TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login

POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil deeazuzu82
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 62 ani
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! / Subiecte vechi / PHOENIX - unul din cele mai bune ganguri romanesti Moderat de FwoRD, Moderator, sh0b0lanu, tanaru
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
GrabIt
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
M-am gandit sa fac un topic si pentru PHOENIX ... Macar asa sa rasplatesc munca lui Arcibald , cel care a creat acest gang si l-a refacut de atatea ori ... Rog pe cei care doresc sa-si expuna parerile despre PHOENIX sa o faca in cadrul acestui topic , intr-un mod civilizat ...

P.S. Mi-ar parea rau sa aflu ca cei care au atacat azi noapte PHOENIXUL au fost cei din Romanian Alliance ... SAI , daca vezi postarea , si nu ati fost voi , da o dezmintire ...

____________________________________________________________________________________

GrabIt a.k.a. AkonRa from Silent Assasins


pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
fiti convinsi ca romanii nu aveau destula forta sa atace phoenixul.

cei care v-au atacat erau saints. sunt sigur.

as vrea sa puneti aici mesajele pe care le-ati primit si (daca era cineva online) cine era treaz la ora aia. asa o sa ne fie mai usor sa aflam impreuna cine a tradat.

felicitari inca o data arcibald.

PS mastocanul mi-a marturisit ca era treaz dar ca era fara din gang. cine este mastocanul, id de skype florinss? il stiti bine?


pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587

NuStiuJuca a scris:

Cinste tie arci si sa-mi bag P..a-n mm de loser lu ala ce o dat ga .poti sa dai si ban si asa nu mai joc



ce ti-am spus eu de poze mey??!!


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
DeZaXaTu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 47
tanaru
Spargator
Respect: 53598
K I L L S: 21 

157 36659 
158 52103

TITUSSILVER
Gangster
Respect: 85529
K I L L S: 16

157 64566 
158 83392

Sigur au fost saints... oamenii din ra au vandut heroina, doar au zis ca nu ataca romani. Sunt oameni de cuvant...

Ba, lasati vrajeala, mai bine spuneti cati ati fost!

Modificat de DeZaXaTu (acum 20 ani)


_______________________________________
uneori e mai bine sa renunti...

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
te iei de saritu levelului??!! doamne ce copil poti fi

asta se face prin colectarea banilor de la tarfe,vindere de droguri etc :P


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Outlaw
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 62
Tanita,te oftici ca nu te-au luat si pe tine? =D

_______________________________________
Nu calcati iarba!!! Fumati-o!!!

pus acum 20 ani
   
DeZaXaTu
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 47
Tanita, stiu, au vandut seminte de floarea soarelui si asa se explica...
Ma lasi?


_______________________________________
uneori e mai bine sa renunti...

pus acum 20 ani
   
m1ha1nho
Padrino

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
mdea...dak pagati toti oameni care nush sa joace..si care sunt mai mult d umplutura ...k activi nu sunt//..jucati la lvl..bagati 35 activi si d incredere din aia 75 cati erati...si s*a rezolvat..in proportie de 80%..da cine sunt eu sa dau sfaturi?

Modificat de m1ha1nho (acum 20 ani)


_______________________________________
Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom
BARÇA, BARÇA, BARÇA.

pus acum 20 ani
   
usvampire
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 44
Eu am fost in phoenix care a fost un gang mistou unde eu am facut la bani cacalau . Phoenix a ajuns pana pe locul 2 deci no comment
Imi pare rau ptr arci.


pus acum 20 ani
   
Sai
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66

GrabIt a scris:

M-am gandit sa fac un topic si pentru PHOENIX ... Macar asa sa rasplatesc munca lui Arcibald , cel care a creat acest gang si l-a refacut de atatea ori ... Rog pe cei care doresc sa-si expuna parerile despre PHOENIX sa o faca in cadrul acestui topic , intr-un mod civilizat ...

