TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sweet_kiss55555 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 30 - 53 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
Si a venit timpul sa ne organizam si a treia intilnire. Avind in vedere ca incepe o noua runda, nu ar fi rau sa ne stabilim si o strategie cu ocazia asta.
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
hai repede azi sa ne intalnim ca am peste 2000 de intrebari ptr patraulea , am carnetelul cu mine )
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
twaste
P.I.M.P.
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
|
|
Ma bag daca nu este la capatul buc
_______________________________________ Sk8 till you get hurt then get up and doit again
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
Hai acum, in 10 minute in fata la MacD. la Unirea.   
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
deci ce facem? ) ca sa fiu si y0 pah felioasa drq
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Motanul
Spargator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
urmatoarea intalnire nu o mai pierd... dar draq am avut un weekend incarcat ( deja ma stresati cu carnatii aia, va fac o vizita special pt ei!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
cristyrazvan
Consigliere
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 287
|
|
mah ... voi o faceti intentionat, pana mea... numai cand am io restantze sau examene va intalnitzi (
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
mah nu va pot onora cu prezenta cu tuate ca e ziua mea si trebe sa dau de baut dar plec la mare iar hehe )))) dak e careva prin jur 0742779787 sa dau o bere o vodka o astea
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pumytza
Spargator
 Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
|
|
andrei astept un suc.. de la tine daca tot e ziua ta =D .....
cand m-ai faceti si voi o intalnire k am terminat si eu aku bacu ... cu picioru rupt =D
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
adeva
Mafiot
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
|
|
Am vorbit cu crimsti si el zicea ceva de weekendul viitor...spuneti si voi.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
D1scLa1m3r
Vagabond
 Din: Bu[cur]esti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
|
|
Pey mai intai care esti din buc ?? sa dea un mesaj mail ceva 
_______________________________________ �°• I Don'T Give a Fuck , You Don'T Give a Fuck So...WhaT The Fuck , Fuck oFF •°�
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
Sigurcada!
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
bah nene dar la mare nu vine nimeni drq? ca y0 tot ma duc in fiecare weekend haideti si pe la mare drq cat e vremea frumuasa....nu vatsi saturat de bucurestiu asta?
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pumytza
Spargator
 Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
|
|
andreixxx ma uitasi cu sucu ala te tin eu minte =D
si cand faceti intalnirea aia sa vin si eu ? 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
La Multi Ani Andrei , si sper sa dai cola fetii 
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
pumytza a scris:
andreixxx ma uitasi cu sucu ala te tin eu minte =D
si cand faceti intalnirea aia sa vin si eu ?  |
nu te`am uitata mah....ti`l dadeam la tenis azi drq  dar dak pleci en vacantion ce satsi fuck ) lasa ca mai e timp
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
PaDaS msms ) :hug:
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
adeva
Mafiot
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
|
|
Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
interesante intalnirile astea... interesant knd e urmatoarea...
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
eu ma tirez weekendul asta, sa aveti spor la beri, next time ma joinez si eu ,
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
adeva
Mafiot
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
|
|
Deci diseara bere la constitutiei ) cine vine sa spuna )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
twaste
P.I.M.P.
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
|
|
Am fost ma mai duc si maine si poimaine
_______________________________________ Sk8 till you get hurt then get up and doit again
|
|
| pus acum 20 ani |
|
twaste
P.I.M.P.
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
|
|
Care se duce maine sa imi dea un mesaj ceva 0740135109 asta daca vrea sa ma vada )
_______________________________________ Sk8 till you get hurt then get up and doit again
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
suc au aia pacolo mah? )) ca mam lasat de bere ca nu face bine la burta
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
twaste
P.I.M.P.
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
|
|
Au si suc prigat cred si frutty cred
_______________________________________ Sk8 till you get hurt then get up and doit again
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pumytza
Spargator
 Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
|
|
eu de miercuri joi .. pot.... cred k toate vara in afara de perioadele cand plek pe undeva.. deci mai bagati si voi a big meeting..... cand ma intorc =D
|
|
| pus acum 20 ani |
|
LeentehAalexx
Boboc
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
|
|
Eu sunt din Pitesti, nu prea am cum sa vin... dar sunt si eu curios ceva:
De ce beti numai bere? Asa reiese din poze ...
Si in cluburi/discoteci nu faceti reuniuni?
_______________________________________ Eu nu sufar de nebunie... ma bucur de ea in fiecare minut!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
LaB3llaMafia
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
|
|
cel mai bine dati-mi mesaj pe mess sau bip pe mobil k nu intru prea des pe forum
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
LeentehAalexx a scris:
Eu sunt din Pitesti, nu prea am cum sa vin... dar sunt si eu curios ceva:
De ce beti numai bere? Asa reiese din poze ...
Si in cluburi/discoteci nu faceti reuniuni? |
In compania carnatului de Plescoi si a micului...nimic nu e mai bun ca berea!!! 
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
hai ca am sosit in bucuresti, hai cu berea si micul =D ( dam spargere la mici )
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
vezi ca miercuri se intruneste o parte din romanian alianss la...ai ghicit!..."Garaje" unde e plescoiu' in floare
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
miercuri mai pe seara ... sau noaptea la lumina lunii 
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ioioio
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
saptamana viitoare avetzi vrun plan ceva ?  ca asta sunt ocupat 
_______________________________________ ...inca cinci minute...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
mai vedem pana atunci 
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
pune patrauleo ora acolosha,sa se stie......20.30
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
deci azi la ora 20.30
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
a fost si asta
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
He he... a mai fost si un scaun...ca nu mai e! S-a rupt sub tine! 
