TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ionela24
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 47 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Subiecte vechi / PHOENIX - unul din cele mai bune ganguri romanesti Moderat de FwoRD, Moderator, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
intelegeti ca ra nu ataca romani. daca ar fi atacat phoenix era la spiral. de mult....

deci: de ce nu facem un singur gang romanesc mare?


pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
pt ca atunci nu ar mai avea pe cine sa dea vina

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
Tanaru unii te intzeleg( noi cei din phoenix ) dar mai sunt si gurile rele care va fac "o publicitate" cam nedorita   cum intrii pe strada trebuie sa vezi vreo 2 care sa injura RA.....

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153

tanaru a scris:

intelegeti ca ra nu ataca romani. daca ar fi atacat phoenix era la spiral. de mult....

deci: de ce nu facem un singur gang romanesc mare?




Dece nu va aliatzi cu noi.....asa mai crestem si noi cei din phoenix


_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183

tanaru a scris:


intelegeti ca ra nu ataca romani. daca ar fi atacat phoenix era la spiral. de mult....

deci: de ce nu facem un singur gang romanesc mare?



Pt ca PHOENIX se pregateste sa va fie dusmani !!!

Dupa ce ii eliminati pe Saints ce mai faceti?Jocul nu o sa mai aiba sare si piper fara un gang rival...nu e asa?...

Sper ca stii de gluma !!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Arci! E posibil sa va fi atacat cineva din RA simbata seara. Nu poti sa controlezi 90 de oameni, mai ales cind nu esti on. Cei mai vechi am fost TOTI intr-un club din Bucuresti la ora aia. Dar un lucru pot sa-ti spun cert : am convenit sa nu-i atacam pe arabi si pe lituanieni.Crezi ca am ataca romani inaintea celorlalti? Tinta noastra sint polonezii, ca intotdeauna.Mai scapa cite unul pe linga, dar cum spuneai si tu, sint victime colaterale.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
mastocanu
Vagabond

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
Ce pot sa zic.....Arcibald are tot respectul meu...ce om...ce caracter...mare lider pt. Pheonix..........isi merita locul pe care il are Phoenix....mi as dori si eu sa fiu in gang dar.....asta e.....pentru RA ce pot sa zic....or fi ei pe primul loc dar trisand....Phoenix n a trisat si sunt pe 3....Phoenix and Arcibald are the best of the best..RESPECT!!!aceasta poza e pt RA )))

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti pot are tot respectul meu...ce om...ce lider pt.

31.7KB


_______________________________________
If you want to kill me...you are dreaming...weakup now...o your are stil sleeping )...you want to kill the best die like a rest!!

pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
arcibald: gasca ta este pe trei pentru ca ra nu ataca romani si pentru ca noi am demolat sfintii. (astazi de doua ori de ex).

mi se pare mie sau esti un pic anti-ra? si daca da de ce?


pus acum 20 ani
   
defconhaya
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 49
baaaa.. nu mai datzi in romani! datzi si voi in carpi, agatarshi, costoboci, gepizi, gotzi, pecenegi, cumani. lasatzi baa romanii in pace cand datzi neve!

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
Tanaru putetzi omora orice natzie de om incepand de la arabi si pana la poloni excluzand romani..cu restu putetzi sa le datzi si ....O ZI BUNA

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183

tanaru a scris:


arcibald: gasca ta este pe trei pentru ca ra nu ataca romani si pentru ca noi am demolat sfintii. (astazi de doua ori de ex).

mi se pare mie sau esti un pic anti-ra? si daca da de ce?


Am un sambure de ura impotriva lui RA de ce sa nu recunosc! Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne scoatem ochii acum pe unde ne vedem!
Oricum am refuzat invitatiile voastre de a veni in RA! De ce?
1.Pt. ca ma consider un jucator mediocru
2.Nu am posibilitati de comunicare
3.Daca veneam nu exista Phoenix
4.Si de ce sa fiti voi acolo in frunte?=D=D
Phoenix nu are pretentia deocamdata la un loc in top 10 nici macar la finalul acestei runde !Orice s-ar zice si de cine s-ar zice!Inca nu avem jucatori stabili care sa formeze scheletul unei aliante stabile !
O unire cu RA ce ar insemna?Bataie de cap si pt mine si pt voi!
Ne-am calca pe bataturi.Si oricum voi stati acolo sus cu cei 16 membri puternici.O unire ar insemna cu gangul celalalt! Si cred ca stii ce inseamna peste 50 de membrii in gang !Asa ca fara suparare Phoenix isi va urma drumul !


