TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ionela24
 | Femeie 24 ani Prahova cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
tanaru
Administrator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
|
|
intelegeti ca ra nu ataca romani. daca ar fi atacat phoenix era la spiral. de mult....
deci: de ce nu facem un singur gang romanesc mare?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
pt ca atunci nu ar mai avea pe cine sa dea vina 
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
Tanaru unii te intzeleg( noi cei din phoenix ) dar mai sunt si gurile rele care va fac "o publicitate" cam nedorita cum intrii pe strada trebuie sa vezi vreo 2 care sa injura RA.....
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
tanaru a scris:
intelegeti ca ra nu ataca romani. daca ar fi atacat phoenix era la spiral. de mult....
deci: de ce nu facem un singur gang romanesc mare?
|
Dece nu va aliatzi cu noi.....asa mai crestem si noi cei din phoenix

_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
tanaru a scris:
intelegeti ca ra nu ataca romani. daca ar fi atacat phoenix era la spiral. de mult....
deci: de ce nu facem un singur gang romanesc mare?
|
Pt ca PHOENIX se pregateste sa va fie dusmani !!!
Dupa ce ii eliminati pe Saints ce mai faceti?Jocul nu o sa mai aiba sare si piper fara un gang rival...nu e asa?...
Sper ca stii de gluma !!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Arci! E posibil sa va fi atacat cineva din RA simbata seara. Nu poti sa controlezi 90 de oameni, mai ales cind nu esti on. Cei mai vechi am fost TOTI intr-un club din Bucuresti la ora aia. Dar un lucru pot sa-ti spun cert : am convenit sa nu-i atacam pe arabi si pe lituanieni.Crezi ca am ataca romani inaintea celorlalti? Tinta noastra sint polonezii, ca intotdeauna.Mai scapa cite unul pe linga, dar cum spuneai si tu, sint victime colaterale. 
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
tanaru
Administrator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
|
|
arcibald: gasca ta este pe trei pentru ca ra nu ataca romani si pentru ca noi am demolat sfintii. (astazi de doua ori de ex).
mi se pare mie sau esti un pic anti-ra? si daca da de ce?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
defconhaya
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 49
|
|
baaaa.. nu mai datzi in romani! datzi si voi in carpi, agatarshi, costoboci, gepizi, gotzi, pecenegi, cumani. lasatzi baa romanii in pace cand datzi neve!
_______________________________________
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
Tanaru putetzi omora orice natzie de om incepand de la arabi si pana la poloni excluzand romani..cu restu putetzi sa le datzi si ....O ZI BUNA
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
tanaru a scris:
arcibald: gasca ta este pe trei pentru ca ra nu ataca romani si pentru ca noi am demolat sfintii. (astazi de doua ori de ex).
mi se pare mie sau esti un pic anti-ra? si daca da de ce?
|
Am un sambure de ura impotriva lui RA de ce sa nu recunosc! Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne scoatem ochii acum pe unde ne vedem! Oricum am refuzat invitatiile voastre de a veni in RA! De ce? 1.Pt. ca ma consider un jucator mediocru 2.Nu am posibilitati de comunicare 3.Daca veneam nu exista Phoenix 4.Si de ce sa fiti voi acolo in frunte?=D =D Phoenix nu are pretentia deocamdata la un loc in top 10 nici macar la finalul acestei runde !Orice s-ar zice si de cine s-ar zice!Inca nu avem jucatori stabili care sa formeze scheletul unei aliante stabile ! O unire cu RA ce ar insemna?Bataie de cap si pt mine si pt voi! Ne-am calca pe bataturi.Si oricum voi stati acolo sus cu cei 16 membri puternici.O unire ar insemna cu gangul celalalt! Si cred ca stii ce inseamna peste 50 de membrii in gang !Asa ca fara suparare Phoenix isi va urma drumul !
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
tanaru
Administrator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
|
|
Arcibald,
sper ca peste 2 runde sa ne regasim din nou aici, pe forum. Si sa spui multumesc RA. Nimic mai mult.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
Tanaru,intr-un fel Arci are un pic de dreptate, se bazeaza pe fortzele lui si incearca sa faca ceva cu Phoenix( fara suparare) O zi buna 
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
m1ha1nho
Padrino
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
|
|
RobertMS(DaJackal) a scris:
Arci! E posibil sa va fi atacat cineva din RA simbata seara. Nu poti sa controlezi 90 de oameni, mai ales cind nu esti on. Cei mai vechi am fost TOTI intr-un club din Bucuresti la ora aia. Dar un lucru pot sa-ti spun cert : am convenit sa nu-i atacam pe arabi si pe lituanieni.Crezi ca am ataca romani inaintea celorlalti? Tinta noastra sint polonezii, ca intotdeauna.Mai scapa cite unul pe linga, dar cum spuneai si tu, sint victime colaterale.  |
dak ati convenit sa nu ii atacati pe arabi si lituanieni...p cwebb si pumass de ce nu ia*ti luat....k sunt preteni vostri..iar discoverbest,kiv also are your friends...sau..erau ..d c nu ia*ti luat la voi in gang?acu cwebb are alt gang..discover...nush p unde*i(poate e chiar la voi > ) :P
_______________________________________ Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom BARÇA, BARÇA, BARÇA.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
hallowman
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 167
|
|
cu pumass cu cweb am si dat spargeri si dam mereu cand au nevoie.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Pumass si Cwebb au fost la noi si au plecat de buna voie. Ori9cum, au intare oricind vor .
