TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lovely_pink
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 49 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Ridicati ochii la cer, priviti o stea: ROALLIANCE! / Ridicati ochii la cer si priviti din nou o stea:R0Aliance! Moderat de FwoRD, Moderator, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
iar!!!

_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37


ridicati ochii cer priviti din nou PraetoR

22.3KB


_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Again!!Pacat de macaronaru ala aparut din neant
In orice caz bv RA...


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
cam atata am putut si noi...dar meritam

ridicati ochii cer priviti din nou cam atata putut noi...dar meritam PraetoR

14.5KB


_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
bravo baietzi sunt bucuros ca am participat la RoAlliance si am fost pe locul 11 in cele din urma dupa marii jucatori daca trageam mai tare puteam fi departe dar... scoala asta  oricum felicitari si cand o fi de bauta  sai datzi lu phunkreas la pachet pentru mine :*:* va pupa tati

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
AripiFrante
Vagabond

Din: de la mama de acasa
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
   RESPECT fratilor .....  poate ma luati si pe mine si ma invatat sa joc crims .... mai bine ...... VA RESPECT ati arata ca si romani sunt buni nu numai polonezi ...... si luatima si pe mine sa ma invatatai ))

_______________________________________
....::::TheBiGfucK::::.... 4ever

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
bv roalliance...din pacate a intervenit acest italian...ca altfel eram tot acolo...dar ink o data am demosntrat ca avem valoare: locul 1 obtinut la ganguri era singurul trofeu care ne mai lipsea bafta all

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
zerg
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 21
norocul italianului ca a fost discret, ca altfel isi lua si el ban, )

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
Bravo baieti ! locul 1 la ganguri .. locul 1 (fara buguri si alte prostii ) la individual .. Ati aratat inca o data ca stiti sa jucati .. ca romanii sunt o natie care nu trebuie ocolita in crims.. BRAVO !

_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
PiratulXXX
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 361
Felicitari tuturor celor care au participat u atat cat au putut k istoria sa se repete sa demonstram lumii k romanii sunt cei mai tari!!!!Bv baietzi si pt lok 1 la ganguri !!!!

_______________________________________
[img]http://www.mydesktophelp.com/sig/piratuxxx.png[/img]

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
piratule dute wa la travian

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
No9
Gangster

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 101
bravo...!

_______________________________________
Ete na!

pus acum 20 ani
   
DracuLaRoman
Spargator

Din: Hellistea
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 61
cool, mah. felicitari din greu! ) pe bune, fara ironii sau acid. chiar bravo!

_______________________________________
... mai dam ... mai luam ... mai luam ... mai luam ...

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
mdea...

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
desperate
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 56
ce ciuda mi-a fost ca ati ratat si locul 1 la individual... nu credeam. sincer

Modificat de desperate (acum 20 ani)


_______________________________________
mirror, mirror... what the fuck??

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
Intradevar Ultimul trofeu...

Bravo baieti! Imi pare rau k nu am jucat alaturi de voi si runda asta.... Oricum ar fi... Felicitari... si Sweet dreams


(din partea unei dreamerite nebune, acum pensionata)


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Motanul
Spargator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
Vedeti ca se poate! Putem si eventul!!!Doar suntem romani BV BAIETI!

Modificat de Motanul (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
Dreams only die to be rebourn stronger


cand o sa ma ascultati si pe mine?


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Yozeda
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
Congratulation... and Respect  For Tituss and all which them i played.
Thanks special too For Anichilator, which them i played  on 1 account (sorry, it wos 2 account )... It wos great work ( I hope we can play together the next round )

Nanell, AnaMaria, Shobo, Tituss, Anichilator, Vlad, Yepy, Imoralis ... and another Friends RA... Without You Romanian Alliance is ... It not just. Grace You RA is Great and Invincible


In 12 round i had to much emotions... I mean all of You.

We had show another  gangs that Sycylia, IBA and Furor are not invincible. And it has managed.

=D=D=D
I salute.
yozeda

P.S. Tituss You are Great... Not only  as  player  but as leader too. :*


_______________________________________
You have been attacked!
(Day 119 08:31)
You have been attacked by the gang Saints&Mecz.pl, you killed them! The gang member that was attacked was xxx. 

pus acum 20 ani
   
desperate
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 56
acuma nu vreau sa par carcotas, dar....

1.     ..:: ROMANIAN ALLIANCE ::..
Members: 131
Total respect: 91194718

2.     [Furor & IBA ]
Members: 143
Total respect: 80808159

6.     ---==SyCyLiJsKiE ByCzKi==---
Members: 14
Total respect: 10887674

17.     SyCylia Rządzi
Members: 1
Total respect: 3577852

noroc ca e habib capos si fixist, ca daca nu iesea sycylia din furor nu se stia. oricum locul 1 ramane locul 1 si acum si peste 10 runde. brava la voi!


_______________________________________
mirror, mirror... what the fuck??

pus acum 20 ani
   
Anichilator
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
hmm..... Vell done RA!!!! tnx Nanell, Anamariap,Shobo, Titussilver, Vlad  and ppl from RA!!!! RA 4EVER!!!TNX!!!   


Who The Best:  LOOK DOWN!!!!

                 
         


1.     ..:: ROMANIAN ALLIANCE ::..
Members: 131
Total respect: 91194718

Modificat de Anichilator (acum 20 ani)


_______________________________________
You have been attacked!
(Day 119 08:31)
You have been attacked by the gang Saints&Mecz.pl, you killed them! The gang member that was attacked was xxx.