P.S. Mi-ar parea rau sa aflu ca cei care au atacat azi noapte PHOENIXUL au fost cei din Romanian Alliance ... SAI , daca vezi postarea , si nu ati fost voi , da o dezmintire ...

____________________________________________________________________________________

GrabIt a.k.a. AkonRa from Silent Assasins



Akon, acum am vazut si postare, si dau dezmintirea pe care mi-o ceri:

Eu, tanaru si nimeni din RA(Alliance) sau RA(Ambulance) nu am atacat Phoenix.
Am vorbit pe mess cu NustiuJuca si cu Arcibald, ei pot sa te lamureasca.


pus acum 20 ani
   
Sai
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66

DeZaXaTu a scris:

Tanita, stiu, au vandut seminte de floarea soarelui si asa se explica...
Ma lasi?


Probabil ca si cresterea mea de pe la 40k la 73k o pui pe seama phoenix.

Na ca azi am cumparat heroina 1 mil ca atat am mai prins si am mai scazut.

Apropo, cresterea mea e facuta pe bani de tarfe. Cand ai sa ajungi la charisma mea, ai sa intelegi de ce.

Am zis.


pus acum 20 ani
   
SphinCS
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
bey... saints au fost clar.... si au fost mai multe atacuri... nu cred ca aveau ra destula forta sa ne rupa ..... ashtia din phoenix aveau numa skilluri, mai putin bani pentru respect..... io vreau sa ne unim sa rupem pe saints ca am pierdut 8000 de skilluri in noaptea aia....

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Oricit ne-am uni nu avem cum sa rupem nici un saints macar. Tot ceea ce putem face e sa le luam fatza in clasament sau daca nu reusim... in p**a.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Bah nustiujuca!!! si mie imi place Emin3m. Dar tu chiar exagerezi cu pozele astea.Macar fa-le si tu mai mici.Pe bune de nu te banez la urmatoarea.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
SphinCS
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
problema e ca nu ne-am unit de la inceput... ca saints au fost nr 1 de la inceput... shi nimeni nu i-a omorat sa ca mai piarda din skilluri....au crescut non stop numa din ga

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Multumesc pt aprecieri dar meritul nu este al meu ci al celor din gang.Lor trebuie sa le multumesc pt ca au fost alaturi de mine .Poate ca jocul viitor va mai fi un PHOENIX mult mai puternic si mai organizat!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Am refacut pentru ultima oara Phoenix...cine a dat GA nu ma intereseaza pur si simplu.Daca au dat romanii cu atat mai rau pentru ei.Asta a fost ultima mea aparitie...intr-un joc care numai draci mi-am facut...pentru ca am vrut sa realizez ceva care altii nu au inteles.Poate ca oi sa ma intorc...nu stiu,lumea e schimbatoare.Pana atunci insa...mai e ceva timp.

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Am refacut pentru ultima oara Phoenix...cine a dat GA nu ma intereseaza pur si simplu.Daca au dat romanii cu atat mai rau pentru ei.Asta a fost ultima mea aparitie...intr-un joc care numai draci mi-am facut...pentru ca am vrut sa realizez ceva care altii nu au inteles.Poate ca oi sa ma intorc...nu stiu,lumea e schimbatoare.Pana atunci insa...mai e ceva timp.

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti refacut pentru ultima oara dat pur dat romanii atat

16.6KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
HoKeY
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 58
arcibald te asteptam inapoi si speram co sa fie cat mai curand (stiu ca multi sunt de aceeasi parere ca si mine)

_______________________________________
De ce cadem? Ca sa ne ridicam si mai puternici.

pus acum 20 ani
   
MCTibi
Vagabond

Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
Sper sa revii cat mai curand.

_______________________________________
True gangsters don't talk about what they do.

pus acum 20 ani
   
WarriorPrinces
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 47
yeee..arcibald a revenit si reface phoenix`ul

_______________________________________
You can kill a man but you can`t kill his honore.....so fuck off!!!

pus acum 20 ani
   
coastavlad
Gangster

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
bafta!!!!

