TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Kitana la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
ahil3
Gangster
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 109
|
|
Nu vad nici un fel de agitatie pe forumul asta ... candva demult era foarte bine frecventat ... unde or fi ei : Patraulea , Tanita , tanarul .... hai sa reinviem macar un pic forumul asta
Nici eu nu sunt foarte foarte activ... dar imi place jocul asta si nu vreau sa moara asa repede....
_______________________________________ <<Inainte barbatul care fuge de o lupta se numea LAS. Acum se numeste BURLAC >>
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Frate tu ai facut o pauza de 6 luni....vedem la iarna
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 19 ani |
|
ahil3
Gangster
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 109
|
|
asa ... deci daca am facut pauza de 6 luni ???? asta ce ar trebuii sa insemne .... ???
_______________________________________ <<Inainte barbatul care fuge de o lupta se numea LAS. Acum se numeste BURLAC >>
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Adica te-a durut undeva de crims 6 luni...si acum ti-a venit pofta de jok...=Dla mine de acum incepe sa ma doara undeva de crims
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 19 ani |
|
shadowx
Padrino
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 322
|
|
herghelia   
31.6KB
_______________________________________
|
|
| pus acum 19 ani |
|
CumatrulBody
Fan Vadim , JIji & Elena Udrea =))
 Din: Cu Respect Pitesti!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 430
|
|
shadow ce frumos esti )
_______________________________________ PANA LA MOARTE !!! steaua !
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Mama cata limba are...cat dati kilu?Scump domne scump
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 19 ani |
|