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
felicitari... imi pare rau pt locul 2 la individual dar sunt fericit pt locul 1 la ganguri... nu vreau sa fiu "hopa mitica" acum dar tinanad cont k andersen si mare parte din furor au renuntat la jocin ultimele zile ... RA a luat locul 1 la ganguri...
runda viitoare e runda 13... runda cu "ghinion".. si io sper din tot sufletul sa nu fie ghinion pt noi... sa fie pt dusmani... io PROMIT k in runda 13 voi arata tot ce pot si sper k voi ajuta la castigarea locului 1 macar la individual dak nu si la ganguri...


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
bnaaaa amvaz zis bravooo si felicitari va pupq tati runda urmatoare sper sa jucatzi > mUhaha subt prafg

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
pulcinella
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
Pentru locul 1 la ganguri, tot respectul.
Pentru ca ati pierdut la individual, felicitari castigatorului si ma bucur ca nu ati fost voi.
Chiar, cati joaca de pe contul ala? Si de la ce ora pana la ce ora fiecare?:P


pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
desperate si de la noi au iesit pgw si indonezienii...asa ca mai calculeaza odata!!

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
desperate
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 56

coastavlad a scris:

desperate si de la noi au iesit pgw si indonezienii...asa ca mai calculeaza odata!!


corect dar va puteau lucra in ultimele minute crims, d-aia zic ca n-a fost un loc 1 fara emotii de final.


_______________________________________
mirror, mirror... what the fuck??

pus acum 20 ani
   
Patraulea
Administrator

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
Sa nu deviem de la subiect...adeva! Ma bucur ca esti aici in astfel de clipe

Baietii merita felicitari mai multe decat oricand! Am fost, sunt si voi fi cu sulfetul alaturi de oricine va duce mai departe numele si ideea RA sau RoAlliance.
PS: Stim ca fericirea noastra imensa e direct proportionala cu deceptia sau invidia celor care nu ne-au vrut si nu ne vor acolo sus... si asta ne bucura si mai mult


_______________________________________
Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
dap...am avut emotii e adevarat...dar in final a iesit bine...de akm incolo va castiga cel care are botul cel mai eficient...deja numai e farmecul care a fost odata...fiecare incearca sa fure cum poate si cel mai mare regret este ca romanii au jucatori valorosi si pot face un gang 100% romanesc...si sunt sigur ca nimeni n-ar rezista ...dar asta ete sunt multe orgolii!!!

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
ba baietzi vreau si eu aoclo sa ma vad cu galebn traisca familiile sunt beat acu facetzimi placerea asta ca eu tot nu vin la bauta ) mananca afroditu mai mult )

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140


_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
NashulRD
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 83
bravo ra

_______________________________________
Nick : InsaneNashu
Fan FUROR & RA !!
Fan SA
Fan Juve

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
)) cum e aia wa Campioni am fost Campioni vom fi PAna vom Muri  RA din Bucuresti ( steaua buuuucuresti ) ))))muhahahahaha dau o vodka goala pentru una plina

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
RaBB1T
Vagabond

Din: Constanta
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
felicitari !! nu conteaza cum ati reusit ... important e ca orice roman va fi bucuros sa vada la "Most Respected Gang" ceva cu "romanian" ...  astfel kiar si cel mai "antiRA" jucator de-al nostru ar trebui sa se simta mandru ca este roman. (cel putin asta-i parerea mea)

_______________________________________
... Membru al Silent Assasins ...

pus acum 20 ani
   
dannytodea
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12

coastavlad a scris:

deja numai e farmecul care a fost odata...fiecare incearca sa fure cum poate si cel mai mare regret este ca romanii au jucatori valorosi si pot face un gang 100% romanesc...si sunt sigur ca nimeni n-ar rezista ...dar asta ete sunt multe orgolii!!!

din pacate sunt de acord cu vlad, am putea fi mult mai buni decat suntem, fara emotzii, dar in loc sa vrea totzi asta cu adevarat, fiecare vrea sa cashtige ceva, sau daca chiar ar vrea sa fie sincer, banuiala ca celalalt vrea ceva ce nu spune impiedica increderea, pare pacat... asta este. runda urmatoare nu pot pt ca mai trebe experientza, dar dupa runda care incepe acum sper sa fie gangul meu in top10, shi nu voi fi aliat cu nimeni, cum a terminat furor-ul!


_______________________________________
....::::TheBiGfucK::::....   goin' up!

pus acum 20 ani
   
Rahzel2005
Vagabond

Din: Ghena de G00noi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27
a fost o runda rusinoasa pt ra... dak erati asa buni nu va rugati de admini sai dea ban lu andersen... pt 1st la ganguri bv... la individual nu trebuia sa castigati xcum andersen a facut mai mult decat voi toti la un loc... si uitativa runda trecuta in clasament.. primii din furor >

_______________________________________
De ce sa fumezi si sa zbori?... Cand poti sa bei si sa conduci? )

pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
de nu mai stiu cate runde.. sa fie 8? sa fie 9? ... RA inseamna ceva in crims. chiar daca unii vechi in ra nu mai joaca, RA a ramas. si au ramas si invidiile pe care le-am starnit mereu.

bref: am aratat ca suntem cei mai buni.
pt cei ce sufera: maine e o alta runda, invata sa pierzi.


pus acum 20 ani
   
Rahzel2005
Vagabond

Din: Ghena de G00noi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27
pai asta e. voi sa invatati sa pierdeti pt k dak stiati nu va milogeati atat sal baneze p andersen...