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
Arcibald,

sper ca peste 2 runde sa ne regasim din nou aici, pe forum. Si sa spui multumesc RA. Nimic mai mult.


pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
Tanaru,intr-un fel Arci are un pic de dreptate, se bazeaza pe fortzele lui si incearca sa faca ceva cu Phoenix( fara suparare) O zi buna

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
m1ha1nho
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376

RobertMS(DaJackal) a scris:

Arci! E posibil sa va fi atacat cineva din RA simbata seara. Nu poti sa controlezi 90 de oameni, mai ales cind nu esti on. Cei mai vechi am fost TOTI intr-un club din Bucuresti la ora aia. Dar un lucru pot sa-ti spun cert : am convenit sa nu-i atacam pe arabi si pe lituanieni.Crezi ca am ataca romani inaintea celorlalti? Tinta noastra sint polonezii, ca intotdeauna.Mai scapa cite unul pe linga, dar cum spuneai si tu, sint victime colaterale.



dak ati convenit sa nu ii atacati pe arabi si lituanieni...p cwebb si pumass de ce nu ia*ti luat....k sunt preteni vostri..iar discoverbest,kiv also are your friends...sau..erau ..d c nu ia*ti luat la voi in gang?acu cwebb are alt gang..discover...nush p unde*i(poate e chiar la voi >) :P


_______________________________________
Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom
BARÇA, BARÇA, BARÇA.

pus acum 20 ani
   
hallowman
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 167
cu pumass cu cweb am si dat spargeri si dam mereu cand au nevoie.

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Pumass si Cwebb au fost la noi si au plecat de buna voie. Ori9cum, au intare oricind vor .

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
Au ei ceva mai special ....dar voi in functzie de ce facetzi recrutarile in RA????

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Ne-au ajutat runda trecuta si nu am avut niciodata nici o divergentza cu ei. Acum eti si tu membru RA, asa ca tre sa-ti schimbi pozitia .

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153

RobertMs(DaJackal) a scris:

Ne-au ajutat runda trecuta si nu am avut niciodata nici o divergentza cu ei. Acum eti si tu membru RA, asa ca tre sa-ti schimbi pozitia .


Te referi la mine ca sunt membru RA(hehe ce nu as da eu sa fiu membru RA) sau te referi la cei doi de mai sus!!!!


_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
La tine . Dar se pare k esti tot in devenire, k tot n-am reusit sa comunic cu tine.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
Sorry mici probleme tehnice o zi buna

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
sorry

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
RA...se stiu ei cine + WASP !!!!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183

tanaru a scris:


arcibald: gasca ta este pe trei pentru ca ra nu ataca romani....


Cred ca te-ai precipitat nitzel !
ai vrut sa zici ca RA a initiat un GA aseara pe Phoenix in deplina cunostinta de cauza....chiar daca unii membrii din RA s-au dus in WASP.
Aceiasi Marie dar cu alta palarie !!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
este al 3-lea post ...nu le vad pe cele 2 dinainte!!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Cel mai bun loc al lui PHOENIX in conditiile actuale !!!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Cel mai bun loc al lui PHOENIX in conditiile actuale !!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti cel mai bun loc lui phoenix conditiile actuale !!!

4.4KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
HoKeY
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 58
cel mai tare gang de romani (care intradevar nu ataca romani)
si pt cei ce vor sa ne distruga


_______________________________________
De ce cadem? Ca sa ne ridicam si mai puternici.

pus acum 20 ani
   
Razvy
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69
Arci ,,nu ma primesti si pe mine?

_______________________________________
13.     mecz.pl-
Membri: 37
Respect Total: 119702

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Deocamdata PHOENIX este dizolvat.Va renaste ca intotdeauna.Sa vedem ce o mai fi!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Razvy
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69
hmm..parca il vazusem..era pe 6..

