TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: andrum94
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 27 - 80 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
poza gastii la prima intilnire. de la stinga la dreapta: KBR, Bibanul, Terente, Sekre, Patraulea, Titussilver, Motanul si Chinezu
184KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
2
33.2KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
3
32.9KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
4
32.9KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
5
33.7KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
6
31.8KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
7
32.1KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
8
35.3KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
9
33.6KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
10
34.5KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
11
34.8KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
12
35.6KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
13
32.2KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
14
30.3KB
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
A miscat vaca aia aparatul la prima poza...dar e ok! Data viitoare promitem mai multe, cu mai multi...mai multe sticle de bere!!! 
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 21 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
k curu' a iesit prima poza....daca panarama aia n-avea bere la bord 
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
pai era emotionata de la atatia gangsteri bine   da mah dak e duminica acu` ma inscriu pe lista ca si asa sunt plictisit paici n`am cu cine sa beau bere
despre care vaca e vb? ))) erau vaci p`acolo?
Modificat de AndrEixXx (acum 21 ani)
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 21 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
breeee...tu ieshti la mare??? auzi la el,se plictiseste!!
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
am venit mah si nu ma mai duc decat in august ca nu mai vreau ) m`am pedepsit singur mi`e rusine cu mine in societate
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 21 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
inseamna ca ai comis neshte nasoleli,ceva  
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
AndrEixXx a scris:
despre care vaca e vb? ))) erau vaci p`acolo? |
poza cu toti ne-a facut-o aia de servea la masa. desi am incercat, nici unul nu s-a putut dedubla sa faca si poza si sa fie si in ea.
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
n`am comis mah...am comis y0 ceva acu vreo 10 ani plm.....terente ) la 100 kile care le am y0 zic ca eram in tuate pozele alea si facema si pozele DDDDDDDDDDDDDD
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
Trebuia sa luam un iepuras cu noi...sa ne faca poze!   
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 21 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
da al trimiteam y0 p`almeu ca si asa someaza de vreo 2 sapt )
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 21 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
Terente,astea-s toate?
Modificat de sekre (acum 21 ani)
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
LunaPlina
Consigliere
 Din: In Visele Tale
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 288
|
|
dar va vad singuri....nici o gansterita cu voi? 
_______________________________________ Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi Ci sunt cum sunt cand ma visezi Deci dormi mai mult sa ma visezi Sa vezi cum sunt cand nu ma vezi
|
|
| pus acum 21 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
erau la piata,draga 
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
da. astea's toate
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
gangsteritsele erau la masa alaturata .....aveau strategia lor de joc  
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 21 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
erau pe la o gramada de mese..da' aveau alte jocuri..fara noi  
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
LunaPlina
Consigliere
 Din: In Visele Tale
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 288
|
|
da, au facut tabara separata, sau ati facut voi discriminare sexuala? 
_______________________________________ Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi Ci sunt cum sunt cand ma visezi Deci dormi mai mult sa ma visezi Sa vezi cum sunt cand nu ma vezi
|
|
| pus acum 21 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
nu se ezista la noi in gang discriminare sexuala ....chair asta cre' ca a si fost,nu erau cu noi in gang 
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
krausser
Boboc
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 2
|
|
sa-l intrebati pe titussilver daca ne canta si noua ceva ? sau daca ne da si noua un tuborg? cunoscatorii stiu de ce! si mai lasati reclama mascata la clubu ala din regie (21) )
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
AndrEixXx a scris:
gangsteritsele erau la masa alaturata .....aveau strategia lor de joc   |
Poate sub masa noastra Nebunilor!
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 21 ani |
|
blackkiss
Vagabond
 Din: brasov
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 19
|
|
la munte suna bine...eu propun Brasov,avem si aici gangsteri capabili (eu)
_______________________________________ ...rising every time after a fall...
|
|
| pus acum 21 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
y0 propun mare ca acolo am y0 nejte gangsteritse capabile )))))))
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kbr106
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 63
|
|
bai frate ce de poze data viitoare sunt kurios sa gust carnatii aia....care cica trb udati cu bere )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kbr106
Veteran Crims
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 63
|
|
mai xxx sa vedem cum facem cu capabilele alea ....:P
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
lasa mah ca vedem la fata locului ) nu sti ca tocmeala d`acasa nu se potriveste cu aia din targ ce drq  
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
bere inainte,bere after the carnati ... reteta garantata ))
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Gheorghe1
Spargator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 55
|
|
In sfarsit a facut si Crims-ul un lucru bun, a reusit sa uneasca betivanii din toata tzara.Am facut si io o mica reunuiune cu 3 insi acum vreo 2-3 zile, am baut de la 11 noaptea pana la 6 dimineatza si mi s-a incarcat energia ca-n joc da am ajuns repede la supradoza si mi-am facut detox cu degetele pe gât.
_______________________________________ The future is bright, the future is Gheorghe (Orange®)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
Niste poze ceva si de la voi?
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Gheorghe1
Spargator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 55
|
|
Nema poze,da oricum a fost frumos.
_______________________________________ The future is bright, the future is Gheorghe (Orange®)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
flaky
Dreamer 4 life
 Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
|
|
hai fratilor intr-un bar mare, nu bodega de la coltzu' blocului...sau intr-un club
_______________________________________ TARA ESTE NUMAI UNA
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
cristyrazvan
Consigliere
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 287
|
|
hai la mec atunci ))))))))))))
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
dracushoara
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 26
|
|
poate veniti si pe la pitesti
|
|
| pus acum 20 ani |
|
D1scLa1m3r
Vagabond
 Din: Bu[cur]esti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
|
|
Bag Si eu o Poze pe aici cred ca am nimerit bine :-?
18.2KB
_______________________________________ �°• I Don'T Give a Fuck , You Don'T Give a Fuck So...WhaT The Fuck , Fuck oFF •°�
|
|
| pus acum 20 ani |
|
D1scLa1m3r
Vagabond
 Din: Bu[cur]esti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
|
|
aici cu 1 tov poate la intalnirea viitoare apar si eu pe la o bere 
21.6KB
_______________________________________ �°• I Don'T Give a Fuck , You Don'T Give a Fuck So...WhaT The Fuck , Fuck oFF •°�
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
#
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 20 ani |
|