_______________________________________
De ce sa fumezi si sa zbori?... Cand poti sa bei si sa conduci? )

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
rahatzel tata dute frate si datzi cu tezla in Co.E daka te oftici ! ce noapte am avut vonici mei !

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647

Rahzel2005 a scris:

pai asta e. voi sa invatati sa pierdeti pt k dak stiati nu va milogeati atat sal baneze p andersen...


lasa-ma tu cu andersen.. ca aici e vb de munca.. andersen a preluat un cont facut de altul .. si mi se pare foarte normal sa il baneze.. pe cand roalliance au muncit de la inceput pentru ceea ce au realizat.. pana una alta .. "ciocu mic .. ca noi suntem la putere"


_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
Rahazel2005, ia uite aici:

2.             R0Aliance
Hitman
Respect: 4272810



In rest, felicitari RA, cei mai buni ca de obicei

ridicati ochii cer priviti din nou uite     4272810in rest, felicitari ra, cei mai buni

11.1KB


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
Rahazel2005, ia uite aici:

2.             R0Aliance
Hitman
Respect: 4272810



In rest, felicitari RA, cei mai buni ca de obicei

ridicati ochii cer priviti din nou uite     4272810in rest, felicitari ra, cei mai buni

11.1KB


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
nanel
Veteran Crims

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 85
Multumesc tuturor celor care ne-au fost alaturi, celor care ne-au sustinut si celor care ne-au injurat ... Imi cer scuze celor ce au facut parte din echipa, pentru anumite momente ... si sper ca vor intelege, a fost o placere sa fiu alaturi de voi...
Ce ar mai putea fi de spus? Clasamentul e tot ceea ce conteaza ... pentru restul doar atat: poate am fost doar 15 romani, dar numele gangului spune tot ... este singurul gang cu numele Romania care a castigat vreodata, nu? Cred ca nu ma insel... Aaaaaa and don't forget, thank you all foreign players who help us to win without pretention, i love you guys and girls and i thank you all!!! Yozeda, Anichilator, Kapimenta, Pumass, Andus, Idarbaka, Shamardal, Awwa, Sihol, and more other, my apologies for rest .... si multumiri si surprizei din aceasta runda: Kaka pentru ca a ramas cu noi pana la final


pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
runda urmatoare jucatzi ? si vreau un raspuns cert nu ca a lu shobo )

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
Yozeda
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
hm
I regret very that I do not know romanian language...



Nanell we too love You 



Modificat de Yozeda (acum 20 ani)


_______________________________________
You have been attacked!
(Day 119 08:31)
You have been attacked by the gang Saints&Mecz.pl, you killed them! The gang member that was attacked was xxx. 

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
here we can see our dj friend pumass mixing in his studio

P.S.:WE LOVE YOU ALL!

ridicati ochii cer priviti din nou here can see our friend pumass mixing his studio p.s.:we love you

38.3KB


_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
nanel you forgot our friend tastyB and his fellows PGW-best polish gang

_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Yozi,it's a gret pleasure 4 me see you here,and i want use this way 4 say: THX A LOT (Anichilator available too) You 2 make me change my opinion about polish ppl. Before you 2 ,i know only ppl from Saints,but is a great difference... FOREVER FRIENDS,NEVER FORGET YOU 2,THX AGAIN

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
Thanks u all! We love u all! Best team Romanian Alliance!!!

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
juo999xxx
Spargator

Din: sibiu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 58
RA rulzzz ...nanell,tituss,anamaria,sensation,sh0b0,vlad12,yepy,imoralis,crazycoco,pyann...and all friends...thnx

_______________________________________
Long live JackDaniels

pus acum 20 ani
   
Anichilator
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
Next edition saints back and im think RA too. Tnx alot Romanian ppl.
And im think that we will play together nex round

YEEEE.... RA Rulezz


_______________________________________
You have been attacked!
(Day 119 08:31)
You have been attacked by the gang Saints&Mecz.pl, you killed them! The gang member that was attacked was xxx.

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Vreau pe aceasta cale sa lamurim un lucru,in mod special ptr cei care au jucat in Furor si care si in acest moment cred k andersen ( !!!! ) a fost banat la interventia noastra.Contul care i-a fost facut cadou lui andersen a fost editat de Mario (alias Fr3netico,alias Boladona,care este admin brazilian,dupa cum bine stiti) Voi posta aici dovada clara k Mario a jucat pe acel cont,nicidecum andersen,asa cum pretinde el. Asta se numeste furt,iar voi,cei care credeti k andersen a jucat de la inceput pe acel cont,santeti mintiti cu nerusinare.Daca voua v-i se pare corect sa primesti cadou un cont editat de un admin care avea potential sa prinda topul,este treaba voastra,dar consider k este bine sa cunoasteti adevarul.Voi posta aici dupa ora 21.00 dovada clara k nu andersen a jucat pe acel cont,dupa cum sustine el...

