurile alea?? adik shtu k e posibil dar poate faceti un mic istoric :P


Au dat ga.............?


pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu...

cum sa ia mah numai 1000 skill la un ga??? glumesti... poa sa ia si peste 20.000 la un ga cand ai 2.000.000 skill


_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326

TITUSSILVER a scris:


gangstasnowman a scris:


m1ha1nho a scris:



Au dat ga.............?


pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu...

cum sa ia mah numai 1000 skill la un ga??? glumesti... poa sa ia si peste 20.000 la un ga cand ai 2.000.000 skill

lasa-i ca sunt mici


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
pacat doar k asta nu a fost o runda de skill....

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
daca era runda de skill nu vedeai nici un grec in top au avut toti maxim 40k

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90

grasuxx a scris:

daca era runda de skill nu vedeai nici un grec in top au avut toti maxim 40k

trebuie totusi sa recunoastem k grecii au jucat k la carte,bravo lor,era frumos sa fii terminat 1 roman pe locul 1,dar e bine si asa,decit saints...


_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326

TITUSSILVER a scris:


grasuxx a scris:

daca era runda de skill nu vedeai nici un grec in top au avut toti maxim 40k

trebuie totusi sa recunoastem k grecii au jucat k la carte,bravo lor,era frumos sa fii terminat 1 roman pe locul 1,dar e bine si asa,decit saints...

da oarecum totusi daca erau oameni nu plecau din gang la sf... de frica sa nu isi ia ga

Modificat de grasuxx (acum 20 ani)


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
don_cosy
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
felicitari ,ati jucat bine .in runda 12 FurorTeutonicus va mai face gang mare ???

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
parerea mea personala este k Furor e doar un gang de conjuctura,asa se explica si faptul k grecii au parasit pe final gangul.Desigur,asta nu stirbeste cu nimic din meritele gangului,locul 1 ramane,dar relatzia intre membrii sai lasa mult de dorit.

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
grecii au parasit gangul pentru ca au jucat doar pentru ei si nu pentru gang...nu i-a interesat nimic niciodata...si acu ma gandesc cu parere de rau cand se rugau de noi sa dea pf in trecut...da in fine...fiecare face cum stie...ala xarris se credea zeu )

_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
este remarcabil totusi faptul k a stat pe primul loc 3/4 runda!

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
se spune k sa te feresti de greci si atunci cand fac daruri,dar bag seama k ei s-au ferit de voi

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
nu prea s-au ferit doar xaris ala de pe primu a inebunit cand s-a vazut in top )

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620

grasuxx a scris:


TITUSSILVER a scris:


gangstasnowman a scris:



pai tu realizezi cate GA tre sa dai k sa faci 2mil la fiecare skill?? kred k nici nu iti ajung biletele... nici dak iei cate 1000 skill la fiecare GA... si dai 1500 de Ga-uri nu faci 2mil skill... da` poate k ati avut vreo 10-15 oameni cu skill baban kre au donat... nushtu...

cum sa ia mah numai 1000 skill la un ga??? glumesti... poa sa ia si peste 20.000 la un ga cand ai 2.000.000 skill

lasa-i ca sunt mici


bai dupa cum zicea si titus... io stiam k asta nu e runda de skill... ma rog io nici nu am jucat si nu prea am fost la curent cu ce s-a intamplat...


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
pai nu e runda de skill da ce conteaza asta cu cat iti creste skillu?
oricum skillu ridica respecut asa ca fapt divers si deja de la 400k iei intre 5 10 k respect daca nu ma insel pe ga


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
tare... asta nu shtiam pt k nu am ajuns niciodata la 400k skill.. cu toate k am jucat mult dar am jucat individual... adik nu o ekipa intreaga... orikm felicitari... si sper k runda viitoare sa fie luat locu 1 si la individual si la ganguri.... app... mai jucati runda viitoare da?

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
nu se stie

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Cred ca e cel mai tare skill de runda asta...bag mana in foc ca grecul nu a avut mai mult de 300 k

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
a avut 30k

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

t3rorist a scris:

pentru prima data in acest joc...romanii au castigat locul 1 la ganguri , cu mici pareri de rau am pierdut locul 1 la individual...ca deh..nu se poate sa le faci pe toate deodata ...bafta multa si sa vedem locul 1la individual si locul 1 la ganguri in viitor

[img=http://img56.imageshack.us/img56/4836/crims5ot.jpg]

Felicitari! Meritati 1 la individual 1 la ganguri! Se pare ca la individual a devenit o nuca prea tare pentru romani! Mereu apare cate ceva imprezivibil! Felicitari si lui Andersen! Candva locul 1 va fi al romanilor, suntem destul de aproape si totusi prea departe! Bafta gladiatorilor!


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
bai nu tre sa uitatzi ca suntem pe cale de disparitzie... astia care mai jucam ... pai daka eram astia de acu 2-3 runde ... erau mortzi grecii ... ar trebui sa jucam numai noi romanii fara straini ... unitzi ) da se mai gaseste unu care se ...  pe el pentru nijte credite sau skille oricum saints au luat

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
daca se mai gaseste unu ca nickradu ala imbarligat de alte persoane da atunci se poate duce p... de suflet

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
Ionea
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
Dar totusi imi poate explica si mie cu s-a ajuns ca furorteutonicus sa aiba 5000 inteligenta si restul skillurilor peste 2 mil????
Deoarece la un ga se da cam 20k sa zicem dar la toate skillurile, insa se pare ca la el a primit doar la forta, carisma si toleranta, nu si la inteligenta!!!
Pls explicati-mi un pic!!!


pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155

Ionea a scris:

Dar totusi imi poate explica si mie cu s-a ajuns ca furorteutonicus sa aiba 5000 inteligenta si restul skillurilor peste 2 mil????
Deoarece la un ga se da cam 20k sa zicem dar la toate skillurile, insa se pare ca la el a primit doar la forta, carisma si toleranta, nu si la inteligenta!!!
Pls explicati-mi un pic!!!


pai se vede ca nu prea stii mersu trenurilor baiete....la ga (gang assault) iti cresc doar cele 3 mentionate mai sus(forta, toleranta si carisma)...inteligenta la fel ca si in realitate...nu poate sa iti creasca cand te bati...


_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
digital_hp
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
am si yo o intrebare:In runda a 13-a se fac selectii pt furor?Daca da ce cerinte tre sa indeplinim adica incat timp tre sa avem de fk si alte alea

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la