TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sweet_kiss55555 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 53 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Intalniri intre banditi / Bucuresti. Miercuri seara 20.30, mici, plescoi si bere,zona Dr.Taberei Moderat de FwoRD, Moderator, Tanita, Terente, hallowman, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
Terente
Veteran crims-retired

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
Si a venit timpul sa ne organizam si a treia intilnire. Avind in vedere ca incepe o noua runda, nu ar fi rau sa ne stabilim si o strategie cu ocazia asta.

_______________________________________
Nu aveti nici o semnatura salvata.

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
hai repede azi sa ne intalnim ca am peste 2000 de intrebari ptr patraulea , am carnetelul cu mine )

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
twaste
P.I.M.P.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
Ma bag daca nu este la capatul buc

_______________________________________
Sk8 till you get hurt then get up and doit again

pus acum 20 ani
   
Patraulea
Administrator

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
Hai acum, in 10 minute in fata la MacD. la Unirea.

_______________________________________
Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
deci ce facem?) ca sa fiu si y0 pah felioasa drq

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
Motanul
Spargator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
urmatoarea intalnire nu o mai pierd... dar draq am avut un weekend incarcat( deja ma stresati cu carnatii aia, va fac o vizita special pt ei!

pus acum 20 ani
   
cristyrazvan
Consigliere

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 287
mah ... voi o faceti intentionat, pana mea... numai cand am io restantze sau examene va intalnitzi (

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
mah nu va pot onora cu prezenta cu tuate ca e ziua mea si trebe sa dau de baut dar plec la mare iar hehe )))) dak e careva prin jur 0742779787 sa dau o bere o vodka o astea

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
pumytza
Spargator

Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
andrei astept un suc.. de la tine daca tot e ziua ta =D .....

cand m-ai faceti si voi o intalnire k am terminat si eu aku bacu ... cu picioru rupt =D


pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
Am vorbit cu crimsti si el zicea ceva de weekendul viitor...spuneti si voi.

pus acum 20 ani
   
D1scLa1m3r
Vagabond

Din: Bu[cur]esti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
Pey mai intai care esti din buc ?? sa dea un mesaj mail ceva

_______________________________________
�°• I Don'T Give a Fuck , You Don'T Give a Fuck So...WhaT The Fuck , Fuck oFF •°�

pus acum 20 ani
   
Patraulea
Administrator

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
Sigurcada!

_______________________________________
Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
bah nene dar la mare nu vine nimeni drq? ca y0 tot ma duc in fiecare weekend haideti si pe la mare drq cat e vremea frumuasa....nu vatsi saturat de bucurestiu asta?

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
pumytza
Spargator

Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
andreixxx ma uitasi cu sucu ala te tin eu minte =D

si cand faceti intalnirea aia  sa vin si eu ?


pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
La Multi Ani Andrei , si sper sa dai cola fetii

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484

pumytza a scris:

andreixxx ma uitasi cu sucu ala te tin eu minte =D

si cand faceti intalnirea aia  sa vin si eu ?



nu te`am uitata mah....ti`l dadeam la tenis azi drq dar dak pleci en vacantion ce satsi fuck) lasa ca mai e timp


_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
PaDaS msms ) :hug:

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
interesante intalnirile astea... interesant knd e urmatoarea...

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
eu ma tirez weekendul asta, sa aveti spor la beri, next time ma joinez si eu ,

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231
Deci diseara bere la constitutiei) cine vine sa spuna)

pus acum 20 ani
   
twaste
P.I.M.P.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
Am fost ma mai duc si maine si poimaine

_______________________________________
Sk8 till you get hurt then get up and doit again

pus acum 20 ani
   
twaste
P.I.M.P.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
Care se duce maine sa imi dea un mesaj ceva 0740135109 asta daca vrea sa ma vada )

_______________________________________
Sk8 till you get hurt then get up and doit again

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
suc au aia pacolo mah?)) ca mam lasat de bere ca nu face bine la burta

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
twaste
P.I.M.P.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
Au si suc prigat cred si frutty cred

_______________________________________
Sk8 till you get hurt then get up and doit again

pus acum 20 ani
   
pumytza
Spargator

Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
eu de miercuri joi .. pot.... cred k toate vara in afara de perioadele cand plek pe undeva.. deci mai bagati si voi a big meeting..... cand ma intorc =D

pus acum 20 ani
   
LeentehAalexx
Boboc

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
Eu sunt din Pitesti, nu prea am cum sa vin... dar sunt si eu curios ceva:

De ce beti numai bere?
Asa reiese din poze ...

