TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: oana89 pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 46 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 1
27.7KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 2
24.5KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 3
23.5KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 4
23.2KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 5
28.2KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 6
29.1KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 7
22.3KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 8
23.4KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 9
21.5KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
poza 10
26.3KB
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Patraulea
Administrator
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
|
|
Hehe...bun asa! Pacat ca n-am surprins momentul in care s-a rupt scaunul sub Mircea   
_______________________________________ Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
poate il are el pe film ))))))))))).
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sekre
Veteran Crims
 Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
|
|
astea ie toate pozele?...subsire!
_______________________________________ Vagabond de baza in R.A.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
Rapidu`
18.1KB
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
restu `
20.2KB
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
cu burta plina ...
19.7KB
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
si restu` strategilor ... la discutie in gang ...
21.3KB
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
fratilor... dapai eu cred ca sunt cea mai mica (ca varsta) din tot the crimsu )
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kMircea
Padrino
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
|
|
si scrii cel mai mult 
_______________________________________ Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ioioio
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
tanita sunt si eu curios..cam ce varsta ai de tot bati toba ca esti a mai mica dintre toti ?
_______________________________________ ...inca cinci minute...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
e mica mah iti spun y0 ) trust me .....PADAS ai camasa ca a mea frate ) ...sau invers )
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ioioio
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
eu is omu care tre sa stiu exact asha ca intrebrea ramane
_______________________________________ ...inca cinci minute...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Saprofilu
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
|
|
hai tanita ca te-au sapat baietii... :P hai ca suntem toti curiosi ... we wait your answer !!!

_______________________________________ Loooose your selF
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Cristy30
Mafiot
 Din: Constanta
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 233
|
|
si raspunsul se lasa indelung asteptat.....cred k e timida(da...da...sigur)  
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sallieri21
Spargator
 Din: Constanta-Mafia Armaneasca
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 80
|
|
sau poate ca doarme la ora asta 
_______________________________________ Viatza iese din pi*da, da se duce pe p*la !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
-wZw- virus
P.I.M.P.
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 188
|
|
da poate nu doarme si totusi e timida ) ( noua ne plac fetele timide nu cele adormite ) )
3.8KB
_______________________________________ Lasa-te in voia lor ...toate merg din rau in si mai rau ! ...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Saprofilu
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
|
|
hai tanita curaj..suntem toti alaturi de tine..sau macar am vrea 
_______________________________________ Loooose your selF
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
pt o bere va zic y0 )
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
da kiar... nici io nu am kopii aksa... lllloooollll )
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Saprofilu
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
|
|
andreixxx...alege de aici si toarn-o pe tanita 
38.3KB
_______________________________________ Loooose your selF
|
|
| pus acum 20 ani |
|
zapbarbarul
Padrino
 Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
|
|
tanita...sunt mai mic decat tine :P
_______________________________________ Once a dreamer, always a dreamer !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
zapbarbarul
Padrino
 Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
|
|
asha ca :-$ 
_______________________________________ Once a dreamer, always a dreamer !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
zapbarbarul
Padrino
 Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
|
|
da` nu merg emoatele de la yahoo ? 
_______________________________________ Once a dreamer, always a dreamer !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
nu zau zap ) zi anu si luna (poti sa mi-o spui si pe mess daca ti-e frik sa o spui pe form )
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
zapbarbarul
Padrino
 Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
|
|
tzi`am zis deja :P oricum nu mi`e frica....da` sa nu zica lumea ca ma laud ca mi`s tanar 
_______________________________________ Once a dreamer, always a dreamer !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
#
_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 20 ani |
|