_______________________________________
13.     mecz.pl-
Membri: 37
Respect Total: 119702

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
Phoenix va revenii

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Phoenix este iar in top!!!=D

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti phoenix este iar top!!!=d

4.1KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Razvy
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 69
arci ..deci? ma iei si pe moa in phoenix?

_______________________________________
13.     mecz.pl-
Membri: 37
Respect Total: 119702

pus acum 20 ani
   
Zetopt-Ro
Vagabond

Din: Oradea
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 23
Ai fost atacat!
(Ziua 63 22:18)
Ai fost atacat de gangul Saints - Gang Bang one more time , esti mort!
muje saints


pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
Se mai intampla si de alea :P


_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
taL1b4nu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
nice

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Cind vreti razbunare vorbiti cu baietii si dati-le la cap, cum ati mai facut .

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183



_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Noul nume a lui PHOENIX este:

       LEX TALLIONS-eye for an eye


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
De ce oare romanii sa tradeze gangurile romanesti iar noi sa nu dam in alte ganguri!!!Noua ni se cere sa fim patrioti !!!!M-am saturat sa tot fiu patriot si sa luam GA-uri de aceea vom aplica Legea Talionului:

OCHI PENTRU OCHI SI DINTE PENTRU DINTE !!!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
gg arci... fiti rai... muscati din ei...

_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
Adytzu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
Eu musc din totzi si din toate ,

pus acum 20 ani
   
WarriorPrinces
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 47
tineti`o tot asa......

_______________________________________
You can kill a man but you can`t kill his honore.....so fuck off!!!

pus acum 20 ani
   
Magikal
Consigliere

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 261

HoKeY a scris:

cel mai tare gang de romani (care intradevar nu ataca romani)
si pt cei ce vor sa ne distruga

esti sigur ca nu ataca romani ????? atunci ce zici de asta
Ai fost atacat!
(Ziua 102 12:22)
Ai fost atacat de gangul ..::FLIGHT OF THE PHOENIX::.., ai pierdut!


_______________________________________
De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Da mai Magikal,lasa ca numai atacam noi romani dar voi sa atacati.Noi nu putem sa dam in altii!Voi puteti !Voi puteti sa atacati membrii gangului nostru!Noi nu putem!
Nu ti se pare nitel ciudat?


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Magikal
Consigliere

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 261
Atunci nu mai ziceti ca nu atacati romani.Si ca o chestie informativa eu nu am atacat niciodata romani.Insa runda viiitoare nu o sa mai tin cont de asta.Nu mam suparat ca m-ati atacat....insa vreau sa stiu de ce.Nu v-am facut nimik.

_______________________________________
De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?

pus acum 20 ani
   
RXqu33n
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 218
arcibald, t anunt k media nivelelor d la noi este mult mai mica dkt media nivelelor d la voi...deci e absurd sa zici k cineva d la noi a atacat p cineva d la voi. asteptam raspuns...

pus acum 20 ani
   
VALy14
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
Vreau si eu sa intru la voi in gang pls

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Nu pot sa va raspund decat prin faptul ca acum ma retrag din functia de lider al gangului!!!
Daca s-a dat GA pe voi imi cer scuze oficial!
Poate ca a fost un blind sau poate ca nu!Nu veti avea de unde sa stiti!oricum din gang s-au dat multe GA-uri blind!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
RXqu33n
Mafiot

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 218
atunci makr nu va mai laudati k nu dati ga p romani

pus acum 20 ani
   
Magikal
Consigliere

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 261

Arcibald a scris:

Nu pot sa va raspund decat prin faptul ca acum ma retrag din functia de lider al gangului!!!
Daca s-a dat GA pe voi imi cer scuze oficial!
Poate ca a fost un blind sau poate ca nu!Nu veti avea de unde sa stiti!oricum din gang s-au dat multe GA-uri blind!

dar dc te retragi ???