_______________________________________
Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
As fi fost prea las acum la sfarsit de runda sa ma dau batut.Deci...PHOENIX is back !!!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Si cum spuneam....Vointa este principala...Sa vedem cat stam acolo!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti cum este vedem cat stam acolo!!

26.6KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587

Arcibald a scris:

Si cum spuneam....Vointa este principala...Sa vedem cat stam acolo!!



vointa si speranta.... astept rel de la membrii gangului pe care il conduci


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Outlaw
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 62
Tanita,ar trebui sa intrati voi in Pheonix,se vede valoarea gangurilor =D

_______________________________________
Nu calcati iarba!!! Fumati-o!!!

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
outlaw tocmai de aia vreau sa veniti la mine :P k sa creasca val gangului meu :d

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183

tanita a scris:


vointa si speranta.... astept rel de la membrii gangului pe care il conduci



Pardon?


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Tanita incearca imposibilul, adik sa uneasca o mare parte din romani pt locul 1. E greu, mai ales ca vad atacuri luate de ganguri mai bine organizate. Cel mai bine am stat noi , pt k n-am mai mprimit pe nimeni necunoscut sau cu relatii in gang. N-as vrea sa o descurajez pe Tanita , dar cred k asta e solutia pina la final.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
nu facem o unire mica?

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
flaky
Dreamer 4 life

Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
este democratie si fiecare ramane unde vrea, dar e frumos sa fim uniti

_______________________________________
TARA ESTE NUMAI UNA

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587

flaky a scris:

este democratie si fiecare ramane unde vrea, dar e frumos sa fim uniti



macar acuma la sfarsit de runda... sa incercam sa uitam ceea ce s-a intamplat pana acuma


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
Daca e treaba serioasa io ma bag si cred k majoritatea din RA va face la fel.

_______________________________________
If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Vreau sa multzumesc la toti cei care au fost in Phoenix runda asta.Aici o sa vedeti lista cu cei care au avut curajul sa termine alaturi de Phoenix.Le multumesc tuturor si sper ca runda viitoare sa terminam mai bine!!!Bafta la toti!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti vreau multzumesc toti cei care fost phoenix runda

26.7KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
partea a doua

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti partea doua

28.4KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
partea a 3-a

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti partea 3-a

13.6KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
partea a 4-a

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti partea 4-a

24.5KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
partea a 5-a

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti partea 5-a

26.2KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Partea a 6-a

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti partea 6-a

11KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
partea a 7-a

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti partea 7-a

25.9KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Si in sfarsit ultima parte!Multumxt la toti...ne vedem runda urmatoare!!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti sfarsit ultima toti...ne vedem runda

8KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
NicuBistrita
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
(de la LINUXHACK) Super gangu sa ne vedem cu bine in runda viitoare

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
am terminat gata TRADATORU pe 100 ii bine pt un iepuras
100.          NuStiuJuca
Vagabond
Respect: 63313


_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
Mesther
Dictator

Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530

NuStiuJuca a scris:

am terminat gata TRADATORU pe 100 ii bine pt un iepuras
100.          NuStiuJuca
Vagabond
Respect: 63313


  Felicitari NuStiuJuca.


_______________________________________
Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
ms

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
stoc
Vagabond

Din: Iasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 11
Salut....sunt Adytzu78.

Vreau sa-i multzumesc lui Arcibald ca a facut acest gang si ca mi-a dat posibilitatea sa fac parte din el, si nu in ultimul rand multzumesc tuturor camarazilor din acest gang, si sper ca in runda urmatoare sa fim mult mai tari


pus acum 20 ani
   
Sai
Spargator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
Bravo, Phoenix, bravo Arcibald. Putini au meritat respect runda aceasta.
Voi a-ti fost printre ei.

Am zis


pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
MULTUMIM si ms ca ai incredere in noi ms

_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
MCTibi
Vagabond

Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
Felicitari ArciBald! Felicitari Phoenix!!

