TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania!
Vom fi iara ce am fost, si mai mult decat atat! (Petru Rares)
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheCrims - Forumul Oficial al banditilor si talharilor din Romania! | Inregistrare | Login
POZE THECRIMS - FORUMUL OFICIAL AL BANDITILOR SI TALHARILOR DIN ROMANIA!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil deeazuzu82
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 27 - 62 ani |
|
|
GrabIt
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
|
|
M-am gandit sa fac un topic si pentru PHOENIX ... Macar asa sa rasplatesc munca lui Arcibald , cel care a creat acest gang si l-a refacut de atatea ori ... Rog pe cei care doresc sa-si expuna parerile despre PHOENIX sa o faca in cadrul acestui topic , intr-un mod civilizat ...
P.S. Mi-ar parea rau sa aflu ca cei care au atacat azi noapte PHOENIXUL au fost cei din Romanian Alliance ... SAI , daca vezi postarea , si nu ati fost voi , da o dezmintire ...
____________________________________________________________________________________
GrabIt a.k.a. AkonRa from Silent Assasins
|
|
| pus acum 20 ani |
|
tanaru
Administrator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
|
|
fiti convinsi ca romanii nu aveau destula forta sa atace phoenixul.
cei care v-au atacat erau saints. sunt sigur.
as vrea sa puneti aici mesajele pe care le-ati primit si (daca era cineva online) cine era treaz la ora aia. asa o sa ne fie mai usor sa aflam impreuna cine a tradat.
felicitari inca o data arcibald.
PS mastocanul mi-a marturisit ca era treaz dar ca era fara din gang. cine este mastocanul, id de skype florinss? il stiti bine?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
NuStiuJuca a scris:
Cinste tie arci si sa-mi bag P..a-n mm de loser lu ala ce o dat ga .poti sa dai si ban si asa nu mai joc |
ce ti-am spus eu de poze mey??!!
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeZaXaTu
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 47
|
|
tanaru Spargator Respect: 53598 K I L L S: 21
157 36659 158 52103
TITUSSILVER Gangster Respect: 85529 K I L L S: 16
157 64566 158 83392
Sigur au fost saints... oamenii din ra au vandut heroina, doar au zis ca nu ataca romani. Sunt oameni de cuvant...
Ba, lasati vrajeala, mai bine spuneti cati ati fost!
Modificat de DeZaXaTu (acum 20 ani)
_______________________________________ uneori e mai bine sa renunti...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
te iei de saritu levelului??!! doamne ce copil poti fi
asta se face prin colectarea banilor de la tarfe,vindere de droguri etc :P
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Outlaw
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 62
|
|
Tanita,te oftici ca nu te-au luat si pe tine? =D
_______________________________________ Nu calcati iarba!!! Fumati-o!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeZaXaTu
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 47
|
|
Tanita, stiu, au vandut seminte de floarea soarelui si asa se explica... Ma lasi?
_______________________________________ uneori e mai bine sa renunti...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
m1ha1nho
Padrino
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
|
|
mdea...dak pagati toti oameni care nush sa joace..si care sunt mai mult d umplutura ...k activi nu sunt//..jucati la lvl..bagati 35 activi si d incredere din aia 75 cati erati...si s*a rezolvat..in proportie de 80%..da cine sunt eu sa dau sfaturi?  
Modificat de m1ha1nho (acum 20 ani)
_______________________________________ Tot el camp / es un clam / som la gent Blau Grana / Tan se val d'on venim / Si del sud o del nord / ara estem d'acord / estem d'acord / una bandera ens agermana. / Blau Grana al vent / un crit valent / tenim un nom / el sap tothom BARÇA, BARÇA, BARÇA.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
usvampire
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 44
|
|
Eu am fost in phoenix care a fost un gang mistou unde eu am facut la bani cacalau . Phoenix a ajuns pana pe locul 2 deci no comment Imi pare rau ptr arci.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sai
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
GrabIt a scris:
M-am gandit sa fac un topic si pentru PHOENIX ... Macar asa sa rasplatesc munca lui Arcibald , cel care a creat acest gang si l-a refacut de atatea ori ... Rog pe cei care doresc sa-si expuna parerile despre PHOENIX sa o faca in cadrul acestui topic , intr-un mod civilizat ...
P.S. Mi-ar parea rau sa aflu ca cei care au atacat azi noapte PHOENIXUL au fost cei din Romanian Alliance ... SAI , daca vezi postarea , si nu ati fost voi , da o dezmintire ...