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
Au ei ceva mai special ....dar voi in functzie de ce facetzi recrutarile in RA???? 
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Ne-au ajutat runda trecuta si nu am avut niciodata nici o divergentza cu ei. Acum eti si tu membru RA, asa ca tre sa-ti schimbi pozitia  .
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
RobertMs(DaJackal) a scris:
Ne-au ajutat runda trecuta si nu am avut niciodata nici o divergentza cu ei. Acum eti si tu membru RA, asa ca tre sa-ti schimbi pozitia .
|
Te referi la mine ca sunt membru RA(hehe ce nu as da eu sa fiu membru RA ) sau te referi la cei doi de mai sus!!!!
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
La tine . Dar se pare k esti tot in devenire, k tot n-am reusit sa comunic cu tine.
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
Sorry mici probleme tehnice o zi buna
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
sorry 
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
tanaru a scris:
arcibald: gasca ta este pe trei pentru ca ra nu ataca romani....
|
Cred ca te-ai precipitat nitzel ! ai vrut sa zici ca RA a initiat un GA aseara pe Phoenix in deplina cunostinta de cauza....chiar daca unii membrii din RA s-au dus in WASP. Aceiasi Marie dar cu alta palarie !!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
este al 3-lea post ...nu le vad pe cele 2 dinainte!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Cel mai bun loc al lui PHOENIX in conditiile actuale !!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Cel mai bun loc al lui PHOENIX in conditiile actuale !!!
4.4KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Razvy
Spargator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69
|
|
Arci ,,nu ma primesti si pe mine?
_______________________________________ 13. mecz.pl- Membri: 37 Respect Total: 119702
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Deocamdata PHOENIX este dizolvat.Va renaste ca intotdeauna.Sa vedem ce o mai fi!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Razvy
Spargator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69
|
|
hmm..parca il vazusem..era pe 6..
_______________________________________ 13. mecz.pl- Membri: 37 Respect Total: 119702
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
Phoenix va revenii 
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Phoenix este iar in top!!!=D
4.1KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Razvy
Spargator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69
|
|
arci ..deci? ma iei si pe moa in phoenix?
_______________________________________ 13. mecz.pl- Membri: 37 Respect Total: 119702
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Zetopt-Ro
Vagabond
 Din: Oradea
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 23
|
|
Ai fost atacat! (Ziua 63 22:18) Ai fost atacat de gangul Saints - Gang Bang one more time , esti mort! muje saints 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
Se mai intampla si de alea :P  
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
taL1b4nu
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
|
|
nice 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Cind vreti razbunare vorbiti cu baietii si dati-le la cap, cum ati mai facut .
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Noul nume a lui PHOENIX este:
LEX TALLIONS-eye for an eye
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
De ce oare romanii sa tradeze gangurile romanesti iar noi sa nu dam in alte ganguri!!!Noua ni se cere sa fim patrioti !!!!M-am saturat sa tot fiu patriot si sa luam GA-uri de aceea vom aplica Legea Talionului:
OCHI PENTRU OCHI SI DINTE PENTRU DINTE !!!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
gg arci... fiti rai... muscati din ei...  
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Adytzu
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
Eu musc din totzi si din toate , 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
WarriorPrinces
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 47
|
|
tineti`o tot asa... ...
_______________________________________ You can kill a man but you can`t kill his honore.....so fuck off!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Da mai Magikal,lasa ca numai atacam noi romani dar voi sa atacati.Noi nu putem sa dam in altii!Voi puteti !Voi puteti sa atacati membrii gangului nostru!Noi nu putem! Nu ti se pare nitel ciudat?
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Magikal
Consigliere
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 261
|
|
Atunci nu mai ziceti ca nu atacati romani.Si ca o chestie informativa eu nu am atacat niciodata romani.Insa runda viiitoare nu o sa mai tin cont de asta.Nu mam suparat ca m-ati atacat....insa vreau sa stiu de ce.Nu v-am facut nimik.