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
juo999xxx
Spargator

Din: sibiu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 58
congratz ...anichilator & yozeda for 1st and 2nd place in belgium

_______________________________________
Long live JackDaniels

pus acum 20 ani
   
Yozeda
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9

TITUSSILVER a scris:

Yozi,it's a gret pleasure 4 me see you here,and i want use this way 4 say: THX A LOT (Anichilator available too) You 2 make me change my opinion about polish ppl. Before you 2 ,i know only ppl from Saints,but is a great difference... FOREVER FRIENDS,NEVER FORGET YOU 2,THX AGAIN


Tituss, my Friend...
I hope that You and another Friends from RA... AnaMaria, Nanel, Shobo, Vlad, yepi, Shamardal, Imoralis, Pumass... And another...  You can find the time  to play in 13 round.
We must play (Saints come back in 13 edition) and show that RA is the best!

We must show another that We are the best Team on TC!
Saints can't be the best...


_______________________________________
You have been attacked!
(Day 119 08:31)
You have been attacked by the gang Saints&Mecz.pl, you killed them! The gang member that was attacked was xxx. 

pus acum 20 ani
   
AndreySergiu
Gangster

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 108
ma bucur sa fiu printre cei 15 romani care au locu 1 si sincer...ce dracu faceati cu xboxu ala...asa de 400$ se lasa cun chef de zile mari...ms la shobo ana si nanel ca miau salvat contu...ms la titus ca lam disperat cu ..dami invite... ...ms la toti preteni mei...am aratat cine e jupanu cine e stapanu  RC binenteles :P ....bafta multa ....vlad hai rapiddddddd

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
bv bv bft daca mai jucat

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
pumass
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
i think  never back need end with crims and install some news games  like WoW =D

_______________________________________
Allways on Action

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
Pumass, u crazy ninja! what are you doing here?

Never forget us, even in WoW world...


PS: anamariap initiated the assault, you lost and died! My favourite


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
We made a big round, and we proved Furor is nothing! Remeber without RA and Saints U ARE THE WINNERS! Respect Yozeda, Anichilator, Pumass, Anduss, Sihol, Idarbaka, DeathR0W,etc. Respect to all romanians who played in RAF: MercyFulFate, kakadream, theboss, mafiasnyp3r, phunkreas, cumatrubody, brice, tw33t, elidi0t, andreysergiu, rojustice, brice, bonsicel, etc. Special thx to TastyB (u are a great and trustable woman).
=====================================================
Am reusit in sfarsit si ultimul lucru pe care nu l-am facut in Crims, ce-i drept Saints nu au jucat runda asta si am dovedit ca fara ei nu avem adversar. As dori sa le multumesc tuturor celor de la care am invatat sa joc si aici as putea aminti cativa: FunkyByt3 (cel care m-a introdus si mi-a aratat bazele jocului), TheJackal, Titus, Patraulea, Nanel. Nu uitati suntem o echipa extraordinara. Romanian Alliance de runda aceasta a insemnat asa si merita amintiti pentru munca titanica depusa: Titus (cel mai de seama lider), Nanel si anamariap (cei mai puternici oameni care ar fi batut orice gang de la locul 5 in in jos singuri), TanarulRA (ramane o legenda) Vlad12, SensationRA, crazycoco, MercyFulFate, Imoralis, yepy si pyann alaturi de mine am completat acesta echipa minunata! Am demonstrat ca meritam sa fim primii. Iar celor invidiosi vreau sa le spun ceva: Numele gangului a fost schimbat cu 45 de minute inainte de final: Fiecare a fost liber sa plece. Cam asta a insemnat TC pentru mine. Va multumesc si sunt mandru ca am realizat tot ce se putea realiza: Un loc 1, 2 locuri 2 si locul 1 la ganguri!


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
AlexandruRC
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
Bv tituss shi bafta in continuare

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Am o lista aici a ceea ce a insemnat RA in runda 12, chiar daca in poloneza pt ca nu am reusit sa le salvez la timp. Cateva atacuri castigatoare:
Napad na Sycylian ____________________
Morderca!
(Dzień 41 08:55)
Zabiłeś człowieka. Jesteś Mordercą. Zapadł wyrok - wpadłeś za kratki!
Napad gangu wykonany
(Dzień 41 08:54)
TITUSS rozpoczął atak. Wygraliście i zabiliście frajera!
Akcja gangu!
(Dzień 41 08:39)
PreriuszAndS4n chce skopać frajera zwanego CriMiBdM i chce pomocy Twojego kija!
Napad gangu wykonany
(Dzień 41 08:35)
sh0b0lanu rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Akcja gangu!
(Dzień 41 08:27)
tempaq chce skopać frajera zwanego HabibMarwanBack i chce pomocy Twojego kija!
Napad gangu wykonany
(Dzień 41 08:26)
TITUSS rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Akcja gangu!
(Dzień 41 08:09)
2kamilek9 chce skopać frajera zwanego tempaq i chce pomocy Twojego kija!
Napad gangu wykonany
(Dzień 44 04:30)
Nanell rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Akcja gangu!
(Dzień 44 04:05)
matt7747 chce skopać frajera zwanego ******* i chce pomocy Twojego kija!
Akcja gangu!
(Dzień 85 02:56)
tanarulRA chce skopać frajera zwanego CHARLLI3 i chce pomocy Twojego kija!
Napad gangu wykonany
(Dzień 85 03:32)
Nanell rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Napad gangu wykonany
(Dzień 88 15:17)
Nanell rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Akcja gangu!
(Dzień 88 14:20)
Th3B0SS chce skopać frajera zwanego PaweliPiotr i chce pomocy Twojego kija!
____________________________________________________________