____________________________________________________________________________________
GrabIt a.k.a. AkonRa from Silent Assasins |
Akon, acum am vazut si postare, si dau dezmintirea pe care mi-o ceri:
Eu, tanaru si nimeni din RA(Alliance) sau RA(Ambulance) nu am atacat Phoenix. Am vorbit pe mess cu NustiuJuca si cu Arcibald, ei pot sa te lamureasca.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sai
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
DeZaXaTu a scris:
Tanita, stiu, au vandut seminte de floarea soarelui si asa se explica... Ma lasi? |
Probabil ca si cresterea mea de pe la 40k la 73k o pui pe seama phoenix.
Na ca azi am cumparat heroina 1 mil ca atat am mai prins si am mai scazut.
Apropo, cresterea mea e facuta pe bani de tarfe. Cand ai sa ajungi la charisma mea, ai sa intelegi de ce.
Am zis.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
SphinCS
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
|
|
bey... saints au fost clar.... si au fost mai multe atacuri... nu cred ca aveau ra destula forta sa ne rupa ..... ashtia din phoenix aveau numa skilluri, mai putin bani pentru respect..... io vreau sa ne unim sa rupem pe saints ca am pierdut 8000 de skilluri in noaptea aia....
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Oricit ne-am uni nu avem cum sa rupem nici un saints macar. Tot ceea ce putem face e sa le luam fatza in clasament sau daca nu reusim... in p**a.  
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Bah nustiujuca!!! si mie imi place Emin3m. Dar tu chiar exagerezi cu pozele astea.Macar fa-le si tu mai mici.Pe bune de nu te banez la urmatoarea.
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
SphinCS
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
|
|
problema e ca nu ne-am unit de la inceput... ca saints au fost nr 1 de la inceput... shi nimeni nu i-a omorat sa ca mai piarda din skilluri....au crescut non stop numa din ga
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Multumesc pt aprecieri dar meritul nu este al meu ci al celor din gang.Lor trebuie sa le multumesc pt ca au fost alaturi de mine .Poate ca jocul viitor va mai fi un PHOENIX mult mai puternic si mai organizat!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Am refacut pentru ultima oara Phoenix...cine a dat GA nu ma intereseaza pur si simplu.Daca au dat romanii cu atat mai rau pentru ei.Asta a fost ultima mea aparitie...intr-un joc care numai draci mi-am facut...pentru ca am vrut sa realizez ceva care altii nu au inteles.Poate ca oi sa ma intorc...nu stiu,lumea e schimbatoare.Pana atunci insa...mai e ceva timp.
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Am refacut pentru ultima oara Phoenix...cine a dat GA nu ma intereseaza pur si simplu.Daca au dat romanii cu atat mai rau pentru ei.Asta a fost ultima mea aparitie...intr-un joc care numai draci mi-am facut...pentru ca am vrut sa realizez ceva care altii nu au inteles.Poate ca oi sa ma intorc...nu stiu,lumea e schimbatoare.Pana atunci insa...mai e ceva timp.
16.6KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
HoKeY
Spargator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 58
|
|
arcibald te asteptam inapoi si speram co sa fie cat mai curand (stiu ca multi sunt de aceeasi parere ca si mine)
_______________________________________ De ce cadem? Ca sa ne ridicam si mai puternici.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MCTibi
Vagabond
 Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
|
|
Sper sa revii cat mai curand.    
_______________________________________ True gangsters don't talk about what they do. 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
coastavlad
Gangster
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 140
|
|
bafta!!!!
_______________________________________ Ne cunoastem din vedere si ne f...m din placere!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
As fi fost prea las acum la sfarsit de runda sa ma dau batut.Deci...PHOENIX is back !!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Si cum spuneam....Vointa este principala...Sa vedem cat stam acolo!!
26.6KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
Arcibald a scris:
Si cum spuneam....Vointa este principala...Sa vedem cat stam acolo!! |
vointa si speranta.... astept rel de la membrii gangului pe care il conduci
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Outlaw
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 62
|
|
Tanita,ar trebui sa intrati voi in Pheonix,se vede valoarea gangurilor =D 
_______________________________________ Nu calcati iarba!!! Fumati-o!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
outlaw tocmai de aia vreau sa veniti la mine :P k sa creasca val gangului meu :d
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
tanita a scris:
vointa si speranta.... astept rel de la membrii gangului pe care il conduci
|
Pardon?
