TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura_libero
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
32 - 50 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Intalniri intre banditi / Vine sfarsitul de runda... Ne intalnim la o bere, pe undeva? Moderat de FwoRD, Moderator, Tanita, Terente, hallowman, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mesther
Dictator

Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
A venit si sfarsitul acestei runde.... Runda asta a fost una cu destul de multa raca intre romani, asa ca va propun o intalnire la bere ca sa vedem cu cine ne-am certat si sa ne vedem la fata. Poate daca avem o idee despre cine e in spatele id-ului o sa ne intelegem mai bine, sau poate nu... Oricum invitatia la bere se adreseaza oricui indiferent cat de injurat sau antipatizat e pe thecrims.com
   Intrebarea e adresata in principal celor din Bucuresti, sau celor care sunt sambata seara prin Bucuresti si au chef de o bere. Cei care vreti sa veniti anuntati-va si propuneti niste locatii sa vedem unde mergem... Io v-as propune Pirania din Regie dar daca suntem multi nu prea merge sa stam toti la o masa... Asa ca astept sugesti de locatii mai incapatoare...


_______________________________________
Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...

pus acum 20 ani
   
peleu
P.I.M.P.

Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162
io ash veni......

_______________________________________
Retras!!!

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Deci.... se stie. MIine seara la 8 ne vedem la Garaje. Cei care au mai fost stiu unde e. Pt. ceilalti, e pe valea Oltului, in Dr. Taberei nu unde va gindeati voi . In imediata apropiere de capatul autobuzelor de la Valea Argeshului . Cine tine neaparat sa vina vb pe skype pt mai multe detalii, sau chiar aici.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
Mesther
Dictator

Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530

RobertMS(DaJackal) a scris:

Deci.... se stie. MIine seara la 8 ne vedem la Garaje. Cei care au mai fost stiu unde e. Pt. ceilalti, e pe valea Oltului, in Dr. Taberei nu unde va gindeati voi . In imediata apropiere de capatul autobuzelor de la Valea Argeshului . Cine tine neaparat sa vina vb pe skype pt mai multe detalii, sau chiar aici.


   Asta-i pentru voi cei din Drumu Taberei sau din zona. Dar cum facem sa ne vedem la o bere si astia care stau ceva mai departe de Drumu Taberei... Ma gandeam ceva prin centru sau prin Regie ca daca va propun in Berceni o sa fie o prezenta fenomenala....
Deci astept totusi si niste locatii mai accesibile poate ne vedem maine seara la o bere


_______________________________________
Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
io unu stau in titan :P

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
PaDaS
Mos Craciun Admin

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
Berceni rulz

_______________________________________
Forum RN : http://rn.3xforum.ro/
All I leave behind is the breath of the dying!

pus acum 20 ani
   
peleu
P.I.M.P.

Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162

RobertMS(DaJackal) a scris:

Deci.... se stie. MIine seara la 8 ne vedem la Garaje. Cei care au mai fost stiu unde e. Pt. ceilalti, e pe valea Oltului, in Dr. Taberei nu unde va gindeati voi . In imediata apropiere de capatul autobuzelor de la Valea Argeshului . Cine tine neaparat sa vina vb pe skype pt mai multe detalii, sau chiar aici.


p la capatu lu 90?


_______________________________________
Retras!!!

pus acum 20 ani
   
PiratulXXX
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 361
Uraaaaa!!!! Am fost si eu la intalnirea u "Banditzi" si a fost super.

Am si eu o intrebare? Membrii caror gangur romanesti inafara de RA s-au mai intalnit la o bere??

Eu zik: Ra cel mai tare gang romanesc. RoAlliance lok 1 de doua ori consecutiv....cred  k e de ajuns.
Deci romani in  lok sa muriti de invidie luati exemple.


_______________________________________
[img]http://www.mydesktophelp.com/sig/piratuxxx.png[/img]

pus acum 20 ani
   
flaky
Dreamer 4 life

Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
eu mai fac reuniuni Romanian Dreamers, dar nu la bere, ci la vodka

_______________________________________
TARA ESTE NUMAI UNA

pus acum 20 ani
   
peleu
P.I.M.P.

Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162
pozeleeeeeeeee

_______________________________________
Retras!!!

pus acum 20 ani
   
FaTh3RO
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 44

piratulxxx a scris:

Uraaaaa!!!! Am fost si eu la intalnirea u "Banditzi" si a fost super.

Am si eu o intrebare? Membrii caror gangur romanesti inafara de RA s-au mai intalnit la o bere??

Eu zik: Ra cel mai tare gang romanesc. RoAlliance lok 1 de doua ori consecutiv....cred  k e de ajuns.
Deci romani in  lok sa muriti de invidie luati exemple.


Pai hai sa iti spun cine s-a mai intalnit.....

NATIONAL ROMANIAN GUARD!

Dar la noi ca si la voi....cand intram si scriem re all....te saluta toata lumea....e ca si la voi ...o familie....care jocul asta a fost despartita dar s-a regasit ACASA la sfarsit!

Si am petrecut cu mici si bere!

Deci mai sunt si ganguri care ies la BERE!

Ai si poze!


_______________________________________
..::Acel FaTh3RO este acum HarDila::..

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
E mircea suparat k i-au inchis echipele la HT si a mai pierdut si rapidu` in seara asta  si cred k a uitat de poze.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
shadowx
Padrino

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 322

piratulxxx a scris:

Uraaaaa!!!! Am fost si eu la intalnirea u "Banditzi" si a fost super.

Am si eu o intrebare? Membrii caror gangur romanesti inafara de RA s-au mai intalnit la o bere??

Eu zik: Ra cel mai tare gang romanesc. RoAlliance lok 1 de doua ori consecutiv....cred  k e de ajuns.
Deci romani in  lok sa muriti de invidie luati exemple.

neam intalnit si noi ieri adica duminica
noi fiin (ro fuckers) cel putin  cei patru membri de baza din rofuckers
twaste dr4qul4 bebe003(asta a fost si cu voi si nu ma luat si pe mine) si eu


_______________________________________


pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
puneti si voi cu 1 zi 2 inainte intalnirile...ca vreau sa mai onorez si y0 cu prezentsa ) a trecut ceva timp de la ultima intalnire la care`am fost . ms anticipat id de mes white_proud_and_stupid si tel 0742779787 ( sa nu ma bombardati cu bipuri sau mesaje aiurea ) )

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
peleu
P.I.M.P.

Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162
offtopic...k zice robert de rapid....BAI ESTIK...atzi pierdut q 5-2

_______________________________________
Retras!!!

pus acum 20 ani
   
pumytza
Spargator

Din: undeva prin micul paris
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 73

peleu a scris:

offtopic...k zice robert de rapid....BAI ESTIK...atzi pierdut q 5-2

 

numai comenta de RAPID da????????????????????


pus acum 20 ani
   
LINUXHACK
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
ce sa mai zicem de Steaua ca o pierdut cu Rapid2 (juniorii) >

pus acum 20 ani
   
zuzyk
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
Pozele puse aici au fost mutate la

Adica la Album de familie.


RoAlliance l si ll

vine sfarsitul runda... intalnim bere, undeva? pozele puse aici fost mutate laadica album

23.5KB

Modificat de zuzyk (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
zuzyk
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78

RobertMS(DaJackal) a scris:

E mircea suparat k i-au inchis echipele la HT si a mai pierdut si rapidu` in seara asta  si cred k a uitat de poze.




pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Gata! I-a trecut !

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
Lazio003
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
Ceva frumos

pus acum 20 ani
   
AndrEixXx
Dictator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
vad fetse noi) bagati si voi nickurile acolo ...ca vb aia nu se stie niciodata pe unde ne intalnim))

_______________________________________
High On Life !!!

pus acum 20 ani
   
kMircea
Padrino

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 318
noi de obicei mergem pe tarla 

_______________________________________
Plec la ... BERLINBERLINBERLINBERLIN  INFEBRUARIE2006 ... PLEC ... vin când mă întorc

pus acum 20 ani
   
Motanul
Spargator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
a!

Modificat de Motanul (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la