TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Laura_libero
 | Femeie 24 ani Timis cauta Barbat 32 - 50 ani |
|
Mesther
Dictator
 Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
|
|
A venit si sfarsitul acestei runde.... Runda asta a fost una cu destul de multa raca intre romani, asa ca va propun o intalnire la bere ca sa vedem cu cine ne-am certat si sa ne vedem la fata. Poate daca avem o idee despre cine e in spatele id-ului o sa ne intelegem mai bine, sau poate nu... Oricum invitatia la bere se adreseaza oricui indiferent cat de injurat sau antipatizat e pe thecrims.com Intrebarea e adresata in principal celor din Bucuresti, sau celor care sunt sambata seara prin Bucuresti si au chef de o bere. Cei care vreti sa veniti anuntati-va si propuneti niste locatii sa vedem unde mergem... Io v-as propune Pirania din Regie dar daca suntem multi nu prea merge sa stam toti la o masa... Asa ca astept sugesti de locatii mai incapatoare...
_______________________________________ Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
peleu
P.I.M.P.
 Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162
|
|
io ash veni......
_______________________________________ Retras!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Deci.... se stie. MIine seara la 8 ne vedem la Garaje. Cei care au mai fost stiu unde e. Pt. ceilalti, e pe valea Oltului, in Dr. Taberei nu unde va gindeati voi . In imediata apropiere de capatul autobuzelor de la Valea Argeshului . Cine tine neaparat sa vina vb pe skype pt mai multe detalii, sau chiar aici.
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mesther
Dictator
 Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
|
|
RobertMS(DaJackal) a scris:
Deci.... se stie. MIine seara la 8 ne vedem la Garaje. Cei care au mai fost stiu unde e. Pt. ceilalti, e pe valea Oltului, in Dr. Taberei nu unde va gindeati voi . In imediata apropiere de capatul autobuzelor de la Valea Argeshului . Cine tine neaparat sa vina vb pe skype pt mai multe detalii, sau chiar aici. |
Asta-i pentru voi cei din Drumu Taberei sau din zona. Dar cum facem sa ne vedem la o bere si astia care stau ceva mai departe de Drumu Taberei... Ma gandeam ceva prin centru sau prin Regie ca daca va propun in Berceni o sa fie o prezenta fenomenala.... Deci astept totusi si niste locatii mai accesibile poate ne vedem maine seara la o bere
_______________________________________ Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
io unu stau in titan :P
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PaDaS
Mos Craciun Admin
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 475
|
|
Berceni rulz 
_______________________________________ Forum RN : http://rn.3xforum.ro/ All I leave behind is the breath of the dying!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
peleu
P.I.M.P.
 Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162
|
|
RobertMS(DaJackal) a scris:
Deci.... se stie. MIine seara la 8 ne vedem la Garaje. Cei care au mai fost stiu unde e. Pt. ceilalti, e pe valea Oltului, in Dr. Taberei nu unde va gindeati voi . In imediata apropiere de capatul autobuzelor de la Valea Argeshului . Cine tine neaparat sa vina vb pe skype pt mai multe detalii, sau chiar aici. |
p la capatu lu 90?
_______________________________________ Retras!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
PiratulXXX
Padrino
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 361
|
|
Uraaaaa!!!! Am fost si eu la intalnirea u "Banditzi" si a fost super.
Am si eu o intrebare? Membrii caror gangur romanesti inafara de RA s-au mai intalnit la o bere??
Eu zik: Ra cel mai tare gang romanesc. RoAlliance lok 1 de doua ori consecutiv....cred k e de ajuns. Deci romani in lok sa muriti de invidie luati exemple. 
_______________________________________ [img]http://www.mydesktophelp.com/sig/piratuxxx.png[/img]
|
|
| pus acum 20 ani |
|
flaky
Dreamer 4 life
 Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
|
|
eu mai fac reuniuni Romanian Dreamers, dar nu la bere, ci la vodka 
_______________________________________ TARA ESTE NUMAI UNA
|
|
| pus acum 20 ani |
|
peleu
P.I.M.P.
 Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162
|
|
pozeleeeeeeeee
_______________________________________ Retras!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
FaTh3RO
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 44
|
|
piratulxxx a scris:
Uraaaaa!!!! Am fost si eu la intalnirea u "Banditzi" si a fost super.
Am si eu o intrebare? Membrii caror gangur romanesti inafara de RA s-au mai intalnit la o bere??
Eu zik: Ra cel mai tare gang romanesc. RoAlliance lok 1 de doua ori consecutiv....cred k e de ajuns. Deci romani in lok sa muriti de invidie luati exemple.  |
Pai hai sa iti spun cine s-a mai intalnit.....
NATIONAL ROMANIAN GUARD!
Dar la noi ca si la voi....cand intram si scriem re all....te saluta toata lumea....e ca si la voi ...o familie....care jocul asta a fost despartita dar s-a regasit ACASA la sfarsit!
Si am petrecut cu mici si bere!
Deci mai sunt si ganguri care ies la BERE!
Ai si poze!
_______________________________________ ..::Acel FaTh3RO este acum HarDila::..
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
E mircea suparat k i-au inchis echipele la HT si a mai pierdut si rapidu` in seara asta si cred k a uitat de poze.  
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shadowx
Padrino
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 322
|
|
piratulxxx a scris:
Uraaaaa!!!! Am fost si eu la intalnirea u "Banditzi" si a fost super.
Am si eu o intrebare? Membrii caror gangur romanesti inafara de RA s-au mai intalnit la o bere??
Eu zik: Ra cel mai tare gang romanesc. RoAlliance lok 1 de doua ori consecutiv....cred k e de ajuns. Deci romani in lok sa muriti de invidie luati exemple.  |
neam intalnit si noi ieri adica duminica noi fiin (ro fuckers) cel putin cei patru membri de baza din rofuckers twaste dr4qul4 bebe003(asta a fost si cu voi si nu ma luat si pe mine) si eu
_______________________________________
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
puneti si voi cu 1 zi 2 inainte intalnirile...ca vreau sa mai onorez si y0 cu prezentsa ) a trecut ceva timp de la ultima intalnire la care`am fost . ms anticipat id de mes white_proud_and_stupid si tel 0742779787 ( sa nu ma bombardati cu bipuri sau mesaje aiurea ) )
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
peleu
P.I.M.P.
 Din: ghetouri
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 162
|
|
offtopic...k zice robert de rapid....BAI ESTIK...atzi pierdut q 5-2   
_______________________________________ Retras!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
LINUXHACK
Boboc
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
|
|
ce sa mai zicem de Steaua ca o pierdut cu Rapid2 (juniorii) >
|
|
| pus acum 20 ani |
|
zuzyk
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
Pozele puse aici au fost mutate la
Adica la Album de familie.
RoAlliance l si ll
23.5KB
Modificat de zuzyk (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Gata! I-a trecut !  
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Lazio003
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
AndrEixXx
Dictator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 484
|
|
vad fetse noi ) bagati si voi nickurile acolo ...ca vb aia nu se stie niciodata pe unde ne intalnim ))
_______________________________________ High On Life !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Motanul
Spargator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
a!
Modificat de Motanul (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|