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pumytza
Spargator
 Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
|
|
da spuneti si voi data viitoare cand va intalniti exact locul k dr taberei e mare....... si vroiam sa vin si eu ) =D
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
hai cu urmatoarea 
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
pumytza , data viitoare ma ofer sa te iau cu masina , te duc direct la sursa mafiota =D , ca sa fim siguri ca nu ratezi
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
cristyrazvan
Consigliere
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 287
|
|
mah da pe mine nu ma keama nimeni? k vreau si io bere si mici  sau facem un gratar cu polonezi?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
bah y0 am fost cel mai baftos de fiecare data sa mor y0...penultima data vatso tirat parshiveste....prima data am fost la mare....iar acum tot pe drumu de mare...pe la drajna cred ca eram la ora aia )) haideti drq sper sa va prind si y0 o data
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pumytza
Spargator
 Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
|
|
bine padas.... da sa fie mai curand cel mai devreme sambata care vine ... nu poimaine .. =D k ma duc la mare.. si apoi stau 2 sapt in buc si plek la munte ... incep si meciurile in divizia a.... deci sambata viitoare poate va intalniti si voi .. sa va vad si eu .... la fata... binenteles k o sa fiu singura fata da c'est la vie... =D =D =D =D
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
adeva a scris:
Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim |
sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
adeva
Mafiot
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
|
|
kMircea a scris:
adeva a scris:
Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim |
sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire |
Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
lui mama ta ii place pe saniuta ????
sa stiu daca ma atrage
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
adeva
Mafiot
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
|
|
kMircea a scris:
lui mama ta ii place pe saniuta ????
sa stiu daca ma atrage |
Mda, locul in care oricarui intelectual citit, asa cum ii place lui mircica sa se considere, ii place sa duca o discutie, la mame )
p.s. Scuza-ma daca am pus prea multe virgule si nu intelegi din prima, mircica.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
GodfatherNaie
Vagabond
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
|
|
As cam vrea si eu sa vin, iar daca are cineva cum sa ma indrume si unde... Eram acolo deja :-)
_______________________________________ Romani pentru romani, moarte tradatorilor !!! Get High and get me Higher !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
twaste
P.I.M.P.
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
|
|
Veneam si eu daca aveam cum sa ajung acasa ((((((((((((((
_______________________________________ Sk8 till you get hurt then get up and doit again
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
adeva a scris:
kMircea a scris:
adeva a scris:
Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim |
sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire |
Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi. |
pe tine,strutzo-camila ce esti, nu te-a invitat nimeni :P:P...du-te la capsuni,rafinatule...rafinato... naibu stie ce esti
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
Eh, uite asa reusim sa devenim antipatici....asta e!
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
adeva
Mafiot
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
|
|
sekre a scris:
adeva a scris:
kMircea a scris:
sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire |
Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi. |
pe tine,strutzo-camila ce esti, nu te-a invitat nimeni :P:P...du-te la capsuni,rafinatule...rafinato... naibu stie ce esti |
Cred ca trebuie sa repet, postarile de bagat in seama se fac doar joia, azi e sambata deja Te astept joia viitoare.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
Pfffff astia 2 zici ca`s y0 cu gheoghe acu ceva timp bwahah )) decat o bere mai bine o shurubelnitsa )
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
Patraulea a scris:
LeentehAalexx a scris:
Eu sunt din Pitesti, nu prea am cum sa vin... dar sunt si eu curios ceva:
De ce beti numai bere? Asa reiese din poze ...
Si in cluburi/discoteci nu faceti reuniuni? |
In compania carnatului de Plescoi si a micului...nimic nu e mai bun ca berea!!!  |
sry aici te contrazic: nimica nu se compara cu o cola (si e si mai periculoasa decat berea, stii ce dependenta iti provoaca a naibii?? )
)
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
adeva a scris:
sekre a scris:
adeva a scris:
Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi. |
pe tine,strutzo-camila ce esti, nu te-a invitat nimeni :P:P...du-te la capsuni,rafinatule...rafinato... naibu stie ce esti |
Cred ca trebuie sa repet, postarile de bagat in seama se fac doar joia, azi e sambata deja Te astept joia viitoare. |
vad ca vad ca va certati tot timpu me toate topicurile.... sunteti absolut incredibili... mey daca nu puneti de o bataie live nu rezolvati nimik ) (p.s. vreau si eu la meci)
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
"Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi." ehe ... nu ne ai jignit , stai linistit, doar te ai facut de ras =D
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
adeva
Mafiot
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
|
|
PaDaS a scris:
"Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi." ehe ... nu ne ai jignit , stai linistit, doar te ai facut de ras =D |
Esti al 3-lea care se baga neintrebat ) Ce pot sa zic? lol, vb joi
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
deja s`au facut gajtile )) asteptam cafteli alte astea Ma ofer organizator.....pariurile la mine da? Tanita lasa drq cola ....nu face bine la copii de varsta ta
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
#
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 20 ani |
|