TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
verona1991 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Iasi
cauta Barbat
26 - 62 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Ridicati ochii la cer, priviti o stea: ROALLIANCE! / Dar totusi mai exista o speranta pentru RoAlliance Moderat de FwoRD, Moderator, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionea
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 6
Eu unul si probabil nu sunt singurul, as vrea sa intru in RoAlliance insa nu stiu daca si gangul vrea sa fiu cu ei. Oricum eu as vrea sa vorbesc cu liderul gangului daca se poate si sa imi exprim dorinta de a face parte din acest gang. Noi romanii am putea face multe daca s-ar stii despre ideile pe care le-a avut RoAlliance in trecut, si anume sa adune toti romanii sub acelasi gang.
Cei care sunteti de acord cu mine va rog sa ma sustineti si sa vedem ce putem rezolva!!!!


pus acum 20 ani
   
digital_hp
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
LoL poi unu din 10 romani ii iepure cum vrei u RA? de ce crezi ca numai exista??? ca s-au saturat sau din cauza natziei noastre

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
ai postat km gresit dragul meu... trebuia sa te duci cu aceasta "problema" la setiunea recrutari si sa speri ca unul din membrii RA kre mai joaca iti vede postarea....

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
digital_hp ...10 romani au in total 800 iepuri...

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
nu chiar 800 .. eu zic 1000 de iepuri ... 100 de iepuri de fiecare ..

_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
Mesther
Dictator

Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530

FwoRD a scris:

nu chiar 800 .. eu zic 1000 de iepuri ... 100 de iepuri de fiecare ..



    Habar nu aveti cati iepuri are lumea . Stiu jucatori cu 150-200 de iepuri. Si asta inca de cand erau ilegali


_______________________________________
Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
acuma.. chit ca exagerez..eu cred ca in afara de noobi  .. sunt cam .. 1500 max 2000 de jucatori adevarati.. (noob = maxim 2 runde jucate)..

_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la