_______________________________________
De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Pentru ca toate au un sfarsit !!!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Magikal
Consigliere

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 261
dap cred ca si mie mi se apropie nu mai suport atata parsivenie si tradare.....in fiecare zi ga .....parca joc degeaba

_______________________________________
De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?

pus acum 20 ani
   
Gammu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 10
Cum fac sa intru si eu in gang??

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
ha ce fain eram in phoenix cind arcibald a pus prima data acest nume nici nam crezut ca o sa tina asa mult felicitari si ms ca ma ti si pe mine in gang

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Arci, adauga-ma pe skype , robertms_bd. Poate facem o fuziune de final.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
Arcibald... fara cuvinte ....

In rest, PHOENIX rocks!!!!!!


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Incep prin a-mi manifesta bucuria primului post pe forumul romanesc ... si de ce nu prin a fi alaturi de cel mai tare gang romanesc al recent incheiatei runda. Multumiri pentru Arcibald care a dat dovada mai inainte de a fi un bun jucator Crims ca este un aliat de nadejdie al Romanian Alliance si creatorul Rise of Phoenix! Multe multumiri si felicitari pt binemeritatul loc 1 in topul romanilor ramas fara tradatori!

_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
Adytzu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
Multzumim tuturor care au fost cu noi si alaturi de noi..

Multzumim Arcibald,


pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
AAAAAAAAA
DA!
Cica ar trebuie sa postez si eu aici!Chiar ca nu stiu ce!
Poate aceasta imagine sa faca mai mult decat cuvintele !!!
Multumiri celor care in final au fost alaturi de mine!!!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti trebuie postez aici!chiar stiu ce!poate aceasta

3.9KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
S-a incheiat o runda!Vom incepe alta!Poate ca vom scapa de banuri pana la sfarsit!(sau in sfarsit?!:rolleyes
Poate ca va fi mai rea...sau poate ca mai buna!Dar Phoenix a demonstrat ca este o echipa unita!
Multumiri Adytzu,Anamariap,Alinutza,Batuhan...etc nici nu mai stiu!
Multumiri la toti membrii Phoenix!!!
Multumiri la toti membrii RD care de data asta au fost cu noi!!!
Multumim Solidaritatea!
Multumim Innovative!!!!
Multumim NRG!!!!
Datorita voua suntem ceea ce suntem!!!
Adica ROMANI!!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Aoleu am uitat de NuStiuJuca !!!!
Asta ma omoara!!!

FELICITARI NuStiuJuca care pana la urma nu iti meriti nick-ul!!!
Stii sa joci mai bine decat multi!!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Cat mai trebuie sa scriu pana apare postul???
Ops!Era sa zic ceva de admini!!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Era sa uit si de usvampire poe care il iert si de luni incolo poate sa joace alaturi de noi!!!Daca mai doreste normal!!!Si la prima greseala...

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
vreau pagina noua!!!!

PHOENIX


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16
nu glumesc... unde e pagina noua?

_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16

Arcibald a scris:


Datorita voua suntem ceea ce suntem!!!
Adica ROMANI!!!




Nu suntem chiar toti romani... Sotoss, Fantys, Kingfinity.. We love you guys!!!


Si... Mai sunt o gramada de membri phoenix cu vechime kaka care trebuie sa se revanseze runda viitoare si Sc0rpioKing (sa nu schimbi nickul sa crape Sc0rp0w de ciuda) si linuxhack si... da, vampire, te iert si eu, da sa nu mai faci


Ne revedem luni


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Am uitat de WASP si de oamenii sai care m-au ajutat!!!
Zeitzaa,DaGOD,AlaMicul...etc se stiu ei!!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
buna seara si bine v-am gasit dragi mei vin de la o inmormantare de lesbiene unde mai devreme m-am incins la bere stiu eu ca vi-a fost dor de mine desi runda asta am fost nul :- <

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti buna seara bine v-am gasit dragi mei vin lesbiene

25KB


_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
atat zic felicitari ARCIBALD

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
Arcibald a carait Aoleu am uitat de NuStiuJuca !!!!
Asta ma omoara!!!

FELICITARI NuStiuJuca care pana la urma nu iti meriti nick-ul!!!
Stii sa joci mai bine decat multi!!!