______________________Napad na Furor________________________
Napad gangu wykonany
(Dzień 48 00:49)
vlad12 rozpoczął atak. Wygraliście i zabiliście frajera!
Akcja gangu!
(Dzień 48 00:39)
kakaDream chce skopać frajera zwanego BenitoElCabron i chce pomocy Twojego kija!
Napad gangu wykonany
(Dzień 48 00:33)
sh0b0lanu rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Akcja gangu!
(Dzień 48 00:20)
kakaDream chce skopać frajera zwanego TzTze i chce pomocy Twojego kija!
Napad gangu wykonany
(Dzień 48 00:14)
sh0b0lanu rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Akcja gangu!
(Dzień 48 00:04)
badxxbad chce skopać frajera zwanego thematrax1 i chce pomocy Twojego kija!
Napad gangu wykonany
(Dzień 48 00:03)
Nanell rozpoczął atak. Wygraliście i ostro poturbowaliście ofiary!
Akcja gangu!
(Dzień 47 23:47)
sh0b0lanu chce skopać frajera zwanego badxxbad i chce pomocy Twojego kija!


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
AlexandruRC
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
shi astept dovada aia kre zici k o aduci... deshi nu prea mai e nevoie de ea...

pus acum 20 ani
   
AlexandruRC
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
tre sa ma apuc serios pe invatzat poloneza

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
sobolane ce ati facut voi am facut noi inainte ... asa ca  no more comment jucati runda viit cand o sa joace sfintzi si sa castigati atunci macar locu 2 .. nu ma zis niciodata ca suntem mai buni ca voi sau invers.. da vad ca tu tot incerci  sa spui treaba asta .. btw voi ati donat 20 pt un cont noi suntem daca ne strangem maxim 16 MAXIM desi nu cred asta cred ca e ultimu post aici .. pt ca nu am chef sa ma enervez oricum bft si toate cele bune

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

grasuxx a scris:

sobolane ce ati facut voi am facut noi inainte ... asa ca  no more comment jucati runda viit cand o sa joace sfintzi si sa castigati atunci macar locu 2 .. nu ma zis niciodata ca suntem mai buni ca voi sau invers.. da vad ca tu tot incerci  sa spui treaba asta .. btw voi ati donat 20 pt un cont noi suntem daca ne strangem maxim 16 MAXIM desi nu cred asta cred ca e ultimu post aici .. pt ca nu am chef sa ma enervez oricum bft si toate cele bune


Nu ma refeream la userul castigator ... ma refeream la cate bastarci ati luat de la noi de-a lungul unei runde . De unde stii tu cine si cat a donat ? Nimeni nu a donat la maxim. Nanel si Ana au ramas cu cate 220 k eu cu 70


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
BAAA RASPUNDETZI SHobo mai jucatzi next round ca acu nu mai ii voie cu iepuri )

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
Yozeda
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
Zed7 wrote:
"Multies are NOT allowed anymore! You are only allowed to have one account from now on." <-----

From now i can't play with my rabbits ;(
It's not fair


_______________________________________
You have been attacked!
(Day 119 08:31)
You have been attacked by the gang Saints&Mecz.pl, you killed them! The gang member that was attacked was xxx. 

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Yeah sure...and the marmot

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647

sh0b0lanu a scris:

Cam asta a insemnat TC pentru mine. Va multumesc si sunt mandru ca am realizat tot ce se putea realiza: Un loc 1, 2 locuri 2 si locul 1 la ganguri!



nu erau doua locuri 1 .. doua locuri 2 si locul 1 la ganguri ?????


_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

CumatrulBody a scris:

BAAA RASPUNDETZI SHobo mai jucatzi next round ca acu nu mai ii voie cu iepuri )

Eu unul nu mai joc


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

FwoRD a scris:


sh0b0lanu a scris:

Cam asta a insemnat TC pentru mine. Va multumesc si sunt mandru ca am realizat tot ce se putea realiza: Un loc 1, 2 locuri 2 si locul 1 la ganguri!



nu erau doua locuri 1 .. doua locuri 2 si locul 1 la ganguri ?????


La primul RoAlliance nu am participat


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
citesc cu emotie tot ceea ce este postat aici. as avea 2 remarci:

1. nu mai bagati in seama alte ganguri, trebuie sa ne uitam in sus nu in jos... nu uitati, s-a nascut o stea, de ce sa vorbim de viermi?

2. este incredibil cum un gang care s-a nascut doar ca sa uneasca romanii a ajuns sa fie apreciat international. RA inseamna ceva, multumita multor factori.

Multumesc personal toturor celor care au crezut in noua stea, RoAlliance.. Numele acestora sunt prea multe sa fie puse acum aici. Simtiti ca sunteti apropiati de cei pe care nu aveati cum sa ii cunoasteti altfel? atunci, cu adevarat, AM REALIZAT FOARTE MULT!


pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
Si inca ceva:

Acest forum are 2234 useri inregistrati, 387 subiecte si 15227 mesaje.

Multumim RA, multumim Patraulea pentru ca ai creat acest forum.


pus acum 20 ani
   
AndreySergiu
Gangster

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 108
tinere pe tine te stiu de vreo 6 runde de cand joc si eu...iar primu gang de care am auzit a fost RA dupaia SAINTS...oricum tu tot cu ardeii aia rosii ai ramas

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
ink odata FELICITARI PENTRU O RUNDA CARE VA RAMANE IN ISTORIA TC-ULUI ROMANESC SI PROBABIL SI INTERNATIONAL...
sper sa jucati si runda viitoare si mai tare si sa luam odata locul 1 la ganguri si la individual... abea atunci oricine ar putea zice k s-a atins apogeul...