_______________________________________
True gangsters don't talk about what they do.

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Phoenix si-a demonstrat unitatea pana in ultima secunda de joc.Nu am umblat cu alte usere ca sa le aducem din alte ganguri(se stie la cine ma refer).Oricum am vazut cine sunt prietenii si cine nu!Multumesc inca o data Phoenix!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
M1rceaSUD
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27
felicitari phoenix !!! pacat k nu am terminat alaturi de voi ... poate runda viitoare !!! bravo arci

_______________________________________
sacrificiu...unitate...demnitate... aceste idealuri mai presus de toate

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Propun un avatar pt. Phoenix !!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti propun avatar pt. phoenix

59.4KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Sau altul!Sa ma scuze adminii si moderatorii pt poze asa de mari!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti sau altul!sa scuze adminii poze asa mari!

48.9KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
thegreatesttaran
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
desi saints au castigat runda pt mine personal phoenix e castigatoarea ca mereu au fost acolo sus felicitari arci stii cica langa oameni mari te simti si tu mare eu langa tine m-am simtit un munte

_______________________________________
that's basically what i came to do : upset the balance of everything that's normal

pus acum 20 ani
   
thegreatesttaran
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
ps in joc sunt kaka=D

_______________________________________
that's basically what i came to do : upset the balance of everything that's normal

pus acum 20 ani
   
thegreatesttaran
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
nustiu tot respectul pt locul in top siiii lasa-i pe fiecare sa creada ce vor despre tine si mai mult respect daca esti din petrosani ca si eu tot de acolo sunt

_______________________________________
that's basically what i came to do : upset the balance of everything that's normal

pus acum 20 ani
   
flaky
Dreamer 4 life

Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
bagati pasarea phoenix ca avatar. mi-a placut de gasca voastra ca se tot ridica atunci cand era moarta. numele e sugestiv. respect

_______________________________________
TARA ESTE NUMAI UNA

pus acum 20 ani
   
MCTibi
Vagabond

Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
Phoenix

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti phoenix

1.7KB


_______________________________________
True gangsters don't talk about what they do.

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Asa ceva nu cred ca este sugestiv!Mai caut !

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
LINUXHACK
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
Asta e preferata mea ...
Am pus mai multe la poate va plac

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti asta preferata mea ... pus mai multe poate plac

4.4KB


pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
McTibi sa ma scuzi...nu m-am referit la tine.E misto avatarul pus e tine.Ma refeream la pozele puse de mine.Cred ca pe el o sa il alegem !

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
NuStiuJuca
Mafiot

Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
Vom fi mereu o pasare ce va renaste din propriai cenusa

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti vom mereu pasare renaste din propriai cenusa

9.4KB


_______________________________________
Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine

pus acum 20 ani
   
Sherpele
Boboc

Din: Petrosani
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
...  bafta la toti in continuare  .... si ne vedem runda viitoare...

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti ...  bafta toti .... vedem runda

17KB


_______________________________________
Motherfucker !!!

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
uite un avatar...

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti uite avatar...

4.5KB


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
sau asa ceva

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti sau asa ceva

21.2KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
t3rorist
P.I.M.P.

Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
felicitari arcibald..sper ca si runda viitoare sa existe pheonix..tu esti sufeltu lor..ar fi bine sa ii "tii in viata" si runda urmatoare pe prietenii tai

_______________________________________
i am what i do

pus acum 20 ani
   
gangstasnowman
Dictator

Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620

Arcibald a scris:

sau asa ceva


marpha da e prea luat de la PHOENIX ARIZONA... ar fi mai original sa faca cineva unu...


