TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: irina_dragalasa pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 65 ani |
|
Rahzel2005
Vagabond
 Din: Ghena de G00noi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27
|
|
a aratat si runda asta k e cel mai bun roman sper sa castige pana la sfarsit 
_______________________________________ De ce sa fumezi si sa zbori?... Cand poti sa bei si sa conduci? )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Asteapta finalu...ca cine stie ce macaronar apare iar cu n! respect 
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
FwoRD
Administrator
 Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
|
|
andersen daca nu era tovaras cu adminii era fix o stea cazatoare .. sa fim seriosi ..
_______________________________________ Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SiriaQuijote
Mafiot
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 221
|
|
dute ba de aci.... E cel mai bun jucator si cu asta basta...
_______________________________________ Razi, maine poate fi mai rau!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Nush cum o fi facut 70 k skill fara epuri asa cum zice el...o fi ajutat de alti useri altfel nu imi explic...nu cred ca dand muzeu de toate biletele faci atat 
Modificat de Afroditu (acum 20 ani)
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))
 Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
|
|
ba Jocu asta e o hazna de ce nu intelegi asta ? nu castiga cel mai bun ci cel mai smeker si cu relatii ... atat timp cat te ajuta 20 de oameni nu esti cel mai bun !
_______________________________________ PANA LA MOARTE !!! steaua !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
TITUSSILVER
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 90
|
|
Rahzel,numai daca esti chior sau n00b nu stii k cel mai bun jucator crims a fost,este si va ramane RoAlliance.Restul e gargara.
_______________________________________ aquila non captat muscam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))
 Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
|
|
jucatoru de crims cel mai bun este cel care intra in top 50 international fara sa ceara ajutoru nimanui sasi vada de treaba lui sa dea fk ... da ca sa aduci un user pe locu 1 ai nevoie de o groaza de playeri ca astia asa ca... un player de rand face diferenta
_______________________________________ PANA LA MOARTE !!! steaua !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mesther
Dictator
 Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
|
|
Nu stiu ce a facut Andersen, nu stiu ce nu a facut cert e ca el spre deosebire de RoAlliance nu a castigat runda de atatea ori cate a castigat-o el(noi(voi)) si probabil nu o sa o fak niciodata . Faptele vorbesc de la sine 
_______________________________________ Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Alcatraz
Gangster
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 112
|
|
mah da andersen asta....c e cu el?...rundele trecute nu era in top 100 pana spre sfarsitul rundei....si la sfarsit aparea in top 10 dintro data asa...isi vindea droagele sau juca sub alt nume toata runda si dupa aia si-l scimba?
_______________________________________ Gestul facut de personajul din poza de la avatarul meu este cu dedicatie speciala ,fara numar ... pentru totzi romanii care ataca romani.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
tanaru
Administrator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
|
|
aveti o zi reala sa va repostati chestiile despre andersen altundeva. aici este despre o noua stea, Romanian Alliance.
Acest topic va fi mutat maine.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ontaryo
Boboc
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
Salut am si eu nevoie de un gang relatii la ontaryo vb pe the crims
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))
 Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
|
|
da e frumos vara noi stam pe la mare bem mancam plm si voi jucatzi crims ca disperatzii foarte tare frate )) suntetzi tare vai )) cea mai frumoasa vacanta in fata calcului
_______________________________________ PANA LA MOARTE !!! steaua !
|
|
| pus acum 19 ani |
|
rockgirl
Vagabond
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
|
|
de acord the best vacantion ever in fatza calculatorului sa joci shi crims pe de'asupra lol  
_______________________________________ traim in romania shi asta ne ocupa tot timpul )
|
|
| pus acum 19 ani |
|