MS ma dar sa dovedit ca nustiujuca again ma vezi in top nu asa ca inca odata ii adevarat chiar nu stiu juca


_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
anamariap
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 16

NuStiuJuca a scris:

Arcibald a carait Aoleu am uitat de NuStiuJuca !!!!
Asta ma omoara!!!

FELICITARI NuStiuJuca care pana la urma nu iti meriti nick-ul!!!
Stii sa joci mai bine decat multi!!!

MS ma dar sa dovedit ca nustiujuca again ma vezi in top nu asa ca inca odata ii adevarat chiar nu stiu juca




Taci! Stii bine ca nu e adevarat - stii sa joci si gata


_______________________________________
Sayonara, Hotaru-chan

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
>< j`ai t`aime

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
Jocul va reincepe peste:
2 zi(le), 21 ore :->


_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
ce o sa facem noi dependenti de crims 2 zile pfoai greu or trece

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
FwoRD
Administrator

Din: Crims city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 647
pai..In primul rand.. FELICITARI ARCIBALD pentru binemeritatul loc in topul romanesc.. Felicitari again pentru locul ocupat cu gangul..multumiri pentru faptul ca ai primit dreamerii in phoenix.. multumim pentru ajutorul acordat de-a lungul rundei.. .. si .. tine-o tot asa omule !! BRAVO !!!

_______________________________________
Travian - Forumul Oficial al Taranilor si Ciobanilor din Romania
Vom fi iara ce n-am fost si mai mult decat atat ! ( FwoRD)

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
asa ma laudatil toti pe gypsi >:P

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Felicitari Arcibald pentru locul intai pe tara....felicitari pentru ca ai tinut in frau un gang important de la inceput pana la sfarsit,cu suisuri si coborasuri....O noua runda ne asteapta,poate cea mai trista runda,deoarece multi dintre veteranii crims nu vor mai juca...

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Bine Arciiiii !!!!
Si respect pt gestul surprinzator , dar mai ales nobil si plin de caracter. Bafta in continuare !


_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
care gest :-S ce am pierdut iar

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
Adytzu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5

NuStiuJuca a scris:

asa ma laudatil toti pe gypsi >:P





Lucian, doar tu sti ca noi te iubim, ce dreaq,,


pus acum 20 ani
   
Adytzu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5

anamariap a scris:


Nu suntem chiar toti romani... Sotoss, Fantys, Kingfinity.. We love you guys!!!


BenitoElCabron,

Ana, nustiu cum ai putut sa-l uitzi pe Amalek ?



pus acum 20 ani
   
nIgErU
Spargator

Din: Galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 52
mwahahaha bvo lumeeeeeee =D

_______________________________________
Aoleu si of of of

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
:-< tot cel mai amarat :-<

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
myth
Vagabond

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
Arci , ar trebui sa pui din nou pozele cu cei care au terminat in phoenix , pt ca merita cu toti acest lucru , sa ii vada lumea si sa isi de-a seama ca am fost cel mai constant gang runda asta si cel care a terminat cel mai sus din gangurile romanesti ( chiar daca au fost si alte ganguri care ni s-au afiliat ) totusi , brandul Phoenix e acolo sus unde trebuie sa fie
Felicitari tuturor, a fost o runda frumoasa , mie unu mi-a placut si la mai mare Phoenix si Hai Romania
/myThBust3R

Modificat de myth (acum 20 ani)


_______________________________________
!~!Phoenix team is the best ,and i am proud to be part of this team !~!
P.S.: Daca prinde-ti un brazilian cu numele de Mythbuster omorati-l in mm de prost ca mi-a furat numele ! pls

pus acum 20 ani
   
Noradon
Vagabond

Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 19
Felicitari toturor din Phoenix, a fost o placere sa joc alaturi de voi, sa ne vedem in noua runda in acelas format, adica: oamenii de incredere!

_______________________________________
Cand te simti mic, nefolositor, deprimat si crezi ca nu esti bun de nimic, gandeste-te ca cel putin odata in viata ta ai fost cel mai rapid si
mai de succes din grupul tau: atunci cand erai spermatozoid!!!