_______________________________________
take my advice... i don`t use it anyway

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Nu este ,,prea luat`` de la Phoenix Arizona.
Chiar este de la Phoenix Arizona....=D


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
srifbi
Vagabond

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
Salutare..La un moment`dat am facut si eu parte  din Phoenix si a fost totu` ok..Asi fi vrut sa termin si eu alaturi de ei..DAR DIN PACATE EU NU AM MAI JUCAT IN ULTIMILE 2 ZILE..P.S.  Respect For PHOENIX ..Uite si o poza pt Gang..Sper Sa Placa

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti moment`dat facut din phoenix fost totu` ok..asi

3.9KB


_______________________________________
Fiti Visatori In Continuare  Love&Pain

pus acum 20 ani
   
DeeZeeManiaK
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
Salut lume!

Am facut parte din ..::Flight of the Phoenix::.. in ultima parte a rundei.
Dupa parerea mea, s-a vazut ca sunt jucatori care promit mult pentru runda care sta sa inceapa.
Au fost multe atacuri. Cu doua zile inainte de final, Arci se saturase sa mai refaca gangul...bine ca s-a razgandit!
In doua ore reale, gangul a ajuns in top 20, asta demonstreaza uniunea celor care fac parte din Pheonix.
Au mai fost in Pheonix englezi, greci sau alte nationalitati...puternici...dar au preferat sa termine runda in ganguri de aceleasi natii. Ii intelegem.
Ne vedem runda viitoare...pasarea Pheonix-ul isi cumpara motoare cu reactie. 


pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Suntem in top 20 dar deocamdata este prea devreme sa ma pronunt asupra situatiei !!!

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Suntem in top 20 dar deocamdata este prea devreme sa ma pronunt asupra situatiei !!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti suntem top dar deocamdata este prea devreme pronunt

4.2KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Un respect destul de frumos nu?=D

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti respect destul frumos nu?=d

4.6KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
felic mele :P

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
CretuAlexandru
P.I.M.P.

Din: Lugoj langa Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 162
felicitiri gangului PHOENIX.

_______________________________________
cand sa va face o crima voi fi acolo.cand se va face o spargere voi fi acolo.cand politia va prinde infractorii sau criminalii voi lipsi.

pus acum 20 ani
   
Mesther
Dictator

Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530

Arcibald a scris:

Un respect destul de frumos nu?=D


   Felicitari Phoenix dar mai ales Arcibald. Arcibald batrane se vede ca stii cate ceva despre joc. Felicitari si sper sa urcati cat mai sus


_______________________________________
Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
In primul rand arcibal a facut multe pentru phoenix...si acum ce am auzit ma uitmi..RA vor sa ne atace...DECE? nu stim...tot romani suntem si noi!!!!! si nu mi se pare corect ceea ce aud sper sa fie doar un zvon

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
tanaru
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
de ce nu se uneste phoenix cu ra? avem nevoie de toti romanii..

unitate, iata propunerea mea!


pus acum 20 ani
   
SphinCS
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
sunt de acord cu asta.... sa fie un gang shi mai mare roman.... mult mai puternic....
tanaru... dupa ce s-a dizolvat ra din cauza ca luam ga de la gangu de e locu 2.... de ce nu mai acceptzi relatzie??

(da, fac parte din phoenix de la inceputurile lui)

Modificat de SphinCS (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
tanaru crezi ca ar putea exista o aliantza intre noi cei din pheonix si cei din ra? totul e posibil depinde de voi

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
usvampire
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 44
arciblad la lista aia de mai sus sa ma bagi si pe mine . Ra mai bine nu fiecare cu gangul lui . Nu ati vrut sa ma luati in gang runda asta sunteti fara obraz.

pus acum 20 ani
   
usvampire
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 44
Arcibald sper sa ma bagi si pe mine in lista aia ok =D . Tanaru nu ati vrut sa ma bagati . De ce ??? vreau aud un motiv. Phoenix rullz. Ra daca nu v-ati fi folosit de bug-ul ala nu erati primi acuma . Si va las pe voi sa ghiciti cine trebuiau sa fie primii

pus acum 20 ani
   
tr3spass3r
Vagabond

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
Cum fac sa intru si eu in gang la voi fratilor?

