TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lolo 24 ani
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
25 - 52 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Subiecte vechi / PHOENIX - unul din cele mai bune ganguri romanesti Moderat de FwoRD, Moderator, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Myth am gasit ceva salvat inainte de ultimele 2 refreshuri!
Inca odata MEA CULPA!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
offff iar nu apar postarile !!!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Si inca un post !!!
Poate ar trebui sa bag o poza?


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
scuze !!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti scuze !!!

22.9KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
oare nu era destul de mare poza???

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Pentru toate domnisoare si doamnele din Crims!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti pentru toate domnisoare doamnele din crims!!

30.4KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
Chiar nu se poate asa ceva !!!

In sfarsit au aparut!!!

Modificat de Arcibald (acum 20 ani)


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Animal0
Gangster

Din: Zalau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
no io ma mbagat prea tarziu in phoenix si nu apar nui nk tura viitoare

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti mbagat prea tarziu phoenix apar nui tura viitoare

20.9KB


_______________________________________
I left. I don't know where I am. Do you know where I am? Do you know where you are? Are you lost? Did you find you? I found you. You're there at your computer. But I'm not here. So then I guess I'm over there some where

pus acum 20 ani
   
EvilSheridan
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Si yo sper

_______________________________________
Multi prieteni , putine suflete !!
Multe lacrimi , putine zambete !!
Sunt curios cate trebuie sa trag !!
Cand tovarasii sant primii care-ti dau in cap !!


pus acum 20 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la