TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
oana89 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 46 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Albumul de familie / poze de famiglie. a treia intilnire Moderat de FwoRD, Moderator, Tanita, Terente, hallowman, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 1

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

27.7KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 2

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

24.5KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 3

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

23.5KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 4

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

23.2KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 5

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

28.2KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 6

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

29.1KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 7

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

22.3KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 8

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

23.4KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 9

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

21.5KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
poza 10

poze famiglie. treia intilnire poza Mos Craciun Admin

26.3KB


_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
Patraulea
Administrator

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 833
Hehe...bun asa! Pacat ca n-am surprins momentul in care s-a rupt scaunul sub Mircea

_______________________________________
Am fost un simplu vagabond in RomanianAlliance

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
poate il are el pe film ))))))))))).

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
sekre
Veteran Crims

Din: Bucale ...si prin crims city:)
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 96
astea ie toate pozele?...subsire!

_______________________________________
Vagabond de baza in R.A.

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
Rapidu`

poze famiglie. treia intilnire rapidu`

18.1KB


_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
restu `

poze famiglie. treia intilnire restu

20.2KB


_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
cu burta plina ...

poze famiglie. treia intilnire burta plina ...

19.7KB


_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
si restu` strategilor ... la discutie in gang ...

poze famiglie. treia intilnire restu` ... discutie gang ...

21.3KB


_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
fratilor... dapai eu cred ca sunt cea mai mica (ca varsta) din tot the crimsu )

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
si scrii cel mai mult

_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
ioioio
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
tanita sunt si eu curios..cam ce varsta ai de tot bati toba ca esti a mai mica dintre toti ?

_______________________________________
...inca cinci minute...

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
e mica mah iti spun y0) trust me .....PADAS ai camasa ca a mea frate ) ...sau invers)

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
ioioio
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
eu is omu care tre sa stiu exact asha ca intrebrea ramane

_______________________________________
...inca cinci minute...

pus acum 20 ani
   
Saprofilu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
hai tanita ca te-au sapat baietii... :P hai ca suntem toti curiosi ... we wait your answer !!!


_______________________________________
Loooose your selF

pus acum 20 ani
   
Cristy30
Mafiot

Din: Constanta
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 233
si raspunsul se lasa indelung asteptat.....cred k e timida(da...da...sigur)

pus acum 20 ani
   
sallieri21
Spargator

Din: Constanta-Mafia Armaneasca
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 80
sau poate ca doarme la ora asta

_______________________________________
Viatza iese din pi*da, da se duce pe p*la !!!

pus acum 20 ani
   
-wZw- virus
P.I.M.P.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 188
da poate nu doarme si totusi e timida ) ( noua ne plac fetele timide nu cele adormite ) )

poze famiglie. treia intilnire poate doarme totusi timida noua plac fetele timide cele adormite

3.8KB


_______________________________________
Lasa-te in voia lor ...toate merg din rau in si mai rau ! ...

pus acum 20 ani
   
Saprofilu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
hai tanita curaj..suntem toti alaturi de tine..sau macar am vrea

_______________________________________
Loooose your selF

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
pt o bere va zic y0)

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
da kiar... nici io nu am kopii aksa... lllloooollll)

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
Saprofilu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
andreixxx...alege de aici si toarn-o pe tanita

poze famiglie. treia intilnire aici toarn-o tanita

38.3KB


_______________________________________
Loooose your selF

pus acum 20 ani
   
zapbarbarul
Padrino

Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
tanita...sunt mai mic decat tine :P

_______________________________________
Once a dreamer, always a dreamer !!!

pus acum 20 ani
   
zapbarbarul
Padrino

Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
asha ca :-$

_______________________________________
Once a dreamer, always a dreamer !!!

pus acum 20 ani
   
zapbarbarul
Padrino

Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
da` nu merg emoatele de la yahoo ?

_______________________________________
Once a dreamer, always a dreamer !!!

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
nu zau zap ) zi anu si luna (poti sa mi-o spui si pe mess daca ti-e frik sa o spui pe form )

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
zapbarbarul
Padrino

Din: no CRIMS city aka.. PASCANI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 388
tzi`am zis deja :P oricum nu mi`e frica....da` sa nu zica lumea ca ma laud ca mi`s tanar

_______________________________________
Once a dreamer, always a dreamer !!!

pus acum 20 ani
   
Terente
Veteran crims-retired

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
#

_______________________________________
Nu aveti nici o semnatura salvata.

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la