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Chat History with (fr3netico)
Created on 2006-05-31 22:12:25.

2006-05-15
titussilver: 04:02:13hi
titussilver: 04:02:18you are on?
Fr3netico: 04:02:30yes
Fr3netico: 04:02:34whats up?
titussilver: 04:02:48leave gang in 5 sec
titussilver: 04:02:54go go go
Fr3netico: 04:03:06i am out
titussilver: 04:03:16lol
Fr3netico: 04:03:44thanx for telling me i own you one..
titussilver: 04:03:51(y)


_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Deci,aceasta este corespondenta mea cu Mario,inaintea unui ga dat pe Furor.Am bagat credite,iar userul Boladona ( cel donat lui andersen ) era in gang.Ramane sa apreciati si voi cine a creat si a jucat pe acest user...

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326

tanaru a scris:

citesc cu emotie tot ceea ce este postat aici. as avea 2 remarci:

1. nu mai bagati in seama alte ganguri, trebuie sa ne uitam in sus nu in jos... nu uitati, s-a nascut o stea, de ce sa vorbim de viermi?

2. este incredibil cum un gang care s-a nascut doar ca sa uneasca romanii a ajuns sa fie apreciat international. RA inseamna ceva, multumita multor factori.

Multumesc personal toturor celor care au crezut in noua stea, RoAlliance.. Numele acestora sunt prea multe sa fie puse acum aici. Simtiti ca sunteti apropiati de cei pe care nu aveati cum sa ii cunoasteti altfel? atunci, cu adevarat, AM REALIZAT FOARTE MULT!


din partea lu antira ca are ban si vroia sa va zica ceva )

AntiRA: spunei ma
AntiRA: ca in gangu ala ROMANIAN ALLIANCE
AntiRA: care a terminat acu p 1
AntiRA: erau doar 17 romani
AntiRA: din 143 de persoane
AntiRA: caer e romanian alliance  ?
AntiRA: tinere ziceai in runda a 8a ca SA se prostitueaza pt polaci --> Saints , Cum sunt pestii din PGW ? ... va platesc bine ?



_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
AlexC72
Boboc

Din: London
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
Succes in continuare......!! Bravo tineti-o tot asha

pus acum 20 ani
   
oktav
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
Grasule p tricicleta du-te prietene k nu e locu tau aici la comentarii,beshy ma copil orfan,si nu mai plictisi oamenii pe net cu basinile tale,shi nu mai suferi atata de smardoiala p tastatura,tura viitoare o sa iti arat ca o sa t bat in gura ca p coasa,dak ai asa multa energie in tine du-te la padure sa o iei in natura...pa cersetorule

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

grasuxx a scris:


tanaru a scris:

citesc cu emotie tot ceea ce este postat aici. as avea 2 remarci:

1. nu mai bagati in seama alte ganguri, trebuie sa ne uitam in sus nu in jos... nu uitati, s-a nascut o stea, de ce sa vorbim de viermi?

2. este incredibil cum un gang care s-a nascut doar ca sa uneasca romanii a ajuns sa fie apreciat international. RA inseamna ceva, multumita multor factori.

Multumesc personal toturor celor care au crezut in noua stea, RoAlliance.. Numele acestora sunt prea multe sa fie puse acum aici. Simtiti ca sunteti apropiati de cei pe care nu aveati cum sa ii cunoasteti altfel? atunci, cu adevarat, AM REALIZAT FOARTE MULT!


din partea lu antira ca are ban si vroia sa va zica ceva )

AntiRA: spunei ma
AntiRA: ca in gangu ala ROMANIAN ALLIANCE
AntiRA: care a terminat acu p 1
AntiRA: erau doar 17 romani
AntiRA: din 143 de persoane
AntiRA: caer e romanian alliance  ?
AntiRA: tinere ziceai in runda a 8a ca SA se prostitueaza pt polaci --> Saints , Cum sunt pestii din PGW ? ... va platesc bine ?

http://img295.imageshack.us/img295/6674 ... 0cd.th.jpg


shobo a fost in furor tot timpul ) n-am avut timp de printscreenuri )


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

grasuxx a scris:


tanaru a scris:

citesc cu emotie tot ceea ce este postat aici. as avea 2 remarci:

1. nu mai bagati in seama alte ganguri, trebuie sa ne uitam in sus nu in jos... nu uitati, s-a nascut o stea, de ce sa vorbim de viermi?

2. este incredibil cum un gang care s-a nascut doar ca sa uneasca romanii a ajuns sa fie apreciat international. RA inseamna ceva, multumita multor factori.

Multumesc personal toturor celor care au crezut in noua stea, RoAlliance.. Numele acestora sunt prea multe sa fie puse acum aici. Simtiti ca sunteti apropiati de cei pe care nu aveati cum sa ii cunoasteti altfel? atunci, cu adevarat, AM REALIZAT FOARTE MULT!


din partea lu antira ca are ban si vroia sa va zica ceva )

AntiRA: spunei ma
AntiRA: ca in gangu ala ROMANIAN ALLIANCE
AntiRA: care a terminat acu p 1
AntiRA: erau doar 17 romani
AntiRA: din 143 de persoane
AntiRA: caer e romanian alliance  ?
AntiRA: tinere ziceai in runda a 8a ca SA se prostitueaza pt polaci --> Saints , Cum sunt pestii din PGW ? ... va platesc bine ?

