TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
|
nanel
Veteran Crims
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 85
|
|
Deci, acesta sa fie locul in care plang de invidie sa-si verse amarul... Merita si ei macar atat.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
tanaru
Administrator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
|
|
nanel a scris:
Crimsti, ce pot spune? Facem si noi ce putem, dar nu cred sa ajungem vreodata la nivelul vostru... Voi cam priviti lumea de sus remarc. Acest Outlow pare a fi un tip care nu poate sa se opreasca din plans. Cred ca a fost singurul roman care a scris cu bucurie pe strada cu 20 de min inainte de sfarsitul rundei ca nu o sa castigam niciodata... Nu-l cunosc dar cred ca in aceste clipe contribuie si el din plin la inundatiile din Bucuresti... e in ultimul stadiu cred eu daca a ajuns sa scrie cu bucurie pe strada ca roalliance nu va castiga niciodata... despre jigniri? din pacate vor exista intotdeauna si de o parte si de cealalta, imi pare mai mult decat rau ca s-a ajuns la asa ceva. Oricum noi am deschis drumul ca vreti sa recunoasteti sau nu. Acum o sa fie randul vostru, speram sa continuati la fel. |
acesta este un post semnat nanel. unul din cele mai tari de pe forum. mai ales ca nanel nu vorbeste, el tace si face...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
wwwarangelll
Vagabond
Din: W.A.S.P.
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
|
|
cel mai rau imi pare pt w.a.s.p. pe noi nu ne intereseaza topul..dar...merita sa fim in top 10 pt k..parerea mea...noi am reaprins flakra in gangurile romanesti!!! dar ata ete... pregatzitzi-va pt runda viitoare... W.A.S.P. vrea razbunare pe polonii din top!!! Si mai vrea si locul 1... FELICITARI TANITA PT CE AI FACUT PT TOTI GANGSTERII ROMANI...SI REGRET F. MULT K A TREBUIT SA PLEC SI NU AM APUCAT SA INTRU IN GANG... BV RD, RA, TRAIASCA WASP!!! We Are Sexy Players
_______________________________________ We Are Smart & Perfect
|
|
| pus acum 20 ani |
|
traianbasesku
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 26
|
|
Cred ca acest topic ar merita numele de <LOC DE DAT CU CAPUL DE PERETZI> PS CRIMSTI,OUTLAW &CO ASTEPTATZI INVITATIE SPECIALA DE LA COTROCENI SA VA POSTATZI SUPARAREA? SI SA IZBITZI CU ALE VOASTRE MECLE TOTZI PERETZII SI STALPII
_______________________________________ Ies cantand din inchisori,invingator ,acoperit de aurori
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
wwwarangelll a scris:
cel mai rau imi pare pt w.a.s.p. pe noi nu ne intereseaza topul..dar...merita sa fim in top 10 pt k..parerea mea...noi am reaprins flakra in gangurile romanesti!!! dar ata ete... pregatzitzi-va pt runda viitoare... W.A.S.P. vrea razbunare pe polonii din top!!! Si mai vrea si locul 1... FELICITARI TANITA PT CE AI FACUT PT TOTI GANGSTERII ROMANI...SI REGRET F. MULT K A TREBUIT SA PLEC SI NU AM APUCAT SA INTRU IN GANG... BV RD, RA, TRAIASCA WASP!!! We Are Sexy Players |
Perfecta dreptate...si nu uitati...runda viitoare....liderul WASP poate sa dea relatie cu pHunKreas fara nici un pic de teama sau de complexare  
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
bine ca este si o rubrica de genul asta...unde toti invidiosii redusi la minte sa`si spuna vorbele... 0utlaw runda asta ai fost 0...runda viitoare o sa fii -1 
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
jenkski
Dreamer 4 life
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
v-ati gandit vreodata de ce ataca romanii romani? mi-a venit ideea asta acum:
BECAUSE THEY CAN'T SPEEK FOREIGN LANGUAGES !!!
so, in acest case, the only one gang that tu te potzi infiltra in, is a ROMANIAN one 
_______________________________________ Scopul meu in viatza este sa vad stelele! Nu sa ma hlizesc la ele!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Terente
Veteran crims-retired
 Din: Crims City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 323
|
|
e buna asta.  dar din experienta mea,. romanii stiu, cel putin engleza, in numar mai mare fata de altii.

_______________________________________ Nu aveti nici o semnatura salvata.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Terente , vezi sa nu inchizi si topicul asta, k mai avem putin si nu mai avem unde sa scriem .
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
zuzyk
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
de la noi pentru voi toate salutarile
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
tare zuzyk )
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
somnuassasin
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
Se pare ca runda asta tot kk de polsck au castigat runda naspa rau baieti, runda care vine toti romanii tre sa fie intrun singur gang optr ca sa ii facem praf
_______________________________________ Sunt calare pe cantar nu se vede cam bagat un gram!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Noradon
Vagabond
 Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
|
|
Toti romanii care nu is tradatori ptr polaci poate vrei sa zici!Dar e greu de aflat aia ptr ca peste noapte tot cate unu se trezeste sa intoarca spatele romanilor!
_______________________________________ Cand te simti mic, nefolositor, deprimat si crezi ca nu esti bun de nimic, gandeste-te ca cel putin odata in viata ta ai fost cel mai rapid si mai de succes din grupul tau: atunci cand erai spermatozoid!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|