_______________________________________ De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RXqu33n
Mafiot
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 218
|
|
arcibald, t anunt k media nivelelor d la noi este mult mai mica dkt media nivelelor d la voi...deci e absurd sa zici k cineva d la noi a atacat p cineva d la voi. asteptam raspuns...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
VALy14
Boboc
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
|
|
Vreau si eu sa intru la voi in gang pls
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Nu pot sa va raspund decat prin faptul ca acum ma retrag din functia de lider al gangului!!! Daca s-a dat GA pe voi imi cer scuze oficial! Poate ca a fost un blind sau poate ca nu!Nu veti avea de unde sa stiti!oricum din gang s-au dat multe GA-uri blind!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RXqu33n
Mafiot
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 218
|
|
atunci makr nu va mai laudati k nu dati ga p romani
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Magikal
Consigliere
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 261
|
|
Arcibald a scris:
Nu pot sa va raspund decat prin faptul ca acum ma retrag din functia de lider al gangului!!! Daca s-a dat GA pe voi imi cer scuze oficial! Poate ca a fost un blind sau poate ca nu!Nu veti avea de unde sa stiti!oricum din gang s-au dat multe GA-uri blind! |
dar dc te retragi ???
_______________________________________ De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Pentru ca toate au un sfarsit !!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Magikal
Consigliere
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 261
|
|
dap cred ca si mie mi se apropie nu mai suport atata parsivenie si tradare.....in fiecare zi ga .....parca joc degeaba
_______________________________________ De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Gammu
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 10
|
|
Cum fac sa intru si eu in gang??
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Animal0
Gangster
 Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
|
|
ha ce fain eram in phoenix cind arcibald a pus prima data acest nume nici nam crezut ca o sa tina asa mult felicitari si ms ca ma ti si pe mine in gang  
_______________________________________ I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Arci, adauga-ma pe skype , robertms_bd. Poate facem o fuziune de final.
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sh0b0lanu
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Incep prin a-mi manifesta bucuria primului post pe forumul romanesc ... si de ce nu prin a fi alaturi de cel mai tare gang romanesc al recent incheiatei runda. Multumiri pentru Arcibald care a dat dovada mai inainte de a fi un bun jucator Crims ca este un aliat de nadejdie al Romanian Alliance si creatorul Rise of Phoenix! Multe multumiri si felicitari pt binemeritatul loc 1 in topul romanilor ramas fara tradatori!
_______________________________________ always RA member!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Adytzu
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
Multzumim tuturor care au fost cu noi si alaturi de noi..
Multzumim Arcibald, 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
AAAAAAAAA DA! Cica ar trebuie sa postez si eu aici!Chiar ca nu stiu ce! Poate aceasta imagine sa faca mai mult decat cuvintele !!! Multumiri celor care in final au fost alaturi de mine!!!!
3.9KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
S-a incheiat o runda!Vom incepe alta!Poate ca vom scapa de banuri pana la sfarsit!(sau in sfarsit?!:rolleyes Poate ca va fi mai rea...sau poate ca mai buna!Dar Phoenix a demonstrat ca este o echipa unita! Multumiri Adytzu,Anamariap,Alinutza,Batuhan...etc nici nu mai stiu! Multumiri la toti membrii Phoenix!!! Multumiri la toti membrii RD care de data asta au fost cu noi!!! Multumim Solidaritatea! Multumim Innovative!!!! Multumim NRG!!!! Datorita voua suntem ceea ce suntem!!! Adica ROMANI!!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Aoleu am uitat de NuStiuJuca !!!! Asta ma omoara!!!
FELICITARI NuStiuJuca care pana la urma nu iti meriti nick-ul!!! Stii sa joci mai bine decat multi!!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Cat mai trebuie sa scriu pana apare postul??? Ops!Era sa zic ceva de admini!!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Era sa uit si de usvampire poe care il iert si de luni incolo poate sa joace alaturi de noi!!!Daca mai doreste normal!!!Si la prima greseala...
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
anamariap
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
|
|
nu glumesc... unde e pagina noua? 
_______________________________________ Sayonara, Hotaru-chan 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Am uitat de WASP si de oamenii sai care m-au ajutat!!! Zeitzaa,DaGOD,AlaMicul...etc se stiu ei!!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
buna seara si bine v-am gasit dragi mei vin de la o inmormantare de lesbiene unde mai devreme m-am incins la bere stiu eu ca vi-a fost dor de mine desi runda asta am fost nul :- <
25KB
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
atat zic felicitari ARCIBALD
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
> < j`ai t`aime
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
Jocul va reincepe peste: 2 zi(le), 21 ore :->
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Animal0
Gangster
 Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
|
|
ce o sa facem noi dependenti de crims 2 zile pfoai greu or trece
_______________________________________ I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where
|
|
| pus acum 20 ani |
|
FwoRD
Administrator
 Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
|
|
pai..In primul rand.. FELICITARI ARCIBALD pentru binemeritatul loc in topul romanesc.. Felicitari again pentru locul ocupat cu gangul..multumiri pentru faptul ca ai primit dreamerii in phoenix.. multumim pentru ajutorul acordat de-a lungul rundei.. .. si .. tine-o tot asa omule !! BRAVO !!! 