http://img295.imageshack.us/img295/6674 ... 0cd.th.jpg

AntiRA a dat ceva la bug ... ca vad ca foloseste opera )


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326

oktav a scris:

Grasule p tricicleta du-te prietene k nu e locu tau aici la comentarii,beshy ma copil orfan,si nu mai plictisi oamenii pe net cu basinile tale,shi nu mai suferi atata de smardoiala p tastatura,tura viitoare o sa iti arat ca o sa t bat in gura ca p coasa,dak ai asa multa energie in tine du-te la padure sa o iei in natura...pa cersetorule

hai ca ies ca iar se impute forumu de prosti


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
oktav
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
gadila-ma sa rad .....hahahahahaha ....esti prost cu diploma! plm tine pt tine dumele tale....faza e ca dupa ce ca esti prost...mai faci si reclama...hai jet
Alt F4
On-topic...Bravo RA...oricum tura viitoare sper sa lual si la single si la gang-uri...dupa cum zicea si gangsta :P


pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Pai ia inchipuiti-va cum ar arata Barcelona fara stranieri... Chiar este o problema faptul k RA recruteaza si straini?? Atita timp cat oamenii sant de acord sa joace sub titulatura ROMANIAN ALLIANCE mie nu m-i se pare o problema,iar numele final al gangului a fost pus cu aproape o ora inainte de final,tocmai ptr k cei care nu doreau sa ramana in gang sa poata pleca.Dupa cum a-ti vazut,nu au plecat,cu toate k nu striga nimeni disperat pe chatul gangului sa nu plece,asa cum se intampla in Furor pe finalul rundei.Este si aceasta o dovada k am reusit sa fim apreciati si respectati chiar si de straini,nota bene:nu le-a cerut absolut nimeni sa ramana in gang,a fost libera lor alegere.

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Si ar mai fi ceva de spus.Nu am numarat,dar apreciez k au fost cel putin 35-40 de romani in gang,daca are asa mare importanta chiar o sa fac o numaratoare exacta.

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
apropo la antira tre sa te uiti atent ca are opera...adik foloseste bug-uri...asa donau ei pe boladona... buahhahha

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334

grasuxx a scris:


tanaru a scris:

citesc cu emotie tot ceea ce este postat aici. as avea 2 remarci:

1. nu mai bagati in seama alte ganguri, trebuie sa ne uitam in sus nu in jos... nu uitati, s-a nascut o stea, de ce sa vorbim de viermi?

2. este incredibil cum un gang care s-a nascut doar ca sa uneasca romanii a ajuns sa fie apreciat international. RA inseamna ceva, multumita multor factori.

Multumesc personal toturor celor care au crezut in noua stea, RoAlliance.. Numele acestora sunt prea multe sa fie puse acum aici. Simtiti ca sunteti apropiati de cei pe care nu aveati cum sa ii cunoasteti altfel? atunci, cu adevarat, AM REALIZAT FOARTE MULT!


din partea lu antira ca are ban si vroia sa va zica ceva )

AntiRA: spunei ma
AntiRA: ca in gangu ala ROMANIAN ALLIANCE
AntiRA: care a terminat acu p 1
AntiRA: erau doar 17 romani
AntiRA: din 143 de persoane
AntiRA: caer e romanian alliance  ?
AntiRA: tinere ziceai in runda a 8a ca SA se prostitueaza pt polaci --> Saints , Cum sunt pestii din PGW ? ... va platesc bine ?

http://img295.imageshack.us/img295/6674 ... 0cd.th.jpg

LooL...sus in dreapta veti vedea adresa unui site  ....oare la cine se referea


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
Rahzel2005
Vagabond

Din: Ghena de G00noi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27

FwoRD a scris:


Rahzel2005 a scris:

pai asta e. voi sa invatati sa pierdeti pt k dak stiati nu va milogeati atat sal baneze p andersen...


lasa-ma tu cu andersen.. ca aici e vb de munca.. andersen a preluat un cont facut de altul .. si mi se pare foarte normal sa il baneze.. pe cand roalliance au muncit de la inceput pentru ceea ce au realizat.. pana una alta .. "ciocu mic .. ca noi suntem la putere"

ma fword c e asa normal sa-l baneze?? k doar n-a furat contu... nu stiti sa pierdeti asta e adevaru


_______________________________________
De ce sa fumezi si sa zbori?... Cand poti sa bei si sa conduci? )

pus acum 20 ani
   
Rahzel2005
Vagabond

Din: Ghena de G00noi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27

sensation a scris:

here we can see our dj friend pumass mixing in his studio

P.S.:WE LOVE YOU ALL!

asa urat e asta ma?? ) rrrrau


_______________________________________
De ce sa fumezi si sa zbori?... Cand poti sa bei si sa conduci? )

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Rahzel,tie unu chiar t-i se pare normal k unui jucator sa-i editeze un admin contul,apoi sa i-l faca cadou,ptr k dupa aceea acel jucator sa arate k e mai bun decat altii in joc??? open your mind....

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
Pt rahazel: Nu l-a furat, i-a fost facut cadou la cheie (skill, bani, tot tacamul) de catre un admin... Ca doar asa ii sta bine "zeului" crims, nu?