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Tanita incearca imposibilul, adik sa uneasca o mare parte din romani pt locul 1. E greu, mai ales ca vad atacuri luate de ganguri mai bine organizate. Cel mai bine am stat noi , pt k n-am mai mprimit pe nimeni necunoscut sau cu relatii in gang. N-as vrea sa o descurajez pe Tanita , dar cred k asta e solutia pina la final.
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
nu facem o unire mica?
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
flaky
Dreamer 4 life
 Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
|
|
este democratie si fiecare ramane unde vrea, dar e frumos sa fim uniti
_______________________________________ TARA ESTE NUMAI UNA
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
flaky a scris:
este democratie si fiecare ramane unde vrea, dar e frumos sa fim uniti |
macar acuma la sfarsit de runda... sa incercam sa uitam ceea ce s-a intamplat pana acuma
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RobertMS(DaJackal)
Veteran crims-Moderator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 900
|
|
Daca e treaba serioasa io ma bag si cred k majoritatea din RA va face la fel.
_______________________________________ If the sun is hidden in the clouds , that doesn`t mean He don`t shine !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Vreau sa multzumesc la toti cei care au fost in Phoenix runda asta.Aici o sa vedeti lista cu cei care au avut curajul sa termine alaturi de Phoenix.Le multumesc tuturor si sper ca runda viitoare sa terminam mai bine!!!Bafta la toti!
26.7KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
partea a doua
28.4KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
partea a 3-a
13.6KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
partea a 4-a
24.5KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
partea a 5-a
26.2KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Partea a 6-a
11KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
partea a 7-a
25.9KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Si in sfarsit ultima parte!Multumxt la toti...ne vedem runda urmatoare!!!
8KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
am terminat gata TRADATORU pe 100 ii bine pt un iepuras 100. NuStiuJuca Vagabond Respect: 63313
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mesther
Dictator
 Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
|
|
NuStiuJuca a scris:
am terminat gata TRADATORU pe 100 ii bine pt un iepuras 100. NuStiuJuca Vagabond Respect: 63313 |
Felicitari NuStiuJuca.
_______________________________________ Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
ms
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
stoc
Vagabond
Din: Iasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 11
|
|
Salut....sunt Adytzu78. Vreau sa-i multzumesc lui Arcibald ca a facut acest gang si ca mi-a dat posibilitatea sa fac parte din el, si nu in ultimul rand multzumesc tuturor camarazilor din acest gang, si sper ca in runda urmatoare sa fim mult mai tari 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sai
Spargator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
Bravo, Phoenix, bravo Arcibald. Putini au meritat respect runda aceasta. Voi a-ti fost printre ei.
Am zis 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
MULTUMIM si ms ca ai incredere in noi ms
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MCTibi
Vagabond
 Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
|
|
Felicitari ArciBald! Felicitari Phoenix!!
_______________________________________ True gangsters don't talk about what they do. 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Phoenix si-a demonstrat unitatea pana in ultima secunda de joc.Nu am umblat cu alte usere ca sa le aducem din alte ganguri(se stie la cine ma refer).Oricum am vazut cine sunt prietenii si cine nu!Multumesc inca o data Phoenix!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
M1rceaSUD
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 27
|
|
felicitari phoenix !!! pacat k nu am terminat alaturi de voi ... poate runda viitoare !!! bravo arci
_______________________________________ sacrificiu...unitate...demnitate... aceste idealuri mai presus de toate
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Propun un avatar pt. Phoenix !!
59.4KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Sau altul!Sa ma scuze adminii si moderatorii pt poze asa de mari!
48.9KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
thegreatesttaran
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
|
|
desi saints au castigat runda pt mine personal phoenix e castigatoarea ca mereu au fost acolo sus felicitari arci stii cica langa oameni mari te simti si tu mare eu langa tine m-am simtit un munte
_______________________________________ that's basically what i came to do : upset the balance of everything that's normal
|
|
| pus acum 20 ani |
|
thegreatesttaran
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
|
|
ps in joc sunt kaka=D
_______________________________________ that's basically what i came to do : upset the balance of everything that's normal
|
|
| pus acum 20 ani |
|
thegreatesttaran
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
|
|
nustiu tot respectul pt locul in top siiii lasa-i pe fiecare sa creada ce vor despre tine si mai mult respect daca esti din petrosani ca si eu tot de acolo sunt
_______________________________________ that's basically what i came to do : upset the balance of everything that's normal
|
|
| pus acum 20 ani |
|
flaky
Dreamer 4 life
 Din: Tree Friends City
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 566
|
|
bagati pasarea phoenix ca avatar. mi-a placut de gasca voastra ca se tot ridica atunci cand era moarta. numele e sugestiv. respect
_______________________________________ TARA ESTE NUMAI UNA
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MCTibi
Vagabond
 Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
|
|
Phoenix 
1.7KB
_______________________________________ True gangsters don't talk about what they do. 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Asa ceva nu cred ca este sugestiv!Mai caut !
