TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: verona1991 pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Iasi cauta Barbat 26 - 62 ani |
|
|
digital_hp
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
|
|
LoL poi unu din 10 romani ii iepure cum vrei u RA? de ce crezi ca numai exista??? ca s-au saturat sau din cauza natziei noastre 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
ai postat km gresit dragul meu... trebuia sa te duci cu aceasta "problema" la setiunea recrutari si sa speri ca unul din membrii RA kre mai joaca iti vede postarea....
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bobbyk98
Bobobc
 Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
|
|
digital_hp ...10 romani au in total 800 iepuri... 
_______________________________________ **~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**
|
|
| pus acum 20 ani |
|
FwoRD
Administrator
 Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
|
|
nu chiar 800 .. eu zic 1000 de iepuri ... 100 de iepuri de fiecare ..
_______________________________________ Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mesther
Dictator
 Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
|
|
FwoRD a scris:
nu chiar 800 .. eu zic 1000 de iepuri ... 100 de iepuri de fiecare .. |
Habar nu aveti cati iepuri are lumea . Stiu jucatori cu 150-200 de iepuri. Si asta inca de cand erau ilegali 
_______________________________________ Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
FwoRD
Administrator
 Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
|
|
acuma.. chit ca exagerez..eu cred ca in afara de noobi .. sunt cam .. 1500 max 2000 de jucatori adevarati.. (noob = maxim 2 runde jucate)..
_______________________________________ Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)
|
|
| pus acum 20 ani |
|