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
pana acum 2 zile tanaru vrea o aliantza intre phoenix si ra si acum ne ataca..... asta dovedeste ca ei defapt doreau sa elimine gangul nostu ..... si zvonul ca RA ar vrea sa ne atace sa adeverit azi noapte....din pacate nu ne-au omorat TANARU AMINTESTETZI CA SUNTEM ROMANI

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
pentru ca nu sa dorit aliantza cu RA!!!! Ei au crezut ca e mai bine sa ne omoare

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
daca ati avut un polon in gang care a avut ghinionul sa aibe rel cu un membru RA condoleante profunde...

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Chiar nu stiu despre ce se vorbeste aici!Nu am luat nici un GA ,nu am intrat in spital,nu am pierdut skilluri! Probabil ca se vorbeste despre alt gang !

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
CretuAlexandru
P.I.M.P.

Din: Lugoj langa Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 162
acum stiu de ce a ajuns asa bun gangul acesta:ca omoara romani


_______________________________________
cand sa va face o crima voi fi acolo.cand se va face o spargere voi fi acolo.cand politia va prinde infractorii sau criminalii voi lipsi.

pus acum 20 ani
   
CretuAlexandru
P.I.M.P.

Din: Lugoj langa Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 162
nu merge poza .mau omorat astia din gangul PHOENIX.

_______________________________________
cand sa va face o crima voi fi acolo.cand se va face o spargere voi fi acolo.cand politia va prinde infractorii sau criminalii voi lipsi.

pus acum 20 ani
   
CretuAlexandru
P.I.M.P.

Din: Lugoj langa Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 162
poate acum merge ca am micosrato.........

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti poate acum merge

17KB


_______________________________________
cand sa va face o crima voi fi acolo.cand se va face o spargere voi fi acolo.cand politia va prinde infractorii sau criminalii voi lipsi.

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Intr-un razboi mai exista si victime colaterale !Degeaba te plangi !

_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
La faza asta trebuie sa imi pun streangul de gat sau cum????Paziti-va curul mai bine si nu mai luati GA!!!

phoenix unul din cele mai bune ganguri romanesti faza asta trebuie imi pun streangul gat sau curul

8.2KB


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
Nu pot sa zic decat :

FELICITARI RA !!!


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
sonics
P.I.M.P.

Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
RA noi il luam ca un mic amical nu e nici o problema dar nu mai facetzi glume de astea ca stitzi ca suntem mai mici ca voi

_______________________________________
Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)

pus acum 20 ani
   
LINUXHACK
Boboc

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
felicitari ra va meritati numele si reprezentati pe romani )

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
deci fratilor RA-ul ataca tot ce prinde in ravuri dam blinduri frate!!!! dak ati avut vreun strain in gang condoleante

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Arcibald
P.I.M.P.

Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183

Tanita a scris:


deci fratilor RA-ul ataca tot ce prinde in ravuri dam blinduri frate!!!! dak ati avut vreun strain in gang condoleante



Atunci sa aiba grija sa nu cumva sa prinda si pe S0d0 sau casalotul ...ca si ei sunt straini...!!!=D=D


_______________________________________
Great warrior....are you prepared to die?

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587


_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Mesther
Dictator

Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530

Arcibald a scris:


Tanita a scris:


deci fratilor RA-ul ataca tot ce prinde in ravuri dam blinduri frate!!!! dak ati avut vreun strain in gang condoleante



Atunci sa aiba grija sa nu cumva sa prinda si pe S0d0 sau casalotul ...ca si ei sunt straini...!!!=D=D


   O sa dea S0d0 ga pe casalotu


_______________________________________
Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...

pus acum 20 ani
   
Tanita
Veteran crims-Moderator

Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
eu o sa lelansez si ei or sa le finalizeze :P

_______________________________________
Pace Romanilor si Moarte Polacilor
Dreams only die to be rebourn stronger

pus acum 20 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la