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
LINUXHACK
Boboc
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
|
|
Asta e preferata mea ... Am pus mai multe la poate va plac 
4.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
McTibi sa ma scuzi...nu m-am referit la tine.E misto avatarul pus e tine.Ma refeream la pozele puse de mine.Cred ca pe el o sa il alegem !
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
NuStiuJuca
Mafiot
Din: PETROSANI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
Vom fi mereu o pasare ce va renaste din propriai cenusa
9.4KB
_______________________________________ Dace nu ai nimic cu mine nu am nimic cu tine
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sherpele
Boboc
 Din: Petrosani
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
... bafta la toti in continuare .... si ne vedem runda viitoare...
17KB
_______________________________________ Motherfucker !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
uite un avatar...
4.5KB
_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
sau asa ceva
21.2KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
t3rorist
P.I.M.P.
 Din: targu neamt
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 155
|
|
felicitari arcibald..sper ca si runda viitoare sa existe pheonix..tu esti sufeltu lor..ar fi bine sa ii "tii in viata" si runda urmatoare pe prietenii tai 
_______________________________________ i am what i do
|
|
| pus acum 20 ani |
|
gangstasnowman
Dictator
 Din: bucureshti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1620
|
|
Arcibald a scris:
sau asa ceva |
marpha da e prea luat de la PHOENIX ARIZONA... ar fi mai original sa faca cineva unu...

_______________________________________ take my advice... i don`t use it anyway
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Nu este ,,prea luat`` de la Phoenix Arizona. Chiar este de la Phoenix Arizona....=D
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
srifbi
Vagabond
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
Salutare..La un moment`dat am facut si eu parte din Phoenix si a fost totu` ok..Asi fi vrut sa termin si eu alaturi de ei..DAR DIN PACATE EU NU AM MAI JUCAT IN ULTIMILE 2 ZILE ..P.S. Respect For PHOENIX ..Uite si o poza pt Gang..Sper Sa Placa
3.9KB
_______________________________________ Fiti Visatori In Continuare Love&Pain
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DeeZeeManiaK
Boboc
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
|
|
Salut lume! 
Am facut parte din ..::Flight of the Phoenix::.. in ultima parte a rundei. Dupa parerea mea, s-a vazut ca sunt jucatori care promit mult pentru runda care sta sa inceapa. Au fost multe atacuri. Cu doua zile inainte de final, Arci se saturase sa mai refaca gangul...bine ca s-a razgandit! In doua ore reale, gangul a ajuns in top 20, asta demonstreaza uniunea celor care fac parte din Pheonix. Au mai fost in Pheonix englezi, greci sau alte nationalitati...puternici...dar au preferat sa termine runda in ganguri de aceleasi natii. Ii intelegem. Ne vedem runda viitoare...pasarea Pheonix-ul isi cumpara motoare cu reactie. 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Suntem in top 20 dar deocamdata este prea devreme sa ma pronunt asupra situatiei !!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Suntem in top 20 dar deocamdata este prea devreme sa ma pronunt asupra situatiei !!!
4.2KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Un respect destul de frumos nu?=D
4.6KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
felic mele :P
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CretuAlexandru
P.I.M.P.
 Din: Lugoj langa Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 162
|
|
felicitiri gangului PHOENIX. 
_______________________________________ cand sa va face o crima voi fi acolo.cand se va face o spargere voi fi acolo.cand politia va prinde infractorii sau criminalii voi lipsi.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mesther
Dictator
 Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
|
|
Arcibald a scris:
Un respect destul de frumos nu?=D |
Felicitari Phoenix dar mai ales Arcibald. Arcibald batrane se vede ca stii cate ceva despre joc. Felicitari si sper sa urcati cat mai sus
_______________________________________ Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
In primul rand arcibal a facut multe pentru phoenix...si acum ce am auzit ma uitmi..RA vor sa ne atace...DECE? nu stim...tot romani suntem si noi!!!!! si nu mi se pare corect ceea ce aud sper sa fie doar un zvon
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
tanaru
Administrator
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 417
|
|
de ce nu se uneste phoenix cu ra? avem nevoie de toti romanii..
unitate, iata propunerea mea!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
SphinCS
Vagabond
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
|
|
sunt de acord cu asta.... sa fie un gang shi mai mare roman.... mult mai puternic.... tanaru... dupa ce s-a dizolvat ra din cauza ca luam ga de la gangu de e locu 2.... de ce nu mai acceptzi relatzie??