Si in cluburi/discoteci nu faceti reuniuni?


_______________________________________
Eu nu sufar de nebunie... ma bucur de ea in fiecare minut!

pus acum 20 ani
   
LaB3llaMafia
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
sal all, vreau sa vin si yo la intalniri,da nu prea pot sa comunic cu voi decat prin joc (crims), e-mail, messenger(al meu e nebunicu2002) sau telefon (0722604556) pt k mie mi s-a stricat calcu si nu pot sa intru pe skype . Cand va intalniti dati-mi si mie un bip inainte cu 1sapt maxim si va sun in weekend k atunci am centu si nu sunt numere necunoscute decat in weekend. sper sa nu ma ocoliti

pus acum 20 ani
   
LaB3llaMafia
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
cel mai bine dati-mi mesaj pe mess sau bip pe mobil k nu intru prea des pe forum

pus acum 20 ani
   
Patraulea
Administrator

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833

LeentehAalexx a scris:

Eu sunt din Pitesti, nu prea am cum sa vin... dar sunt si eu curios ceva:

De ce beti numai bere?
Asa reiese din poze ...

Si in cluburi/discoteci nu faceti reuniuni?


In compania carnatului de Plescoi si a micului...nimic nu e mai bun ca berea!!!


_______________________________________
Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
hai ca am sosit in bucuresti, hai cu berea si micul =D ( dam spargere la mici )

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
sekre
Veteran Crims

Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
vezi ca miercuri se intruneste o parte din romanian alianss la...ai ghicit!..."Garaje" unde e plescoiu' in floare

_______________________________________
Vagabond de baza in R.A.

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
miercuri mai pe seara ...  sau noaptea la lumina lunii

_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
ioioio
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
saptamana viitoare avetzi vrun plan ceva ?
ca asta sunt ocupat


_______________________________________
...inca cinci minute...

pus acum 20 ani
   
sekre
Veteran Crims

Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
mai vedem pana atunci

_______________________________________
Vagabond de baza in R.A.

pus acum 20 ani
   
sekre
Veteran Crims

Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
pune patrauleo ora acolosha,sa se stie......20.30

_______________________________________
Vagabond de baza in R.A.

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
deci azi la ora 20.30

_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
a fost si asta

_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
Patraulea
Administrator

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
He he... a mai fost si un scaun...ca nu mai e! S-a rupt sub tine!

_______________________________________
Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance

pus acum 20 ani
   
pumytza
Spargator

Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
da spuneti si voi data viitoare cand va intalniti exact locul k dr taberei e mare....... si vroiam sa vin si eu ) =D

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
hai cu urmatoarea

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
pumytza , data viitoare ma ofer sa te iau cu masina , te duc direct la sursa mafiota =D , ca sa fim siguri ca nu ratezi

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
cristyrazvan
Consigliere

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 287
mah da pe mine nu ma keama nimeni? k vreau si io bere si mici
sau facem un gratar cu polonezi?


pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
bah y0 am fost cel mai baftos de fiecare data sa mor y0...penultima data vatso tirat parshiveste....prima data am fost la mare....iar acum tot pe drumu de mare...pe la drajna cred ca eram la ora aia)) haideti drq sper sa va prind si y0 o data

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
pumytza
Spargator

Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73
bine padas.... da sa fie mai curand cel mai devreme sambata care vine ... nu poimaine .. =D k ma duc la mare.. si apoi stau 2 sapt in buc si plek la munte ... incep si meciurile in divizia a.... deci sambata viitoare poate va intalniti si voi .. sa va vad si eu .... la fata... binenteles k o sa fiu singura fata da c'est la vie... =D =D =D =D

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318

adeva a scris:

Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim



sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire


_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231

kMircea a scris:


adeva a scris:

Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim



sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire


Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi.


pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
asa e berea e naspa ... nici eu nu beau bere

_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231

kMircea a scris:

asa e berea e naspa ... nici eu nu beau bere


Eram sigur, pe tarla poate o saniuta te atrage mai mult.


pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
lui mama ta ii place pe saniuta ????


sa stiu daca ma atrage


_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231

kMircea a scris:

lui mama ta ii place pe saniuta ????


sa stiu daca ma atrage


Mda, locul in care oricarui intelectual citit, asa cum ii place lui mircica sa se considere, ii place sa duca o discutie, la mame)

p.s. Scuza-ma daca am pus prea multe virgule si nu intelegi din prima, mircica.


pus acum 20 ani
   
GodfatherNaie
Vagabond

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
As cam vrea si eu sa vin, iar daca are cineva cum sa ma indrume si unde... Eram acolo deja :-)

_______________________________________
Romani pentru romani, moarte tradatorilor !!!
Get High and get me Higher !!!

pus acum 20 ani
   
twaste
P.I.M.P.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 152
Veneam si eu daca aveam cum sa ajung acasa ((((((((((((((

_______________________________________
Sk8 till you get hurt then get up and doit again

pus acum 20 ani
   
sekre
Veteran Crims

Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96

adeva a scris:


kMircea a scris:


adeva a scris:

Pana la urma cum ramane? Ceva in weekend? Cei care ati mai fost spuneti cum si unde ne intalnim



sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire


Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi.


pe tine,strutzo-camila ce esti, nu te-a invitat nimeni :P:P...du-te la capsuni,rafinatule...rafinato... naibu stie ce esti


_______________________________________
Vagabond de baza in R.A.

pus acum 20 ani
   
Patraulea
Administrator

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
Eh, uite asa reusim sa devenim antipatici....asta e!

_______________________________________
Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance

pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231

sekre a scris:


adeva a scris:


kMircea a scris:




sa-mi lasi numarul si iti spun eu de urmatoarea intalnire


Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi.


pe tine,strutzo-camila ce esti, nu te-a invitat nimeni :P:P...du-te la capsuni,rafinatule...rafinato... naibu stie ce esti


Cred ca trebuie sa repet, postarile de bagat in seama se fac doar joia, azi e sambata deja Te astept joia viitoare.


pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
a fost bine si aseara pe tarla ...


acum sunt in prin tara ... sa invat regionalisme noi ... sunt in fieni


_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
Pfffff astia 2 zici ca`s y0 cu gheoghe acu ceva timp bwahah )) decat o bere mai bine o shurubelnitsa)

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587

Patraulea a scris:


LeentehAalexx a scris:

Eu sunt din Pitesti, nu prea am cum sa vin... dar sunt si eu curios ceva:

De ce beti numai bere?
Asa reiese din poze ...

Si in cluburi/discoteci nu faceti reuniuni?


In compania carnatului de Plescoi si a micului...nimic nu e mai bun ca berea!!!




sry aici te contrazic: nimica nu se compara cu o cola (si e si mai periculoasa decat berea, stii ce dependenta iti provoaca a naibii?? )


)


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587

adeva a scris:


sekre a scris:


adeva a scris:



Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi.


pe tine,strutzo-camila ce esti, nu te-a invitat nimeni :P:P...du-te la capsuni,rafinatule...rafinato... naibu stie ce esti


Cred ca trebuie sa repet, postarile de bagat in seama se fac doar joia, azi e sambata deja Te astept joia viitoare.




vad ca vad ca va certati tot timpu me toate topicurile.... sunteti absolut incredibili... mey daca nu puneti de o bataie live nu rezolvati nimik ) (p.s. vreau si eu la meci)


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
"Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi." ehe ... nu ne ai jignit , stai linistit, doar te ai facut de ras =D

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
adeva
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 231

PaDaS a scris:

"Nu cred ca se poate. Am placeri mai rafinate decat o bere pe tarlaua de cartofi." ehe ... nu ne ai jignit , stai linistit, doar te ai facut de ras =D


Esti al 3-lea care se baga neintrebat) Ce pot sa zic? lol, vb joi


pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
deja s`au facut gajtile )) asteptam cafteli alte astea
Ma ofer organizator.....pariurile la mine da?
Tanita lasa drq cola ....nu face bine la copii de varsta ta


_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
Terente
Veteran crims-retired

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
#

_______________________________________
Nu aveti nici o semnatura salvata.

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la