Pt Antira: Pe langa faptul ca textul ala e adaugat dupa aia in printscreen, te mai intreb o data, ce te doare pe tine (ca vad ca te doare rau de tot) cine e la noi in gang?
Titus se inseala, la sfarsit au fost mai mult de 40 de romani in RA, dar asta nu are nici o importanta, gangul a fost creat, tinut, aparat si crescut de romani. Si nu noi ne smiorcaiam pe gang chat la sfarsit sa nu plece sicilienii 

RA a iesit pe 1, Furor+IBA pe 2. E tot ce conteaza.


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
deci tineti minte furor + iba pe 2...ca daca era doar furor nu avea loc in top 5

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
Si inca o data spuneti-mi si mie care jucatori din furor si-au pierdut noptiile ca alti in fatza calculatorului  ? .. cred ca mai mult de 2 nu au fost   in fine nu conteaza .. topu arata ceva si punct  v-am mai zis.. da vad ca nu intelegeti Felicitari ...  io cred ca am vb frumos cu voi da vad ca am intrat pe forum la voi si deja ma injura lumea in disperare.. tare.. bft si continuati tot asa ..

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
[12:10:58 AM] Andersen says: Nicioadata nu veti fi mai buni in clipa in care vom fi nucleul de 14 oameni ,nucleul runda asta a fost de 4 oameni cat despre userul boladona ,doar mario putea sa vil bage linistit in gang si sa stea acolo fara stress sa castige din gangu vostru ...acel user era al meu 100% facut de labellita ...skillu pe el era facut asa cum si voi ati facut skill aia 3-4 dintre voi ...stiti voi cum l-ati facut dar nu cu edited stats ! ne-ati egalat performanta in rest nimic deosebit ...e un joc si va supravalutati eu am batut saints ,voi ce faceti ?cereti banuri in disperare la saints si mai nou la mine ...am sa joc din ra si intro buna zi va dau milk asa cum si boladona ( useru meu ) a stat intre voi ...sa va vad !!!

Modificat de grasuxx (acum 20 ani)


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
si cu asat am incheiat

_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
grasuxx
Padrino

Din: Acasa la polaci
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 326
sau nu ca tot mai primesc ca i-ati banat pe toti )
[12:17:41 AM] Andersen says: [Furor Teutonicus] este primul gang romanesc care a castigat erau aproape 50 de romani in gang ...doar era lider cu steag Roman,iar imbolnavitii lumea cu pastilele voastre?30% din FT erau Sailent Assasins nu uitati, care in respectiva runda au stiut sa joace in echipa ...si sunt toti romanii ..iar runda asta nu au jucat decat 1-2 de acolo ...Petrecere frumoasa RAF !


_______________________________________
Am tractor D512 Tunat 800 cai putere :|

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647

Rahzel2005 a scris:


FwoRD a scris:


Rahzel2005 a scris:

pai asta e. voi sa invatati sa pierdeti pt k dak stiati nu va milogeati atat sal baneze p andersen...


lasa-ma tu cu andersen.. ca aici e vb de munca.. andersen a preluat un cont facut de altul .. si mi se pare foarte normal sa il baneze.. pe cand roalliance au muncit de la inceput pentru ceea ce au realizat.. pana una alta .. "ciocu mic .. ca noi suntem la putere"

ma fword c e asa normal sa-l baneze?? k doar n-a furat contu... nu stiti sa pierdeti asta e adevaru


e munca altuia NU ESTE MUNCA LUI !!!! asa cum nu mi se pare normal ca unul oarecare sa imi preia contu de crims si sa castige runda cu el .. dupa ce 180 de zile am stat non-stop pe el..


_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90

grasuxx a scris:

[12:10:58 AM] Andersen says: Nicioadata nu veti fi mai buni in clipa in care vom fi nucleul de 14 oameni ,nucleul runda asta a fost de 4 oameni cat despre userul boladona ,doar mario putea sa vil bage linistit in gang si sa stea acolo fara stress sa castige din gangu vostru ...acel user era al meu 100% facut de labellita ...skillu pe el era facut asa cum si voi ati facut skill aia 3-4 dintre voi ...stiti voi cum l-ati facut dar nu cu edited stats ! ne-ati egalat performanta in rest nimic deosebit ...e un joc si va supravalutati eu am batut saints ,voi ce faceti ?cereti banuri in disperare la saints si mai nou la mine ...am sa joc din ra si intro buna zi va dau milk asa cum si boladona ( useru meu ) a stat intre voi ...sa va vad !!!

1.Cum poti sustine k era userul tau 100%,atunci cand Mario juca pe el la voi in gang?!?! Personal,cred k tu ai avut contributie la acel user de 1%,acel procent reprezentand geniala ta idee de a-i spune lui Mario: editeaza-i carisma de 200.000!!! (sclipitoare idee,o adevarata revolutie in crims!!)                                   2.Noi am creeat un precedent,acela de a duce ptr prima oara un gang cu nume romanesc pe primul loc,asa cum am dus si un user roman pe primul loc,performante pe care sincer mi-as dori sa le vad egalate si de alti romani.          3.In privinta visului tau de a da milk RA-ului,faci exact k facocerul care are un tigru atarnat de gat si striga: luati-l de pe mine ca-l omor!!!


_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
tamaguci
Vagabond

Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 32
de ce va certati iar ? ((...e un joc ....

pus acum 20 ani
   
sensation
PraetoR

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37

Rahzel2005 a scris:


sensation a scris:

here we can see our dj friend pumass mixing in his studio

P.S.:WE LOVE YOU ALL!

asa urat e asta ma?? ) rrrrau


al draq tu frumos oi fi


_______________________________________
BLESS THIS HOUSE

pus acum 20 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la