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Imi pare rau Myth dar nu am reusit sa fac screenshoot !
Mea Culpa!
Am fost asaltat in ultima ora de joc de numai stiam unde sa ma impart!
Cei pe care i-am omis sper sa nu se supere!
Si am uitat sa mentionez totusi numele castigatorului adevarat al acestei runde,cel care merita toate laudele si care are respectul meu si il consider un adevarat PROFESIONIST :
Domnisoarelor,Doamnelor si Domnilor aplaudati-l va rog pe:

NANEL !!!!



_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
LunaPlina
Consigliere

Din: In Visele Tale
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 288
Felicitari Arci si iti multumesc ca ai avut grija si de Dreamerii mei dupa ceea ce au facut adminii crims, dar ai demonstrat ca noi romanii suntem cei mai buni si putem fi uniti cu toate piedicile care ni s-au pus. Inca o data FELICITARI!!!!!!!!

_______________________________________
Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi
Ci sunt cum sunt cand ma visezi
Deci dormi mai mult sa ma visezi
Sa vezi cum sunt cand nu ma vezi

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
nanele

_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
:-< mdea

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
Phoenix  mi am si scris pe avatar phoenix numa sa inceapa runda sa fiu iara parte din acest gang tapan

_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
sh0b0lanu
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 192
Revin in forta tura viitoare >

_______________________________________
always RA member!

pus acum 20 ani
   
m1ha1nho
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
good job fellow`s..... ...

_______________________________________
Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom
BARÇA, BARÇA, BARÇA.

pus acum 20 ani
   
bobbyk98
Bobobc

Din: La Mama Dracu
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1069
tooot ashaa...

_______________________________________
**~~ ATENTZIE.. o sa sugetzi p**a, shi pe strada shi pe scena o sa va'nchidem gura, Va uitatzi urat la mine.asta se drogheaza, Unii mai fac gresheli ma Pish pe lumea voastra ~~**

pus acum 20 ani
   
Afroditu
alCOOList

Din: Fututzibekistan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1334
Bobyk cand drq ai ajuns tu dictator...de fapt nu mai ma mira nik...cate nshpe postari pe fiecare topic...
PS:Ferice de natia care o sa'l aiba pe bobyk dictator


_______________________________________
8===============|)
|_________. .__________|
          20 cm record

pus acum 20 ani
   
flaky
Dreamer 4 life

Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
un lucru bun: incep sa se formeze aliantele: RomanianAlliance- Phoenix- RomanianDreamers= lumea buna din crims

_______________________________________
TARA ESTE NUMAI UNA

pus acum 20 ani
   
nanel
Veteran Crims

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 85
Arci, am impresia ca vrei sa scapi de felicitari... Sunt flatat de opinia ta, dar castigatorul esti tu! Asa ca suporta in continuare...=D=D=D

pus acum 20 ani
   
AIinutza
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
Felicitari Arci - meriti   sa fi castigatorul rundei pentru tot ce ai facut in aceasta runda si iti multumesc pentru ca ai avut grija de mine;
Felicitari tuturor membrilor Phoenix - a fost o onoare si o placere sa joc alaturi de voi;
Va multumesc ana, kaka si scorpio pentru sustinerea si ajutorul acordat din ultimele doua runde;
NuStiuJuca bravo si mersi pt ignore 
Si sorry guys ca nu am fost alaturi de voi la final dar...sper sa reusesc sa-mi iau revansa
Si...pe final...nu pot sa nu il felicit si pe Nanel - nu va mai certati mai baieti pentru primul loc - nu vedeti ca sunt mai multe????? aveti loc amandoi


pus acum 20 ani
   
Sc0rpioKing
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
In primul rand..felicitari Arci pt ce ai realizat...pt locul I in topul romanilor...shi pt crearea acestei familii care este PHOENIX-ul.In al doilea rand felicitari celor care au fost sus in top...dar nu s-au bucurat de sf de runda...din diferite motive...Imi pare rau k n-am fost la final alaturi de voi...dar runda viitoare i'm back to kick some polish ass...alaturi de alinutza, ana, kaka, arci, nustiujuca, norad...shi restul

pus acum 20 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la