_______________________________________ Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
asa ma laudatil toti pe gypsi >:P
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Afroditu
alCOOList
 Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
|
|
Felicitari Arcibald pentru locul intai pe tara....felicitari pentru ca ai tinut in frau un gang important de la inceput pana la sfarsit,cu suisuri si coborasuri....O noua runda ne asteapta,poate cea mai trista runda,deoarece multi dintre veteranii crims nu vor mai juca... 
_______________________________________ 8===============|) |_________. .__________| 20 cm record
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Bine Arciiiii !!!!    Si respect pt gestul surprinzator , dar mai ales nobil si plin de caracter. Bafta in continuare !
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
care gest :-S ce am pierdut iar 
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
:-< tot cel mai amarat :-<
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
myth
Vagabond
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
Arci , ar trebui sa pui din nou pozele cu cei care au terminat in phoenix , pt ca merita cu toti acest lucru , sa ii vada lumea si sa isi de-a seama ca am fost cel mai constant gang runda asta si cel care a terminat cel mai sus din gangurile romanesti ( chiar daca au fost si alte ganguri care ni s-au afiliat ) totusi , brandul Phoenix e acolo sus unde trebuie sa fie  Felicitari tuturor, a fost o runda frumoasa , mie unu mi-a placut si la mai mare Phoenix si Hai Romania /myThBust3R
Modificat de myth (acum 20 ani)
_______________________________________ !~!Phoenix team is the best ,and i am proud to be part of this team !~! P.S.: Daca prinde-ti un brazilian cu numele de Mythbuster omorati-l in mm de prost ca mi-a furat numele ! pls
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Noradon
Vagabond
 Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
|
|
Felicitari toturor din Phoenix, a fost o placere sa joc alaturi de voi, sa ne vedem in noua runda in acelas format, adica: oamenii de incredere!
_______________________________________ Cand te simti mic, nefolositor, deprimat si crezi ca nu esti bun de nimic, gandeste-te ca cel putin odata in viata ta ai fost cel mai rapid si mai de succes din grupul tau: atunci cand erai spermatozoid!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Imi pare rau Myth dar nu am reusit sa fac screenshoot ! Mea Culpa! Am fost asaltat in ultima ora de joc de numai stiam unde sa ma impart! Cei pe care i-am omis sper sa nu se supere! Si am uitat sa mentionez totusi numele castigatorului adevarat al acestei runde,cel care merita toate laudele si care are respectul meu si il consider un adevarat PROFESIONIST : Domnisoarelor,Doamnelor si Domnilor aplaudati-l va rog pe:
NANEL !!!!
  
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
LunaPlina
Consigliere
 Din: In Visele Tale
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 288
|
|
Felicitari Arci si iti multumesc ca ai avut grija si de Dreamerii mei dupa ceea ce au facut adminii crims, dar ai demonstrat ca noi romanii suntem cei mai buni si putem fi uniti cu toate piedicile care ni s-au pus. Inca o data FELICITARI!!!!!!!! 
_______________________________________ Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi Ci sunt cum sunt cand ma visezi Deci dormi mai mult sa ma visezi Sa vezi cum sunt cand nu ma vezi
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
:-< mdea
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Animal0
Gangster
 Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
|
|
Phoenix  mi am si scris pe avatar phoenix numa sa inceapa runda sa fiu iara parte din acest gang tapan 
_______________________________________ I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sh0b0lanu
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
|
|
Revin in forta tura viitoare > 
_______________________________________ always RA member!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bobbyk98
Bobobc
 Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
|
|
tooot ashaa...  
_______________________________________ **~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**
|
|
| pus acum 20 ani |
|
flaky
Dreamer 4 life
 Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
|
|
un lucru bun: incep sa se formeze aliantele: RomanianAlliance- Phoenix- RomanianDreamers= lumea buna din crims 
_______________________________________ TARA ESTE NUMAI UNA
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
nanel
Veteran Crims
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 85
|
|
Arci, am impresia ca vrei sa scapi de felicitari... Sunt flatat de opinia ta, dar castigatorul esti tu! Asa ca suporta in continuare...=D=D=D
|
|
| pus acum 20 ani |
|