TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
inna_90 Profile
Femeie
23 ani
Vrancea
cauta Barbat
30 - 48 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Ridicati ochii la cer, priviti o stea: ROALLIANCE! / Loc pentru varsat lacrimi, special pentru cei care regreta clasamentul Moderat de FwoRD, Moderator, sensation, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini: 1
nanel
Veteran Crims

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 85
Deci, acesta sa fie locul in care plang de invidie sa-si verse amarul... Merita si ei macar atat.

pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417

nanel a scris:

Crimsti, ce pot spune? Facem si noi ce putem, dar nu cred sa ajungem vreodata la nivelul vostru... Voi cam priviti lumea de sus remarc. Acest Outlow pare a fi un tip care nu poate sa se opreasca din plans. Cred ca a fost singurul roman care a scris cu bucurie pe strada cu 20 de min inainte de sfarsitul rundei ca nu o sa castigam niciodata... Nu-l cunosc dar cred ca in aceste clipe contribuie si el din plin la inundatiile din Bucuresti... e in ultimul stadiu cred eu daca a ajuns sa scrie cu bucurie pe strada ca roalliance nu va castiga niciodata...  despre jigniri? din pacate vor exista intotdeauna si de o parte si de cealalta, imi pare mai mult decat rau ca s-a ajuns la asa ceva. Oricum noi am deschis drumul ca vreti sa recunoasteti sau nu. Acum o sa fie randul vostru, speram sa continuati la fel.


acesta este un post semnat nanel. unul din cele mai tari de pe forum. mai ales ca nanel nu vorbeste, el tace si face...


pus acum 20 ani
   
d3r3glatu4ra
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 28
In direct de la ROMANIAN ALLIACE pt. SILENT ASSASINS:FAPTELE CONTEAZA , vorbele nu ne intereseaza .... !!!!

pus acum 20 ani
   
wwwarangelll
Vagabond

Din: W.A.S.P.
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
cel mai rau imi pare pt w.a.s.p. pe noi nu ne intereseaza topul..dar...merita sa fim in top 10 pt k..parerea mea...noi am reaprins flakra in gangurile romanesti!!! dar ata ete... pregatzitzi-va pt runda viitoare... W.A.S.P. vrea razbunare pe polonii din top!!! Si mai vrea si locul 1... FELICITARI TANITA PT CE AI FACUT PT TOTI GANGSTERII ROMANI...SI REGRET F. MULT K A TREBUIT SA PLEC SI NU AM APUCAT SA INTRU IN GANG...
BV RD, RA, TRAIASCA WASP!!!We Are Sexy Players


_______________________________________
We Are Smart & Perfect

pus acum 20 ani
   
traianbasesku
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 26
Cred ca acest topic ar merita numele de <LOC DE DAT CU CAPUL DE PERETZI>
PS CRIMSTI,OUTLAW &CO ASTEPTATZI INVITATIE SPECIALA DE LA COTROCENI SA VA POSTATZI SUPARAREA? SI SA IZBITZI CU ALE VOASTRE MECLE TOTZI PERETZII SI STALPII


_______________________________________
Ies cantand din inchisori,invingator ,acoperit de aurori

pus acum 20 ani
   
R0MaNu
Vagabond

Din: Alaska
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 23


_______________________________________
No Justice, No Peace, No Mercy !

pus acum 20 ani
   
R0MaNu
Vagabond

Din: Alaska
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 23


_______________________________________
No Justice, No Peace, No Mercy !

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334

wwwarangelll a scris:

cel mai rau imi pare pt w.a.s.p. pe noi nu ne intereseaza topul..dar...merita sa fim in top 10 pt k..parerea mea...noi am reaprins flakra in gangurile romanesti!!! dar ata ete... pregatzitzi-va pt runda viitoare... W.A.S.P. vrea razbunare pe polonii din top!!! Si mai vrea si locul 1... FELICITARI TANITA PT CE AI FACUT PT TOTI GANGSTERII ROMANI...SI REGRET F. MULT K A TREBUIT SA PLEC SI NU AM APUCAT SA INTRU IN GANG...
BV RD, RA, TRAIASCA WASP!!!We Are Sexy Players

Perfecta dreptate...si nu uitati...runda viitoare....liderul WASP poate sa dea relatie cu pHunKreas fara nici un pic de teama sau de complexare


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
mi-am varsat nervii... glumesc mah k io nu am nimic cu nimeni... felicitari de lucrul in ekipa pe care il faceti... =D

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
bine ca este si o rubrica de genul asta...unde toti invidiosii redusi la minte sa`si spuna vorbele... 0utlaw runda asta ai fost 0...runda viitoare o sa fii -1

_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
jenkski
Dreamer 4 life

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
v-ati gandit vreodata de ce ataca romanii romani? mi-a venit ideea asta acum:

BECAUSE THEY CAN'T SPEEK FOREIGN LANGUAGES !!!

so, in acest case, the only one gang that tu te potzi infiltra in, is a ROMANIAN one


_______________________________________
Scopul meu in viatza este sa vad stelele! Nu sa ma hlizesc la ele!

pus acum 20 ani
   
Terente
Veteran crims-retired

Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
e buna asta.
dar din experienta mea,. romanii stiu, cel putin engleza, in numar mai mare fata de altii.


_______________________________________
Nu aveti nici o semnatura salvata.

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Terente , vezi sa  nu inchizi si topicul asta, k mai avem putin si nu mai avem unde sa scriem .

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
jenkski
Dreamer 4 life

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
buna observatie , nu am postat chestia aia pentru ca imi pare rau ca au gastigat romanii , am postat aici pentru ca e cel mai citit topic :p

bafta all, si in nici un caz nu am facut referire la vreun jucator care stie sa joace (nu neaparat din ra) , pentru ca in ra, toti stiu sa joace si au demonstrat (de doua ori inca)

Modificat de jenkski (acum 20 ani)


_______________________________________
Scopul meu in viatza este sa vad stelele! Nu sa ma hlizesc la ele!

pus acum 20 ani
   
zuzyk
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
  de la noi pentru voi toate salutarile

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
tare zuzyk)

_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
somnuassasin
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
Se pare ca runda asta tot kk de polsck au castigat runda naspa rau baieti, runda care vine toti romanii tre sa fie intrun singur gang optr ca sa ii facem praf

_______________________________________
Sunt calare pe cantar nu se vede cam bagat un gram!!!

pus acum 20 ani
   
Noradon
Vagabond

Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
Toti romanii care nu is tradatori ptr polaci poate vrei sa zici!Dar e greu de aflat aia ptr ca peste noapte tot cate unu se trezeste sa intoarca spatele romanilor!

_______________________________________
Cand te simti mic, nefolositor, deprimat si crezi ca nu esti bun de nimic, gandeste-te ca cel putin odata in viata ta ai fost cel mai rapid si
mai de succes din grupul tau: atunci cand erai spermatozoid!!!

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Sa mor daca am inteles ceva din ultimele doua posturi

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la