TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ionela24
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 47 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Stiri si barfe din Crims City / Ridicati ochii pe cer si priviti din nou o stea: Andersenn Moderat de FwoRD, Moderator, Tanita, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
Rahzel2005
Vagabond

Din: Ghena de G00noi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27
a aratat si runda asta k e cel mai bun roman sper sa castige pana la sfarsit

_______________________________________
De ce sa fumezi si sa zbori?... Cand poti sa bei si sa conduci? )

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Asteapta finalu...ca cine stie ce macaronar apare iar cu n! respect

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
andersen daca nu era tovaras cu adminii era fix o stea cazatoare .. sa fim seriosi ..

_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
SiriaQuijote
Mafiot

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
dute ba de aci.... E cel mai bun jucator si cu asta basta...

_______________________________________
Razi, maine poate fi mai rau!

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Nush cum o fi facut 70 k skill fara epuri asa cum zice el...o fi ajutat de alti useri altfel nu imi explic...nu cred ca dand muzeu de toate biletele faci atat

Modificat de Afroditu (acum 20 ani)


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
ba Jocu asta e o hazna de ce nu intelegi asta ? nu castiga cel mai bun ci cel mai smeker si cu relatii ... atat timp cat te ajuta 20 de oameni nu esti cel mai bun !

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192

Rahzel2005 a scris:

a aratat si runda asta k e cel mai bun roman sper sa castige pana la sfarsit

Doamne s-a scris istoria: Andersen nu apare nici macar o data in top Crims all time!


_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
TITUSSILVER
Veteran Crims

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
Rahzel,numai daca esti chior sau n00b nu stii k cel mai bun jucator crims a fost,este si va ramane RoAlliance.Restul e gargara.

_______________________________________
aquila non captat muscam

pus acum 20 ani
   
nanel
Veteran Crims

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 85
Andersen? Cine e tipul asta? Aaaaaa cersetorul de skiluri... Da a ajuns la 70k dupa ce a secat vreo 12 useri banati
E chiar cel mai mare dar dupa alti 30-40 de insi ....


pus acum 20 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
jucatoru de crims cel mai bun este cel care intra in top 50 international fara sa ceara ajutoru nimanui sasi vada de treaba lui sa dea fk ... da ca sa aduci un user pe locu 1 ai nevoie de o groaza de playeri ca astia asa ca... un player de rand face diferenta

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 20 ani
   
Mesther
Dictator

Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
Nu stiu ce a facut Andersen, nu stiu ce nu a facut cert e ca el spre deosebire de RoAlliance nu a castigat runda de atatea ori cate a castigat-o el(noi(voi)) si probabil nu o sa o fak niciodata . Faptele vorbesc de la sine

_______________________________________
Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...

pus acum 20 ani
   
Rahzel2005
Vagabond

Din: Ghena de G00noi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27

sh0b0lanu a scris:


Rahzel2005 a scris:

a aratat si runda asta k e cel mai bun roman sper sa castige pana la sfarsit

Doamne s-a scris istoria: Andersen nu apare nici macar o data in top Crims all time!

nu intotdeauna cei care castiga sunt cei mai buni


_______________________________________
De ce sa fumezi si sa zbori?... Cand poti sa bei si sa conduci? )

pus acum 20 ani
   
Alcatraz
Gangster

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 112
mah da andersen asta....c e cu el?...rundele trecute nu era in top 100 pana spre sfarsitul rundei....si la sfarsit aparea in top 10 dintro data asa...isi vindea droagele sau juca sub alt nume toata runda si dupa aia si-l scimba?

_______________________________________
Gestul facut de personajul din poza de la avatarul meu este cu dedicatie speciala ,fara numar ... pentru totzi romanii care ataca romani.

pus acum 20 ani
   
Alcatraz
Gangster

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 112

Rahzel2005 a scris:


sh0b0lanu a scris:


Rahzel2005 a scris:

a aratat si runda asta k e cel mai bun roman sper sa castige pana la sfarsit

Doamne s-a scris istoria: Andersen nu apare nici macar o data in top Crims all time!

nu intotdeauna cei care castiga sunt cei mai buni


adevarat graiesti....castiga cei mai destepti


_______________________________________
Gestul facut de personajul din poza de la avatarul meu este cu dedicatie speciala ,fara numar ... pentru totzi romanii care ataca romani.

pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
aveti o zi reala sa va repostati chestiile despre andersen altundeva. aici este despre o noua stea, Romanian Alliance.

Acest topic va fi mutat maine.


pus acum 20 ani
   
ontaryo
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
Salut am si eu nevoie de un gang relatii la ontaryo vb pe the crims

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Waaa skimba avataru

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
Andersenn
Vagabond

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6

nanel a scris:

Andersen? Cine e tipul asta? Aaaaaa cersetorul de skiluri... Da a ajuns la 70k dupa ce a secat vreo 12 useri banati
E chiar cel mai mare dar dupa alti 30-40 de insi ....



Eu sunt  ...uitete si tu la rank salut ...micutule


pus acum 19 ani
   
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))

Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
da e frumos vara noi stam pe la mare bem mancam plm si voi jucatzi crims ca disperatzii foarte tare frate ))  suntetzi tare vai )) cea mai frumoasa vacanta in fata calcului

_______________________________________
PANA LA MOARTE !!! steaua !

pus acum 19 ani
   
rockgirl
Vagabond

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
de acord the best vacantion ever in fatza calculatorului sa joci shi crims pe de'asupra lol

_______________________________________
traim in romania shi asta ne ocupa tot timpul )

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la