(da, fac parte din phoenix de la inceputurile lui)
Modificat de SphinCS (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
tanaru crezi ca ar putea exista o aliantza intre noi cei din pheonix si cei din ra? totul e posibil depinde de voi
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
usvampire
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 44
|
|
arciblad la lista aia de mai sus sa ma bagi si pe mine . Ra mai bine nu fiecare cu gangul lui . Nu ati vrut sa ma luati in gang runda asta sunteti fara obraz. 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
tr3spass3r
Vagabond
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 12
|
|
Cum fac sa intru si eu in gang la voi fratilor?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
pana acum 2 zile tanaru vrea o aliantza intre phoenix si ra si acum ne ataca..... asta dovedeste ca ei defapt doreau sa elimine gangul nostu ..... si zvonul ca RA ar vrea sa ne atace sa adeverit azi noapte....din pacate nu ne-au omorat TANARU AMINTESTETZI CA SUNTEM ROMANI
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
pentru ca nu sa dorit aliantza cu RA!!!! Ei au crezut ca e mai bine sa ne omoare 
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
daca ati avut un polon in gang care a avut ghinionul sa aibe rel cu un membru RA condoleante profunde...
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Chiar nu stiu despre ce se vorbeste aici!Nu am luat nici un GA ,nu am intrat in spital,nu am pierdut skilluri! Probabil ca se vorbeste despre alt gang !
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CretuAlexandru
P.I.M.P.
 Din: Lugoj langa Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 162
|
|
acum stiu de ce a ajuns asa bun gangul acesta:ca omoara romani
  
_______________________________________ cand sa va face o crima voi fi acolo.cand se va face o spargere voi fi acolo.cand politia va prinde infractorii sau criminalii voi lipsi.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
CretuAlexandru
P.I.M.P.
 Din: Lugoj langa Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 162
|
|
poate acum merge ca am micosrato.........
17KB
_______________________________________ cand sa va face o crima voi fi acolo.cand se va face o spargere voi fi acolo.cand politia va prinde infractorii sau criminalii voi lipsi.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Intr-un razboi mai exista si victime colaterale !Degeaba te plangi !
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
La faza asta trebuie sa imi pun streangul de gat sau cum????Paziti-va curul mai bine si nu mai luati GA!!!
8.2KB
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Nu pot sa zic decat :
FELICITARI RA !!!
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sonics
P.I.M.P.
 Din: galati
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 153
|
|
  RA noi il luam ca un mic amical nu e nici o problema dar nu mai facetzi glume de astea ca stitzi ca suntem mai mici ca voi 
_______________________________________ Un invingator nu face lucruri diferite,ci face lucrurile intr`un mod diferit. (by sonic)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
LINUXHACK
Boboc
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
|
|
felicitari ra va meritati numele si reprezentati pe romani )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
deci fratilor RA-ul ataca tot ce prinde in ravuri dam blinduri frate!!!! dak ati avut vreun strain in gang condoleante
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Arcibald
P.I.M.P.
 Din: Calarasi
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Tanita a scris:
deci fratilor RA-ul ataca tot ce prinde in ravuri dam blinduri frate!!!! dak ati avut vreun strain in gang condoleante
|
Atunci sa aiba grija sa nu cumva sa prinda si pe S0d0 sau casalotul ...ca si ei sunt straini...!!!=D=D
_______________________________________ Great warrior....are you prepared to die?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|

_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mesther
Dictator
 Din: sud Berceni...
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 530
|
|
Arcibald a scris:
Tanita a scris:
deci fratilor RA-ul ataca tot ce prinde in ravuri dam blinduri frate!!!! dak ati avut vreun strain in gang condoleante
|
Atunci sa aiba grija sa nu cumva sa prinda si pe S0d0 sau casalotul ...ca si ei sunt straini...!!!=D=D |
O sa dea S0d0 ga pe casalotu 
_______________________________________ Invata sa visezi si sa iti aperi visele pentru ca fara vise esti ca si mort...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Tanita
Veteran crims-Moderator
 Din: Alpha Centaury
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2587
|
|
eu o sa lelansez si ei or sa le finalizeze :P 
_______________________________________ Pace Romanilor si Moarte Polacilor Dreams only die to be rebourn stronger
|
|
| pus acum 20 ani |
|